Menu Forum

Nájdem kameramana na 7.9.2013 v Trenčianskom kraji?

5. mar 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
sweetie11
1
Registrovala sa 3. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
sweetie11
1
Registrovala sa 3. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Trenčín.
 Hľadám kameramana na tento termín v trenčianskom kraji, TN,NM, MY, prípadne PN.. vďaka za tipy či ponuky
3. mar 2013 o 21:08  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
marpfilms (32 r.)
marpfilms
Marián Prievozník PRO

Foto a video - Okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
marpfilms (32 r.)
marpfilms
Marián Prievozník PRO

Foto a video - Okres Trenčín
 Kde presnejšie má byť svadba? emoticon
3. mar 2013 o 21:33  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
duckling production PHOTO VIDEO
Tomo&Andrea Suchal PRO

Foto a video - Okres Bratislava
55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
duckling production PHOTO VIDEO
Tomo&Andrea Suchal PRO

Foto a video - Okres Bratislava
55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 3 týždnami)

Prezrite si našu ponuku. Vzdialenosť nie je prekážkou. Na našej stránke nájdete viacej ukážok a cenové ponuky.
Tím duckling
4. mar 2013 o 00:26  •  duckling.sk , office@duckling.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peter_circles
test
test PRO

Foto a video - Okres Piešťany
fotoportrét
fotoportrét
peter_circles
test
test PRO

pôsobíme priamo v PN a vieme Vám poskytnúť videoslužby na mieru podľa požiadaviek, keďže doprava nieje problém, je to kúsokemoticon
Tak v prípade otázok, záujmu, dotazov a pripomienok :D nás veselo kontaktuje.
Ďakujem
4. mar 2013 o 20:07  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
agenturavivaldi
Vivaldi
Marianna Jakubeková PRO

Foto a video - Okres Nitra
3

“Vždy nás poteší dobrá referencia: toto je jedna z nich Dakujeme najuzasnejsej kameramanke za profesionalne odvedenu pracu. Nas svadobny den bol aj vdaka nej uplne dokonaly.velke vdaka, a ako hovoria babky u nas na dedine: 2 kamery v kostole sme este nemali :D silno odporucame!”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
agenturavivaldi
Vivaldi
Marianna Jakubeková PRO

Foto a video - Okres Nitra
3

“Vždy nás poteší dobrá referencia: toto je jedna z nich Dakujeme najuzasnejsej kameramanke za profesionalne odvedenu pracu. Nas svadobny den bol aj vdaka nej uplne dokonaly.velke vdaka, a ako hovoria babky u nas na dedine: 2 kamery v kostole sme este nemali :D silno odporucame!”
(Pred 2 rokmi)

dobrý deň ponúkame vám aj prácu našho kamerama ceny bližšie do mailu, kľudne nás kontaktujte emoticon
4. mar 2013 o 21:13  •  www.svadba-ples-stuzkova.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
medley
MEDLEY
Miroslav Guga PRO

fotoportrét
fotoportrét
medley
MEDLEY
Miroslav Guga PRO

Dobrý deň, sme k dispozícii - na Trenčianskom hrade je pekne - zábery (foto+video) odtiaľ máme na stránke.
5. mar 2013 o 22:09  •  www.medley.wbl.sk  •  Páči sa mi to