Menu Forum

Nájde sa voľný kameraman a fotograf na 18.04.2015?

3. mar 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
anicka329
3
Registrovala sa 9. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky a 1 inzerát. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
anicka329
3
Registrovala sa 9. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky a 1 inzerát. Okres Žilina.
 Ahojte, hľadám voľného kameramana a fotografa na 18.04.2015, okres Žilina. Ďakujem
21. feb 2015 o 18:32  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

2
 Dobrý deň, sídlime neďaleko Žiliny v Kamennej Porube. Radi Vám poskytneme naše služby kameramana a fotografa z jedného štúdia. Ponuku posielame do IP. S pozdravom Martin Kavecký - štúdio KAMA
21. feb 2015 o 18:35  •  www.studiokama.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tutuphoto
Radka & Silvia TuTu photography
TuTu photography PRO

13

“Hľadáte svadobného fotografa? Ponúkame posledné voľné jesenné a zimné termíny! Budeme rady, ak si nás zarezervujete. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke alebo v ukážkovej fotoknihe. https://www.saal-digital.cz/servis/spolecna-objednavka/?KVgC4p6gPV7lV1qo8VtkzNc97zmcvt8VsGrTjbya”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
tutuphoto
Radka & Silvia TuTu photography
TuTu photography PRO

13

“Hľadáte svadobného fotografa? Ponúkame posledné voľné jesenné a zimné termíny! Budeme rady, ak si nás zarezervujete. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke alebo v ukážkovej fotoknihe. https://www.saal-digital.cz/servis/spolecna-objednavka/?KVgC4p6gPV7lV1qo8VtkzNc97zmcvt8VsGrTjbya”
(Pred 4 mesiacmi)

Dobrý deň, uvedený termín máme voľný, sme zo Žiliny. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke, blogu alebo na FB. Ak sa Vám naša práca bude páčiť, rady vám poskytneme svoje služby a budeme súčasťou Vášho svadobného dňa. Viac info poskytneme mailom alebo do IP.
21. feb 2015 o 18:46  •  www.tutuphoto.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
Nedeliak Photo
Daniel Nedeliak PRO

Foto a video - Okres Bratislava
23
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
Nedeliak Photo
Daniel Nedeliak PRO

23
 Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem emoticon
22. feb 2015 o 15:20  •  www.nedeliakphoto.sk/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 6 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 6 dňami)

Dobrý deň,
Váš termín máme zatiaľ voľný. Ak máte záujem o bližšie informácie o nás rada Vám odpoviem na Vaše otázky. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
24. feb 2015 o 17:14  •  www.daludape.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svadbafotovideo
Svadobné foto a video na profesionálnej úrovni
Svadbafotovideo PRO

fotoportrét
fotoportrét
svadbafotovideo
Svadobné foto a video na profesionálnej úrovni
Svadbafotovideo PRO

Radi prídeme.
Vzdialenosť nieje problém.

Profi team Svadbafotovideo
27. feb 2015 o 12:50  •  www.svadbafotovideo.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
artvideo
Artvideo
Ladislav Piatnica PRO

3

“Nový videoklip zostrihaný zo svadobného filmu z našej produkcie https://vimeo.com/142377231”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
artvideo
Artvideo
Ladislav Piatnica PRO

3

“Nový videoklip zostrihaný zo svadobného filmu z našej produkcie https://vimeo.com/142377231”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný.
V ponuke máme viacero svadobných videobalíčkov v dlĺžke už od 30minút + videoklip.
Ukážky videoklipov nájdete na našej web stránke, celé svadobné filmy Vám k nahliadnutiu radi zašleme mailom.
3. mar 2015 o 19:42  •  www.artvideo.sk  •  Páči sa mi to