Menu Forum

KAMERAMAN na svadbu 27.6. 2015 v Trstenej?

22. aug 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
domcaca
5
Registrovala sa 4. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 61 príspevkov, 1 album a 4 inzeráty. Má 6 priateľov. Cífer, okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
domcaca
5
Registrovala sa 4. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 61 príspevkov, 1 album a 4 inzeráty. Má 6 priateľov. Cífer, okres Trnava.
 Ahojte, neviete niekto o nejakom kameramanovi na Orave? Potrebovala by som. Len cisto kameraman, fotografa mam. Dakujem emoticon
17. aug 2014 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
martula000
Registrovala sa 25. apríla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Tvrdošín.
  • Svadba bola 25. októbra 2014
fotoportrét
fotoportrét
martula000
Registrovala sa 25. apríla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Tvrdošín.
  • Svadba bola 25. októbra 2014
 Miroslav Kamenik emoticon
17. aug 2014 o 10:48  •  Svadba bola v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domcaca
5
fotoportrét
fotoportrét
domcaca
5
 Uz obsadene..a oni su dvaja, aj fotografka. A tu ja uz mam. Ale dakujem emoticon
17. aug 2014 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
 Dobrý deň, ponúkame vám naše služby viac na našej stránke. Ak vás ponuka osloví ozvite sa, radi vám vyjdeme v ústrety.
Študio KAMA
17. aug 2014 o 16:41  •  www.studiokama.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lusia.1
Lusia - originálne látkové kytice
PRO

Kvety a dekorácia - Okres Tvrdošín
PRO Shop: 26 inzerátov
9

“Mile nevesty, ak uvazujete nad LATKOVOU SVADOBNOU KYTICOU, nakuknite do mojho fotoblogu resp. shopu, mozno sa Vam nieco zapaci alebo kyticku urobime podla Vasej predstavy. Postupne popridavam dalsie kytice ci ine veci. :)”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
lusia.1
Lusia - originálne látkové kytice
PRO

Kvety a dekorácia - Okres Tvrdošín
PRO Shop: 26 inzerátov
9

“Mile nevesty, ak uvazujete nad LATKOVOU SVADOBNOU KYTICOU, nakuknite do mojho fotoblogu resp. shopu, mozno sa Vam nieco zapaci alebo kyticku urobime podla Vasej predstavy. Postupne popridavam dalsie kytice ci ine veci. :)”
(Pred 2 rokmi)

Ahoj, urcite odprucam p. Barutu z Trstenej, my sme boli max. spokojni aj kamosky, ktorym som ho odporucala. Ak budete mat zaujem poslem t.c. do spravy emoticon
17. aug 2014 o 19:45  •  Svadba bola v júli 2011  •  www.facebook.com/pages/látkové-kytice/369862409845621?ref=hl&__nodl  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mmvision
M&M Vision s.r.o.
Ing. Rastislav Medveď PRO

Foto a video - Okres Bratislava
7
fotoportrét
fotoportrét
mmvision
M&M Vision s.r.o.
Ing. Rastislav Medveď PRO

Foto a video - Okres Bratislava
7
 Dobrý deň, sme firma, ktorá sa zaoberá foto a videozáznamom zo svadieb už 5rokov. Ak aj nie sme z Vášho mesta, nemáme problém za Vami kamkoľvek pricestovať. Ak by ste chceli vedieť viac o našej práci, kliknite si na mmvision.sk/fotovideo/.

želáme ešte pekný deň, M&M Vision emoticon
18. aug 2014 o 11:32  •  www.mmvision.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michalmajcher (36 r.)
MAJCHER-PRODUCTION
Michal Majcher , Ing. PRO

Foto a video - Okres Trebišov
42

“Najnovší svadobný videoklip z našej produkcie klik na link : https://vimeo.com/48095730”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
michalmajcher (36 r.)
MAJCHER-PRODUCTION
Michal Majcher , Ing. PRO

42

“Najnovší svadobný videoklip z našej produkcie klik na link : https://vimeo.com/48095730”
(Pred 4 rokmi)

Budeme radi ak si pozriete aj našu tvorbu emoticon
18. aug 2014 o 16:43  •  www.majcher-production.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

24
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

24
 Dobry den! Ponukame Vam nase sluzby. Viac info mail a web! emoticon
18. aug 2014 o 18:14  •  www.jilekproduction.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
22. aug 2014 o 18:33 • miroslavkamenik
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 4 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 3 dňami)

Dobrý deň,
napísala som Vám IP emoticon
22. aug 2014 o 20:00  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to