Menu Forum

Zháňam kameramana na 31.5.2014 z okresu Senec

8. aug 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
christie12
1
Registrovala sa 13. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 8 príspevkov. Má 18 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
christie12
1
Registrovala sa 13. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 8 príspevkov. Má 18 priateľov. Okres Bratislava.
 Ahojte, zhaname kameramana na svadbu, okres senec, 31.maj... ak o niekom viete, pripadne je tu kameraman s volnym terminom,pls IP emoticon
dakujem
17. mar 2014 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
emkamedia
Emka media videoprodukcia - Mário Králiček
Mário Králiček PRO

Foto a video - Okres Nitra
22

“Milé nevesty, ak hľadáte KAMERAMANA, ktorý zachytí všetky najdôležitejšie okamihy vášho výnimočného svadobného dňa, tak neváhajte a kontaktujte ma :-) Termíny na rok 2016 sa pomaly zapĺňajú. Ukážky si môžete pozrieť na mojej stránke www.emkamedia.sk”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
emkamedia
Emka media videoprodukcia - Mário Králiček
Mário Králiček PRO

Foto a video - Okres Nitra
22

“Milé nevesty, ak hľadáte KAMERAMANA, ktorý zachytí všetky najdôležitejšie okamihy vášho výnimočného svadobného dňa, tak neváhajte a kontaktujte ma :-) Termíny na rok 2016 sa pomaly zapĺňajú. Ukážky si môžete pozrieť na mojej stránke www.emkamedia.sk”
(Pred 8 mesiacmi)

@christie12 Dobrý deň, váš termín svadby mám zatiaľ ešte voľný, naše ukážky si môžete pozrieť na našej stránke.
17. mar 2014 o 18:37  •  www.emkamedia.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
fotoportrét
fotoportrét
videomirec
MirecVIDEO
Mirko Filo PRO

Foto a video - Okres Trnava
8

“Https://www.youtube.com/watch?v=JqL1PcQ2DBc”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
videomirec
MirecVIDEO
Mirko Filo PRO

8

“Https://www.youtube.com/watch?v=JqL1PcQ2DBc”
(Pred 1 rokom)

emoticon Dobrý deň,
Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň.
17. mar 2014 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
videoluba (46 r.)
Video štúdio LUBA - Palo Kalivoda
Pavol Kalivoda PRO

Foto a video - Okres Bratislava
6
fotoportrét
fotoportrét
videoluba (46 r.)
Video štúdio LUBA - Palo Kalivoda
Pavol Kalivoda PRO

Foto a video - Okres Bratislava
6
 Dobry den,
dovolte, aby som Vam ponukol svoje sluzby. Moja firma je na trhu 15 rokov a mame bohaté skusenosti v oblasti svadobnej fotografie a svadobneho videa v rámci celého Slovenska a aj mimo neho. Pracujeme s najmodernejšou technikou. Pozrite si, prosim, našu web stránku.
Prajem Vam pekny den.
Palo Kalivoda
18. mar 2014 o 11:00  •  www.videoluba.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 2 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 2 dňami)

Dobrý deň,
rada Vám ponúknem naše foto a video služby. Váš termín máme zatiaľ voľný. V prípade Vášho záujmu ma prosím kontaktuje. emoticon
S pozdravom
18. mar 2014 o 16:29  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
18. mar 2014 o 17:22 • pavlika77
fotoportrét
fotoportrét
viktoria89
Registrovala sa 20. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Dolný Kubín.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
viktoria89
Registrovala sa 20. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Dolný Kubín.
  • Nevie kedy bude svadba
 Je to trápne keď sa vynukujú kameramani veď keby boli dobrý nepotrebujú sa niekomu prosiť ale už by boli obsadení emoticon
8. aug 2014 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to