Menu Forum

Hľadám vizážistku a kaderníčku na 29.6.2013

25. jún 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
verra66
28
Registrovala sa 30. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 166 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
verra66
28
Registrovala sa 30. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 166 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Nitra.
 pravdepodobne budem potrebovať na poslednú chvíľu vizážistku a kaderníčku na svadobu, kde idem ako hosť. lebo tie, čo som mala dohodnuté mali v tento deň ešte nejaké 2 baby, ale vtedy mi vraveli, že v pohode stihnú aj mňa. len mi ešte nevedeli povedať, o koľkej mám prísť. dnes som tam volala, že ako teda a bolo počuť, že ostala zaskočená. že o 11:00 by som až mohla prísť. lenže ja potrebujem byť do 12:00 hotová(a to som im tam niekoľko krát vtedy aj zdôraznila a hovorili, že to určite budem). tak povedala, že sa mi ešte večer ozve, že obvolá tie ostatné, a pokúsi sa ich posunúť. ale zatiaľ nevolala... nepoznáte niekoho, kto by mohol mať voľné? kľudne aj niekoho, kto sa tomu nevenuje profesionálne(vizážistka). nemusí to byť ani v jednej osobe, ani na jednom mieste, to už by som si prinajhoršom obehala sama, ak by som na to mala celé doobedie.
21. jún 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
veronika7228
8
Registrovala sa 6. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Nové Zámky.
fotoportrét
fotoportrét
veronika7228
8
Registrovala sa 6. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Nové Zámky.
 Ahoj a odkial si?
25. jún 2013 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to