Menu Forum

Je 900 eur za kameramana veľa či akurát?

6. dec 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
cuculiatko88
8
Registrovala sa 5. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 141 príspevkov, 2 albumy a 5 inzerátov. Má 32 priateľov. Klasov, okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
cuculiatko88
8
Registrovala sa 5. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 141 príspevkov, 2 albumy a 5 inzerátov. Má 32 priateľov. Klasov, okres Nitra.
 je v tom zahrnute blue ray disc,kamerovanie v civile a potom aj v satach a vselico ine
25. aug 2011 o 07:16  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
js122 (31 r.)
Registrovala sa 29. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 4. júna 2011
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
js122 (31 r.)
Registrovala sa 29. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Banská Bystrica.
    okres Banská Bystrica
 fuuuha, my sme mali kameramana z STV-čky a vypytal si 350 €....neviem, podla mna je to zbytocne vela penazi, ktore mozes vyuzit ovela lepsie, svadobna cesta, zariadovanie byvania.....na hocico ine.... ved výdavkov je pri svadbe požehnane!!!
25. aug 2011 o 08:16  •  Svadba bola v júni 2011  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jarkak005
Registrovala sa 19. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov.
  • Svadba bola 24. septembra 2011
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
jarkak005
Registrovala sa 19. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov.
    okres Košice
 Ked clovek zvazi ake su realne prijmy na Slovensku, tak je to velmi vela. Tieto ceny su ale len odpovedou na to, co sme ochotni zapltatit. Citam tu, ze Zitnanski si pytaju 2500, pred dvoma rokmi to bolo 2000. Ak by mali problem s tym, ze ich ludia nechcu, tak musia ist s cenou dole, ale asi to tak nie je. Ina vec, je, ze vsetci kameramani budu teraz o nieco lacnejsi a uz je to akoze v poriadku. A nikto ma nepresvedci o kvalite o ktorej tu vypisuje robocop. Videla som aj Zitnanskeho svadbu aj Artvideo aj Durocha. Snazia sa uputat tym co sa da masovo vidiet - teda klip na internete, to co uz nie je masovo zverejnitelne sa nijakym dramatickym sposobom neodlisuje od priemeru, ktory tu je. Kazdopadne 900 je za takuto pracu vela.
26. aug 2011 o 11:34  •  Svadba bola v septembri 2011  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
weddsk
wedd.sk
wedd.sk PRO

Foto a video - Okres Martin
1

“..:: Svadobne video - www.wedd.sk - 399 € kdekolvek v SR ... plati iba na volne terminy a iba dnes do 24:00 hod. ::..”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
weddsk
wedd.sk
wedd.sk PRO

Foto a video - Okres Martin
1

“..:: Svadobne video - www.wedd.sk - 399 € kdekolvek v SR ... plati iba na volne terminy a iba dnes do 24:00 hod. ::..”
(Pred 3 rokmi)

Cena vsetkeho zalezi najma od dopytu. Pokial nieje dopyt je cena nizka. Pokial je dopyt tak moze byt aj vysoka. Plati ale, ze kvalita nikdy nieje za nizku, ani priemernu cenu. Ani v case ked nieje dopyt. Je vzdy za vyssiu cenu. Tak ako je to aj pri cene napr. BMW7. Je to drahe auto. Je to kvalitne auto. A nie preto lebo je to znacka BMW. Preto lebo je navrhnute najlepsimi odbornikmi. Pri jeho stavbe boli pouzite najkvalitnejsie materialy. Tak je to aj pri video produkcii. Suma 900 € je vysoka pre toho kto berie svadobne video ako len... mame video a aj tak sa budeme pozerat len na fotky. Suma 900€ nieje vysoka pre toho kto ma co ukazat. Chce sa tym popysit a chce mat aj peknu spomienku. Len pre predstavu o cenach v profi brandzi (nieje to pseudo profi ako sa vacsina tvorcov oznacuje) .. kameraman ma za svoju pracu za 8-10 hod. od 130-2000€. Prenajom kamery na den stoji od 50-500€. Jeden zvuk 20€. Spracovanie materialu je od 10 € na hod. a tak by sa dalo pokracovat ... Tie ceny som si ja nevymyslel. Su to normalne ceny. Su to ceny tych na ktorych pracu sa vacsina kazdy den pozera v TV. A niesu to ceny tych co tocia filmy a TV reklamy. Verte neverte spravit pekne svadobne video je ovela narocnejsie ako tocit TV serial na 5 kamier. Je to ovela casovo aj technicky narocnejsie ako spravit fotky. Cim nechcem znevazit pracu fotografov ktorych pracu si vazim. Vzdy je nieco za nieco. Kazdy ma ine poziadavky na kvalitu. Niekomu staci mat nejake video a niekto chce mat zaber aj z kameroveho zeriavu, steadicamu, vrtulnika, mat to na viac kamier, mat kvalitnu hudbu.... uz nezijeme v komunizme, ze sa dalo vsetko "poziciat" uz to treba zaplatit. Preto hovorit, ze je to drahe a nevediet o konkretnej ponuke je neseriozne.
22. feb 2013 o 16:56  •  www.wedd.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tenessy
Registrovala sa 21. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov. Okres Dunajská Streda.
fotoportrét
fotoportrét
tenessy
Registrovala sa 21. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov. Okres Dunajská Streda.
 mne kameroval svadbu kamarat a uplne stacil nato ajfon, aka technika za 35tisic eur ??? ake kolajnice???? to ideme tocit film alebo co??? sa spamatajte pani kameramani!
25. aug 2011 o 09:34  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
poisonblu (34 r.)
6
Registrovala sa 26. augusta 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 381 príspevkov a 4 albumy. Má 60 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 27. augusta 2011
    Vráble, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
poisonblu (34 r.)
6
Registrovala sa 26. augusta 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 381 príspevkov a 4 albumy. Má 60 priateľov. Okres Nitra.
    Vráble, okres Nitra
 ja kameramana nemam....budeme mat video tocene mojim strykom na kvalitnejsiu kameru a myslim, ze pre tety, babky a inych rodinnych prislusnikov to bude stacit...ja som radsej za fotky emoticon
25. aug 2011 o 16:24  •  Svadba bola v auguste 2011  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vianocnystromcek
4
Registrovala sa 26. decembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 674 príspevkov. Má 12 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
vianocnystromcek
4
Registrovala sa 26. decembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 674 príspevkov. Má 12 priateľov.
 mno pokial je to niekto kto ma meno a spravi ti film a la usa tak to je v pohode :D
25. aug 2011 o 18:51  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vodnik25
Registrovala sa 22. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 1 priateľa. Levice, okres Levice.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
vodnik25
Registrovala sa 22. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 1 priateľa. Levice, okres Levice.
  • Nevie kedy bude svadba
 my sme mali svadbu pred mesiacom na vychodnom Slovensku a kameramanovi sme platili 300 eur. v cene bolo natacanie odobierky, obradu v kostole a zabavy az do rana. dal nam to na jednom originalnom DVDcku a dvoch kopiach. hudbu na podmaz sme si mohli vybrat sami. okrem toho si aj fotil vlastne fotky na obal DVDcka a pod. (a to sme mali aj fotografa zvlast). takze mne sa zda 900 eur neskutocne prehnane zdieracstvo.
v prvom rade si ujasni, kto bude vlastne to video kukat. zvacsa su to babky, mamy a vseobecne starsi ludia od teba o min. 20 rokov. tym sa ty a tvoja svadby budete pacit aj keby si tam bola vo vreci a ciernobielo. ked ta ma rodina rada, bude sa im pacit aj kvalitny kameraman za neprehnanu cenu, ktory nemusi mat zvucne meno ako Zitnansky a spol. a este jedna otazka na zamyslenie - kolkokrat si pozries svoje video ty s manzelom? ak niesi extra senzitivny typ cloveka, tak sa to bude dat spocitat na prstoch na jednej ruky.
25. aug 2011 o 07:59  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
Registrovala sa 27. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 710 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 1. októbra 2011
    Košice
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
Registrovala sa 27. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 710 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 1. októbra 2011
    Košice
 sorry ja by som toľko za video nedala..
26. aug 2011 o 10:00  •  Svadba bola v októbri 2011  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncicatko19
11
Registrovala sa 19. augusta 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 69 príspevkov, 9 albumov a 1 článok. Má 64 priateľov. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
moncicatko19
11
Registrovala sa 19. augusta 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 69 príspevkov, 9 albumov a 1 článok. Má 64 priateľov. Okres Trnava.
 JE TO NECHUTNE VELA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
26. aug 2011 o 10:49  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto
Mgr. Michaela Demočková PRO

Foto a video - Okres Košice
47

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termín 21.5.2016 na svadobné fotenie. Kto by mal záujem, píšte na kontakt@vlnkafoto.sk smile – emotikon”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto
Mgr. Michaela Demočková PRO

47

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termín 21.5.2016 na svadobné fotenie. Kto by mal záujem, píšte na kontakt@vlnkafoto.sk smile – emotikon”
(Pred 9 mesiacmi)

Nečítala som všetky komenty, lebo ich je hrozne veľa, ale žiada sa mi reagovať. Je obrovský rozdiel v tom, ak sa človek živí na plný úväzok touto prácou a ak si len privyrába popri inom stálom zamestnaní. V druhom prípade vie dať samozrejme omnoho nižšie ceny, keďže to má len ako "fušku" a od tých peňazí nezávisí celé jeho živobytie. Tiež je rozdiel v tom, keď človek podniká legálne a platí odvody a dane a keď to robí na čierno - tiež si môže dovoliť nižšiu cenu. Ďalej rozdiel v tom, ak niekto "seká" každý týždeň jednu svadbu za druhou ako na páse a iný radšej vezme jednu-dve mesačne a chce robotu urobiť mimoriadne kvalitne a tvorivo. Ešte pripomeniem, že svadobná sezóna netrvá celý rok, sú obdobia, keď je svadieb výrazne menej. Za kvalitné služby by mi nebolo ľúto priplatiť si (samozrejme, ak na to mám). V zahraničí sú podobné služby aj 10-násobne drahšie, samozrejme, aj platy sú vyššie, ale nemyslím, že až 10-násobne. Skôr si myslím, že na Slovensku kvalitné služby stále podhodnocujeme. A nemyslím, že je to správne.
25. okt 2014 o 10:04  •  www.vlnkafoto.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
susichkeit
12
Registrovala sa 28. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 123 príspevkov. Má 11 priateľov. Nemecko.
fotoportrét
fotoportrét
susichkeit
12
Registrovala sa 28. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 123 príspevkov. Má 11 priateľov. Nemecko.
 my sme platili este trosku viac...nelutujem ani cent emoticon je to parada a mozeme sa na to stale pozerat nie len my ale i vsetci svadobcania si chvalia emoticon
25. aug 2011 o 10:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petkapal
Registrovala sa 21. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Svadba bola 18. augusta 2012
    okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
petkapal
Registrovala sa 21. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Svadba bola 18. augusta 2012
    okres Michalovce
 cuculiatko88 dobrá otázka a ešte lepšie názory rôznych neviest.
Ja si myslím že najväčší problém je ozaj to že sa miešajú dohromady príležitostní amatéri čo si defacto len privyrábajú popri inom zamestnaní s profesionálmi čo sa touto prácou živia. Lebo kto si popozerá ukážky profesionálov s ukážkami tých ostatných tak neni o čom. Ten rozdiel v kvalite bije do očí.
Ja mám pred sebou cenník pána kameramana Plančára z východu. Jeho videoukážky ma síce nejako extra nezaujali ale nevesty na tejto stránke ho hodnotili dobre preto som myslela že ak bude mať nejaké prijateľné ceny tak ho asi zoberieme.
Môžem vám povedať že som ostala trocha v šoku lebo videozáznam celého svadobného dňa na DVD a Blue-ray robí 1 kamerou za 670 EUR a videozáznam celej svadby 2 kamerami (1 kameraman) stojí u neho aktuálne 760 EUR.
Tak si teraz kladiem otázku či má význam platiť 760 EUR kameramanovi ktorého ukážky ma vôbec nezaujali alebo radšej priplatiť si navyše 140 EUR a zobrať si totálneho profíka ktorý má skutočne kvalitnú robotu.
To je aj moja odpoveď na zadanú otázku. Dnes už asi všetci slušnejší kameramani s výnimkou tých úplne neschopných berú okolo 700-800 EUR takže riešiť tu či skutočnému profíkovi ktorého robota sa mi páči dať alebo nedať 900 je bezpredmetné.
21. sep 2011 o 23:25  •  Svadba bola v auguste 2012  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majamarko (35 r.)
Registrovala sa 14. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 89 príspevkov a 4 albumy. Okres Michalovce.
    okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
majamarko (35 r.)
Registrovala sa 14. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 89 príspevkov a 4 albumy. Okres Michalovce.
    okres Michalovce
 predrazene do nebies,niektori uz nevedia kolko by si vypytali.a v kazdom pripade kazdy si zaplati takeho kameramana na akeho ma.ci si ma zobrat pozicku? pyta sa neevesta z vychodu, bez vkusu emoticon
20. sep 2011 o 17:06  •  Svadba bola v septembri 2011  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
emily.s
4
Registrovala sa 12. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov a 1 album. Má 5 priateľov.
  • Svadba bola 25. mája 2013
fotoportrét
fotoportrét
emily.s
4
Registrovala sa 12. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov a 1 album. Má 5 priateľov.
  • Svadba bola 25. mája 2013
 Ja by som 900 eur za kameramana nedala. Dokonca sme sa rozhodli, že kameramana ani nebudeme mať. Stačia nám fotky, DVD by sme si aj tak pustili maximálne raz, a tak radšej nebudeme vyhadzovať peniaze za niečo, čo nie je pre nás dôležité.
20. sep 2011 o 21:12  •  Svadba bola v máji 2013  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jelsulka
29
Registrovala sa 10. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 234 príspevkov. Má 23 priateľov. Okres Poprad.
  • Svadba bola 20. apríla 2013
    okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
jelsulka
29
Registrovala sa 10. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 234 príspevkov. Má 23 priateľov. Okres Poprad.
  • Svadba bola 20. apríla 2013
    okres Poprad
 @mutko2 @aicha15 Baby tieto temy su uz vyse roka stare..uz je z nej davno nevesta emoticon
22. feb 2013 o 13:24  •  Svadba bola v apríli 2013  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
amia2011
19
Registrovala sa 30. marca 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 153 príspevkov. Má 38 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
amia2011
19
Registrovala sa 30. marca 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 153 príspevkov. Má 38 priateľov.
 strasne velaa
25. aug 2011 o 20:04  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
26. aug 2011 o 08:51 • cmos
fotoportrét
fotoportrét
zboristka
Registrovala sa 30. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 80 príspevkov. Má 2 priateľov. Banská Bystrica, okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 7. júla 2007
    Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
zboristka
Registrovala sa 30. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 80 príspevkov. Má 2 priateľov. Banská Bystrica, okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 7. júla 2007
    Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
 no podľa mňa je to dosť veľa.....
my sme mali profesionala z televízie, kameroval predsvadibné video, v civile aj svadbu až do rána, potom sme spolu sedeli a hovorili mu do toho, čo nemá vystrihnúť, urobil nám 3 sady originálnych DVD a zobral cca 6000 Sk.... a to video je fakt super urobené... viem, že je za kvalitu niekedy si potrebné priplatiť, ale je to zbytočne veľa penazí, radšej si ušetrite na niečo iné...
26. aug 2011 o 13:21  •  Svadba bola v júli 2007  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
susy22
1
Registrovala sa 3. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov a 2 inzeráty. Má 5 priateľov. Trencin, okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
susy22
1
Registrovala sa 3. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov a 2 inzeráty. Má 5 priateľov. Trencin, okres Trenčín.
 Myslim, ze odpovede sa tu nedockas. Sama musis vediet, ci zaplatit a mat super vysledok, ktory budes mat chut pozerat stale a dookola, alebo usetrit a mat uplne obycajne video, bez trosky fantazie... ktore vsak niekomu uplne vyhovuje. Ked je clovek narocny a nema rad obycajne veci, tak do toho investuje.
Dobre vsetky vieme, ze co sa tyka svadby, tak vsetko je predrazene, lebo to je biznis, ktory stale ide a tak preco si za to nevypytat 'trosku' viac. Ja napriklad nechapem, ako si moze niekto poziciat saty za 400e, ktore malo pred Tebou minimalne 10 bab oblecenych a vypadaju ako zo sekacu.
No skratka, je to tema nadlho, pevne verim, ze sa rozhodnes tak, aby si neskor nelutovala emoticon Drzim palce emoticon
20. sep 2011 o 22:37  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lolpo
Registroval sa 13. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridal 29 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
lolpo
Registroval sa 13. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridal 29 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Prešov
 ano - kvalita na ukor ceny - tak to je vsade. uvediem jednoduchy priklad. kupim si drahe topanky v sport rysoch, lebo ich budem nosit kazdy den, niekolko rokov a viem, ze mi vydrzia. video - ak mi na nom zalezi viac ako na ostatnych veciach, tak nech toci aj kameraman z STV s kamerou za milion. A taka bude aj cena. Ale ak video budem pozerat 5-10 krat za zivot.. neviem neviem. Druha vec su financie.

Pred nedavnom som bol na svadbe a kameraman prechadzal dvakrat okolo kazdeho a natocil si ako kazdy jeden konzumuje jeden chod a potom dalsi. A potom si este nakameroval ako kazdy s kazdym tancuje a este ako si kazdy s kazdym pripija. Bolo mi aj neprijemne aj do smiechu... Radsej par poriadnych fotiek...

Ruku na srdce - kolkokrat ste videli svoje video zo stuzkovej? Ja ani raz. (ale uz desiaty rok sa na to chystam emoticon )
20. sep 2011 o 23:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bullinka (31 r.)
4
Registrovala sa 23. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 177 príspevkov a 1 album. Má 14 priateľov. Okres Levice.
  • Svadba bola 19. mája 2012
    Hlohovec, okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
bullinka (31 r.)
4
Registrovala sa 23. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 177 príspevkov a 1 album. Má 14 priateľov. Okres Levice.
  • Svadba bola 19. mája 2012
    Hlohovec, okres Hlohovec
 co znamena vselico ine? Je to klasicke video? od, ja neviem, priprav az po popolnocny tanec?
Pre mna by to bola neakceptovatelna cena. Tolko nezarobim za mesiac, a nehovorim o inych babach, ktore mozno ani za 2 ci 3 mesiace.
My sme mali video za 300€. 2x video, ktoré nešlo prehrať na všetkych DVD prehravacoch, lebo bolo nejako dualne napalovane, tak nam spravil dalsie 2 kopie po 2 DVD, aby to fungovalo vsetkym. je toho cca. 2,5 hod. pekne spracovanej svadby.
Ked som zacala zistovat ceny za video zacala som na 1000 €, to sa mi oci prekrizili hore a dole a 5x, lebo nech ma niekto akúkoľvek techniku, ale prepáčte, aby si vypýtal niekto za cca 15 hodín roboty + možno 20 hodín ( a to si myslím že preháňam) strihania takúto sumu... to je dost odvazne. Ale na druhej strane, ked sa niekto na to chyti.
Druha ponuka bola cca za 600 € - ze jedna kopia bude pozlatena 24 karatovym zlatom, ci co mi to zapotili. Ze zabudni...
A nakoniec sa naďabili na takeho, co nam vyhovoval, ozvala som sa mu, poslal mi DVD, nech si ho pozriem, ci moze byt. Mohlo byt a zmluva bola podpísana emoticon
22. feb 2013 o 15:34  •  Svadba bola v máji 2012  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ravisualworks
RA VisualWorks - Cinematography
RA VisualWorks - Cinematography PRO

Foto a video - Okres Bratislava
38

“Https://vimeo.com/181061232 http://ravisualworks.sk/portfolio/saska-tomas/”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
ravisualworks
RA VisualWorks - Cinematography
RA VisualWorks - Cinematography PRO

38

“Https://vimeo.com/181061232 http://ravisualworks.sk/portfolio/saska-tomas/”
(Pred 1 mesiacom)

Súhlasíme s @weddsk. Svadobné video je u nás oproti svadobnej fotografii do značnej miery zaznávané. emoticon A povedzme si pravdu možno aj právom. Tak ako svadobná fotografia je ak výroba svadobného videa kreatívna činnosť. My, a veríme, že aj mnoho ďalších kameramanov sa snažíme k tomu tak aj pristupovať. Nie je to len "práca", je to vášeň, je to snaha dať zákazníkovi do rúk nie len spomienku na ktorú sa pozrie "3x za svoj život", ale odovzdať dielo ktoré bude po vizuálnej stránke a svojou formou jedinečné a ktoré dokáže zaujať nie len rodinu a známych ale aj nezainteresovaného diváka. To je už úloha nás kameramanov, preniesť do videa vlastný rukopis a nájsť si vlastný štýl ako prerozprávať svadobný príbeh. To je to čo aspoň nás neustále ženie a posúva dopredu, hľadať nový pohľad a nové možnosti ako ešte lepšie nasnímať a spracovať Vaše svadobné video. K tomu je samozrejme potrebná nie len kvalitná technika a vybavenie, ale aj množstvo času ktorý je potrebný venovať hľadaniu nových postupov samotného snímania, strihu a kolorovania ktoré významným spôsobom ovplyvňujú výsledok.

Mnoho krát tu bolo spomenuté, že niektorí profesionáli dostávajú za svoju prácu "prehnanú odmenu", treba ale myslieť na to, že tak ako v iných umeleckých odvetviach, tak aj tu platí nie len pravidlo ponuky a dopytu, ale treba si uvedomiť, že títo profesionáli ponúkajú niečo čo jedinečné, ponúkajú svoj jedinečný pohľad a pokúšajú sa odovzdať zo seba to najlepšie...pre Vás.
22. feb 2013 o 20:13  •  www.ravisualworks.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hallie
48
Registrovala sa 10. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 702 príspevkov. Má 36 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
hallie
48
Registrovala sa 10. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 702 príspevkov. Má 36 priateľov.
 Je to podľa mňa dosť. A beriem argumenty, že taká výbava, štýl Žitňanských a podobne... že to niečo stojí. Len čím mám bližšie svadbu, tým mi to príde smiešnejšie. Naši rodičia nemali ani len roztrasený amatérsky záznam, majú len tie fotky, a predsa je z nich všetko cítiť, aspoň z tých našich rodinných, ktoré robil profi reportážny fotograf. Keď si predstavím, ako okolo mňa niekto behá so steadicamom, po koľajniciach alebo pomaly levituje s kamerou v ruke, hovorím si, či to fakt nie je už trochu... prehnané emoticon. Ešte pred mesiacom som mala pocit, že také niečo musím mať aj ja, teraz sa skôr modlím, aby mi vyšli fotky, lebo sa poznám a viem, že k tým sa vrátim skôr ako k videu, z ktorého chcem napokon iba ten klip - a dať za klip 900 eur, to sa mi zdá trošku nad rámec.
Asi je to tak, kto čo chce a aké má priority. Ak je niekto video typ a bude si to pozerať znova a znova a roniť pri tom slzy, púšťať to každej návšteve a vracať sa do toho dňa takto, je to dobre investovaných 900 eur. Ak si niekto chce vybrať pár naozaj krásnych fotiek, dať ich do rámčekov, na pozadie v PC, facebook a občas si preklikať s úsmevom, či dojatím všetky zábery, nech investuje radšej do fotografa. No a kto si hovorí, že to bude mať najmä v hlave ako spomienky, tomu to môže natočiť i nafotiť kamoš trebárs aj na ten iphone emoticon
24. feb 2013 o 11:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slavka121212
1
Registrovala sa 12. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 118 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
slavka121212
1
Registrovala sa 12. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 118 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Je naozaj kazdeho osobna vec ci investuje 300 alebo 900. Nutnost pozriet cele video nie iba klip plati aj u lacnejsich a u drahsich je to samozrejmost. Nenasla som nikde negativne referencie na drahsich skor naopak, nespokojne su nevesty ktore si vybrali lacnejsiu variantu s vedomim ze vsak to bude to iste ako ten drahy kameraman co uz nevie kolko ma pytat.
Ked tu niekto bude pisat ze tomu dam 500 a tomu max 800 je len nedoceneny kameraman co sa nevie predat ani len pod svoju cenu a hlavne nevidel nic okrem svojej prace, treba pochopit ze niekto to robi tak a niekto inak, lepsie, drahsie emoticon
24. feb 2013 o 11:51  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adela215
11
Registrovala sa 28. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
adela215
11
Registrovala sa 28. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Nitra.
 určite je to veľa podľa mňa.. no teda podľa toho koho máte, ak Žitňanských tak je to málo :D
24. feb 2013 o 13:02  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikolka1986
2
Registrovala sa 14. marca 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 331 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Námestovo.
fotoportrét
fotoportrét
nikolka1986
2
Registrovala sa 14. marca 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 331 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Námestovo.
 no zeny darmo budem spominat pri videu za 900 evri ked budem zrat suchu kôrku, ze? emoticon Nebudeme mat kameramana, chceme kvalitneho fotografa ale kameramana nie.
24. feb 2013 o 13:41  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zolidiver (38 r.)
zolidiver video štúdio
PRO

15

“Https://www.youtube.com/watch?v=7xt40NqPb2Y”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
zolidiver (38 r.)
zolidiver video štúdio
PRO

15

“Https://www.youtube.com/watch?v=7xt40NqPb2Y”
(Pred 6 mesiacmi)

nie je dôležité sledovať iba cenu, ale aj to čo balík obsahuje emoticon
24. feb 2013 o 18:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marianka222
Registrovala sa 25. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
marianka222
Registrovala sa 25. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
 lubika123 no mne to vychádza mesačne okolo 700 € v čistom pre toho strašne drahého kameramana a to naozaj nie je nič extra zárobok na to že má na krku leasingy a je živnostník. Zvárač živnostník zarobí na Slovensku v čistom o polovicu viac a nemusí makať po nociach a víkendoch emoticon
25. feb 2013 o 18:14  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
manka555
3
Registrovala sa 27. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 157 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
manka555
3
Registrovala sa 27. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 157 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
 giziinka presne tak. Treba si to pozrieť. Ja som videla, poslali mi 3 profi firmy (Žitňanský, Artvideo a Pandorasbox) celé DVD čo majú na nete a je to úplne ale úplne inde ako videá za 300-400 EUR aj keby tieto boli točené na 10 kamier.
Dneska je to tak. Profík pod cenu nepôjde a ostatní nasľubujú hory-doly ako 2-6 kamier, 2-3 kameramanov a všetko možné len aby mali aspoň nejakú robotu. Jasne že to sfušujú, otázne je len či si to nevesta všimne alebo nie. Ak si to všimne možno si povie že veď to nebolo drahé tak nevadí a možno si povie že teda neni to ono a mohla som radšej priplatiť za ozajstného skúseného kameramana lebo toto pozerať ani požičiavať nebudem. Ťažko je to dnes, každý hľadá čo najlacnejšie služby a na tom sa priživuje veľa ľudí ktorí by takéto práce ani vôbec robiť nemali lebo na to nemajú. A to isté platí aj na fotografov a DJ.
9. jan 2014 o 22:46  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
xu3e
Registroval sa 24. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Banská Bystrica.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
xu3e
Registroval sa 24. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Banská Bystrica.
  • Nevie kedy bude svadba
 Podľa mňa to záleží na kvalite a tom ako vám veľmi záleží na videozázname. Podľa mňa sú tumenované dva extrémy. 900€ (prip. viac) alebo foto+DVD za 250€. Už len tento cenový rozdiel hovorí veľa. Veď pre predstavu... kameramani sú na nohách počas celej svadby a pokiaľ ten strih neodfláknu podľa dákej šablóny, tak 7-10 hodinový záznam potriediť a KVALITNE postrihať je min. tak na 2-týždne práce. To máte 2x40 hod. + 8 hodín počas samotnej svadby, to je cca 90 hodín. Ak si účtujú 10€/hod. je to ešte veľmi dobrá cena, priam výborná ak tam boli 2-3 a je to špičková práca a žiadna černota. Veď len mesačné odvody a dane koštujú 40% z celého prímu. A to nerátam techniku, ktorá býva neúmerne predražená a veľa krát náchylná na poškodenie, drahý software a dobré PC je nutnosť. Práca nekončí na vašej svadbe, aj keď pre mnohých fušerov áno...

Ja viem, že na Slovensku žijeme v nepomeroch a nie každý zarába ako prezident, ale 10€/hod. v čistom je podľa mňa úplne bežná cena práce polo profesionálov.
24. okt 2014 o 18:08  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petra072014
Registrovala sa 29. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Dolný Kubín.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
petra072014
Registrovala sa 29. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Dolný Kubín.
  • Nevie kedy bude svadba
 a čo všetko je v tej cene? Určite je to natáčanie na viac kamier ako na jednu.... celý deň, od rána, niekedy už od 9.00 hod. do noci, do rána.... aj do 03:00 hod. (18 hodín !!!)
a to je len natáčanie, potom je v cene zohľadnená drahá technika, kamery, stabilizátor, slider, .... a potom niekoľko týždňová robota v strižni (mimochodom, kvalitná strižňa tiež nie je zadarmo).
Takže ako bolo niekde hore napísané (a nechcem sa nikoho dotknúť) koľko zarábate za svoju prácu mesačne vy? A aká je to práca? Kolko osôb (kameramanov, asistentov, strihač...) a času potrebuje živnostník - kameraman na zrealizovanie krásneho videa? Kto ich zaplatí? Keby bral 400,- E za svadbu a mal by ju každý týždeň, čo nemôže stihnúť sám aj postrihať, tak mesačne po odpočítaní nákladov mu zostane menej ako upratovačke (a to si tieto ženy vážim, tiež je to potrebná práca).... A to kameraman je dosť vysoko odborná a zároveň umelecká práca .... či?
30. okt 2014 o 00:41  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marttina33
48
Registrovala sa 12. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 41 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
marttina33
48
Registrovala sa 12. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 41 priateľov. Okres Bratislava.
 My za podobne sluzby budeme platit 1000eur.
25. aug 2011 o 07:17  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janie7
3
Registrovala sa 26. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 165 príspevkov. Má 4 priateľov.
  • Svadba bola 12. júna 2011
    Čierna voda, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
janie7
3
Registrovala sa 26. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 165 príspevkov. Má 4 priateľov.
  • Svadba bola 12. júna 2011
    Čierna voda, okres Bratislava
 Ahoj, je to rozhodne vela. My sme mali kamaremana za 480EUR (svadbu sme mali v BA) no keď mam pravdu povedat nedali by sme mu ani gros ake hrozne video nam spravil. Este ze manzel sa vizna do videa a strihania, tak sa snazi z toho mala co nam predal na nezostrihanom disku dat nieco suvisle dohromady. Skor by som radila investovat do kvalitneho fotografa, lebo video si pozriete par krat a fotky budu aktualne stale. Aspon, v nasom prípade je to tak :o)
25. aug 2011 o 12:33  •  Svadba bola v júni 2011  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petrikazuzka
Agentúra Galaxy
Zuzka PRO

Organizovanie svadieb - Okres Košice
PRO Shop: 16 inzerátov
7

“Pozrite si nase akcie do 5.7.2012 a urobime Vam rozpravkovu svadbu”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
petrikazuzka
Agentúra Galaxy
Zuzka PRO

Organizovanie svadieb - Okres Košice
PRO Shop: 16 inzerátov
7

“Pozrite si nase akcie do 5.7.2012 a urobime Vam rozpravkovu svadbu”
(Pred 4 rokmi)

My sme mali rovnako za taku cenu, ale zahrnute v tom cestovne naklady+ubytovanie+ hodina videa navyse, nakolko sme mali bohaty program a neradi by sme mali zo svadby len hodinove video pri 160 ludoch asi aj dost nerealne a kedze oni to robia velmi krasne, tak to nikoho nudit nebude, ved pozerat to bude prevazne hostia, ktori by sa najradsej sli bavit este raz a pritom videu sa budu bavit. A podotykam boli to dvaja kameramani.

Pozor vsak na to, kto to je, aku techniku pouziva. Nieze ja sa rozhodnem idem to robit a pouuzijem super techniku, ale skusenosti nemam. Hlavne treba vidiet aspon 2cele DVD a nejake tie videoklipy. V ziadnom pripade nelutuj tie peniazky, pokial na to mate.
25. aug 2011 o 15:28  •  www.agenturagalaxy.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wiwa2
8
Registrovala sa 27. decembra 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 89 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Pezinok.
  • Svadba bola 11. augusta 2012
    okres Pezinok
fotoportrét
fotoportrét
wiwa2
8
Registrovala sa 27. decembra 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 89 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Pezinok.
  • Svadba bola 11. augusta 2012
    okres Pezinok
 aj ja som zostala v soku ked som zbadala ceny niektorych kameramanov... nastastie sa mi jeden kameraman ozval ktory robi krasnu robotu a ma skvelu cenu... 300 eciek
25. aug 2011 o 20:06  •  Svadba bola v auguste 2012  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nika19918
104
Registrovala sa 17. júna 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 207 príspevkov. Má 71 priateľov. Ballyvaughan Co. Clare Ireland/ Hriňová.
  • Svadba bola 29. septembra 2012
    Hriňová, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
nika19918
104
Registrovala sa 17. júna 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 207 príspevkov. Má 71 priateľov. Ballyvaughan Co. Clare Ireland/ Hriňová.
  • Svadba bola 29. septembra 2012
    Hriňová, okres Detva
 900 emoticon odpadavam podľa mňa v prvom rade kvalitne foto, video tak často nepozera človek. To je strašne veľaa, ale ak človek na to má, nech si dopraje emoticon emoticon
19. sep 2011 o 13:03  •  Svadba bola v septembri 2012  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariana1 (29 r.)
2
Registrovala sa 28. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 34 príspevkov a 1 album. Má 15 priateľov. Okres Stropkov.
  • Svadba bola 30. júla 2011
    Stropkov, okres Stropkov
fotoportrét
fotoportrét
mariana1 (29 r.)
2
Registrovala sa 28. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 34 príspevkov a 1 album. Má 15 priateľov. Okres Stropkov.
  • Svadba bola 30. júla 2011
    Stropkov, okres Stropkov
 vela vela vela
21. sep 2011 o 07:52  •  Svadba bola v júli 2011  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zmm
Registrovala sa 11. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 151 príspevkov. Okres Hlohovec.
  • Svadba bola 12. septembra 2009
    okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
zmm
Registrovala sa 11. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 151 príspevkov. Okres Hlohovec.
  • Svadba bola 12. septembra 2009
    okres Hlohovec
 No to je podľa mňa strašne veľa. My sme mali kameramana za 250 Eur a boli sme s jeho prácou veľmi spokojný emoticon
21. sep 2011 o 08:11  •  Svadba bola v septembri 2009  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
21. sep 2011 o 11:55 • pdmuzik
fotoportrét
fotoportrét
nagulinka (30 r.)
9
Registrovala sa 30. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 113 príspevkov, 1 album a 4 inzeráty. Má 17 priateľov. Okres Čadca.
    Klokočov, okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
nagulinka (30 r.)
9
Registrovala sa 30. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 113 príspevkov, 1 album a 4 inzeráty. Má 17 priateľov. Okres Čadca.
    Klokočov, okres Čadca
 My sme kameramana ani nemali, podľa mňa fotografie majú väčšie čaro a mne osobne povedia viac. 900 € by som nikdy nedala. A nech sa na mňa páni kameramani nehnevajú.
29. okt 2011 o 15:04  •  Svadba bola v auguste 2011  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka3112 (26 r.)
179
Registrovala sa 16. januára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 130 príspevkov a 4 albumy. Má 95 priateľov. Newport, Veľká Británia.
  • Svadba bola 4. augusta 2012
    Vranov nad Toplou, okres Vranov nad Topľou
fotoportrét
fotoportrét
janka3112 (26 r.)
179
Registrovala sa 16. januára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 130 príspevkov a 4 albumy. Má 95 priateľov. Newport, Veľká Británia.
  • Svadba bola 4. augusta 2012
    Vranov nad Toplou, okres Vranov nad Topľou
 no my sme sa rozhodli pre super kvalitu...a preto platime za video 1000 eur plus za fotografa 820 eur...ale je to vsetko na profesionalnej urovni...som si vedoma ze cena je vysoka,ale za tu kvalitu si myslim ze to stoji emoticon
29. okt 2011 o 15:28  •  Svadba bola v auguste 2012  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dandy26
2
Registrovala sa 23. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 116 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Vranov nad Topľou.
  • Svadba bola 1. septembra 2012
    okres Vranov nad Topľou
fotoportrét
fotoportrét
dandy26
2
Registrovala sa 23. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 116 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Vranov nad Topľou.
  • Svadba bola 1. septembra 2012
    okres Vranov nad Topľou
 bože baby kde to žijete také pálky za kameramana a fotografa.Asi žijem na inej planéte ale my máme kameramana a fotografa dohromady za 500 eur a to nám povedal že on si už v tej cene účtuje už aj cestu a strávi s nami úplne celý deň aby sme si v kľude vychutnali aj fotenie a potom zábavu.Robí to všetko sám prípadne mu vypomáha syn.Podotýkam nie je to žiaden amatér a kvalita je tá istá.
29. okt 2011 o 16:11  •  Svadba bola v septembri 2012  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambi.k
1
Registrovala sa 3. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 3 priateľov. Pezinok, okres Pezinok.
  • Svadba bola 11. júna 2011
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
bambi.k
1
Registrovala sa 3. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 3 priateľov. Pezinok, okres Pezinok.
  • Svadba bola 11. júna 2011
    okres Nové Zámky
 pre mna je to vela, je to sice pamiatka na cely zivot, ale svoju stuzkovu, promociu som videla iba raz, svadbu som videla niekolko krat ale to iba preto lebo som to pozerala vzdy s niekym inym a myslim ze o takeho pol roka to uz pozerat nebudem vobec.
a mimochodom o 10 rokov uz nebudu ani blue ray ale nejake red alebo yellow ray, takze ta kvalita bude na uplne inej urovni, stuzkovu na whs si bohuzial uz ani nemam nacom pozriet....
29. okt 2011 o 17:56  •  Svadba bola v júni 2011  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambi2121
24
Registrovala sa 14. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Má 18 priateľov. Mullingar, Írsko.
fotoportrét
fotoportrét
bambi2121
24
Registrovala sa 14. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Má 18 priateľov. Mullingar, Írsko.
 .....hmmm....podla mna je to zbytocne drahe,to ten kameraman bude mat svoj stab a ty ho platis?alebo ako?bude retusovat video?ci co?prileti na helikoptere a nema na palivo?...ako nic v zlom...ale podla mna su aj lacnejsi a dobry...do 500 sa pohybuju ceny co ja viem...ja ani nebudem mat kameramana..lebo ako som to tu uz niekde videla napisane,video sa pozrie len raz a zapadne prachom...vraz radsej do fotografa,lebo fotky budu stale ci uz v tlacenej alebo digitalnej forme....nechcem nikoho presviedcat...je to len moj nazor emoticon
29. okt 2011 o 19:29  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka.7 (34 r.)
2
Registrovala sa 16. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 317 príspevkov a 2 albumy. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 3. októbra 2009
fotoportrét
fotoportrét
lienka.7 (34 r.)
2
Registrovala sa 16. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 317 príspevkov a 2 albumy. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 3. októbra 2009
 ja si myslim, ze je to prehnana cena. presne ako pise bullinka....
vsetko je o ponuke a dopyte - pokial vy zaplatite, vypytaju si aj 2000€, vsak preco by nezarobili ked mozu..... a pochybujem na SK je malo kameramanov, ze by nenansli niekoho lacnejsieho....
sice proti gustu ziaden dosputat, ale nemyslim si, ze nejaka nevesta je disco hviezda, ci dokonca celebrita, ze potrebuje 100% profesionalnu techniku......so zeriavom a podobnymi hlupostami.... a zaplatit za nieco, co uvidim max. 3x za zivot, dakujem, nemusim....a pred znamymi sa chvastat nemusim.cize je to aj o cloveku.
a presne ako pise janie, radsej investovat do fotografa ako do videa....tot moj nazor, nemusi s tym kazdy suhlasit.
22. feb 2013 o 15:44  •  Svadba bola v októbri 2009  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
akitas
46
Registrovala sa 9. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 198 príspevkov. Má 36 priateľov. Okres Košice-okolie.
fotoportrét
fotoportrét
akitas
46
Registrovala sa 9. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 198 príspevkov. Má 36 priateľov. Okres Košice-okolie.
 preco odtial boli vymazane poniektore dnesne komentare? hlavne bullinka to vystihla, no jej komentar sa tu dlho neohrial. lebo je pre niektorych nevyhovujuce citat pravdu? 900 eur je teda riadna palka, vacsina ludi co poznam tolko nezarobi ani za mesiac! ano samozrejme, ti, ktori nemaju hanbu tolko popytat si to tu budu obhajovat!
22. feb 2013 o 20:24  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michala.s
43
Registrovala sa 7. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1132 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
michala.s
43
Registrovala sa 7. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1132 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov.
 My sme tolko platili za kameramana a nelutujem ani cent, jeho pristup, jeho vystup boli uzasne, sme radi, ze sme mali profi kameramana. Moja mamina pozera nase svadobne video dokolecka ( cele video ma hodinu) a stale hovori, ze co by ona dala za to aby mala tak super natocenu a nafotenu svadbu
24. feb 2013 o 11:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
l15
Registrovala sa 3. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
l15
Registrovala sa 3. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 je to straaaaasne vela!!..ako ja neviem ako ty ale ja urcite za jeden den nezarobím 900eur!!!uz nevedia co pytat...
25. feb 2013 o 09:53  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1105 príspevkov a 6 inzerátov. Má 34 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1105 príspevkov a 6 inzerátov. Má 34 priateľov.
 Kto by si vedel tolke peniaze predstavit investovat aj lepsim sposobom, tak je to nehorazne vela, komu by nevadilo dat za video tolko, je to v pohode cena emoticon Jasne ze za kvalitu sa plati, no na druhej strane ja za seba hovorim ze taketo nieco nepotrebujem, nepotrebujem si video denno denne pozerat nasledujucich 10 rokov,nebudem ho ani nikomu okrem najblizsej rodiny ukazovat, cize mi tato investicia pride zbytocna, nech si hovori kto chce co chce. Takze video okolo 400€ je pre mna osobne dostatocna cena.
25. feb 2013 o 10:06  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marpfilms (32 r.)
marpfilms
Marián Prievozník PRO

Foto a video - Okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
marpfilms (32 r.)
marpfilms
Marián Prievozník PRO

Foto a video - Okres Trenčín
 Či je 900 eur za kameramana veľa alebo akurát záleží na výsledku. To je všetko, otázka vyriešená emoticon
25. feb 2013 o 11:36  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jana969
Registrovala sa 25. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
jana969
Registrovala sa 25. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Jasne že majú zakázky veď to vidno keď pridávajú stále nové fotky.
Kameramani to majú ťažšie lebo je strašne veľa amatérov a ľudia ich berú lebo sú lacní. Potom na profesionálov povedia že sú predražení a nevedia čo pýtať ale DVD od nich nikto ešte nevidel a nevesta si myslí že je to rovnaké ako za 350 € ale s premrštenou cenou.
Niektorí profesionáli čo som kontaktovala mi dokonca zaslali linky na celé DVD čo majú na internete a je to fakt veeeeľký rozdiel !
Krásny zvuk aj obraz a postrihané všetko perfektne ako z TV. Rozdiel 1000% oproti videám za 300-500 €.
25. feb 2013 o 12:37  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evussa81
5
Registrovala sa 20. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 34 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 9. augusta 2014
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
evussa81
5
Registrovala sa 20. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 34 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Prešov.
    okres Prešov
 je smutne že sa tu rieši tema 2 roky strara ale aj tak nerozumiem nevestam ktore položia otazku kolko ste platili za kameramana a namiesto toho aby nevesty odpovedali čo všetko za tu cenu dostanu a ake požiadavky na kameramana maju hned napišu cenu
ceny kameramanov sa odlišuju aj od toho či ten kameraman robi na čierno alebo ma živnosť a venuje sa tomu naplno. emoticon
ale aj napriek cenovým rozdielom každej neveste prajem aby bola so svojimi dodavateľmi spokojna emoticon
12. mar 2013 o 07:43  •  Svadba bola v auguste 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deviant
1
Registroval sa 9. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridal 4 príspevky. Okres Brezno.
  • Svadba bola 30. augusta 2014
    okres Brezno
fotoportrét
fotoportrét
deviant
1
Registroval sa 9. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridal 4 príspevky. Okres Brezno.
    okres Brezno
 pre ravisualworks: tiez si ale nemyslim, ze je namieste upravit cennik z roka na rok pre tu istu sluzbu, to iste miesto svadby a tie iste podmienky z 590 Eur na 890 Eur+dopravne naklady...
9. jan 2014 o 13:49  •  Svadba bola v auguste 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katka2505
28
Registrovala sa 5. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 433 príspevkov a 1 album. Má 117 priateľov. Prievidza, okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
katka2505
28
Registrovala sa 5. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 433 príspevkov a 1 album. Má 117 priateľov. Prievidza, okres Prievidza.
 to je neskutočne veľa..my máme za 500 € a už to sa mi zdá veľa...
9. jan 2014 o 17:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
giziinka (24 r.)
262
Registrovala sa 15. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 30 príspevkov a 4 albumy. Má 39 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 14. júna 2014
    Podskalka, okres Humenné
fotoportrét
fotoportrét
giziinka (24 r.)
262
Registrovala sa 15. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 30 príspevkov a 4 albumy. Má 39 priateľov. Okres Nitra.
    Podskalka, okres Humenné
 ťažko hodnotiť cenu keď nevidíme kvalitu a ani obsah videa.... môže to byť aj veľa, može to byť aj v pohode
9. jan 2014 o 17:42  •  Svadba bola v júni 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mikema
34
Registrovala sa 24. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 407 príspevkov. Má 18 priateľov. Vieden, okres Dolný Kubín.
fotoportrét
fotoportrét
mikema
34
Registrovala sa 24. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 407 príspevkov. Má 18 priateľov. Vieden, okres Dolný Kubín.
 Manka ano mas pravdu, kvalita a profici nieco stoja, ALE cena 2500 je cena, ktoru si pytaju kameramani v Rakusku. Zhodou nahod tu pracujem v jednej TV a casto chodim natacat (ako reziserka), preto viem, ze nie je kameraman ako kameraman, ale uprimne povedane, staci mi pozriet sie 2-3 videa a viem, ci mi ten kameraman vyhovuje, alebo nie. A ak sa mi jeho zabery a zostrihanie (co je VELMI dolezite) pacia, je mi jedno kolko si zapyta, ci 300, alebo 3000. Potom uz len rozhodnut, ci na to mam emoticon Chcem tym len povedat, ze styl natacania musi cloveku sadnut. No a aj ked video je krasne, este stale tazko posudit, ako sa s tym kameramanom bude spolupracovat... Ale to uz moze clovek len risknut (alebo dat skusobne natacanie?). Lebo neviem ako ini, ale ja nemam chut celu svadbu pozovat len pre kameru...

A ci je kameraman z STV, to nic neznamena, tocila som minule s jednym, ktory toci pre Rakusku verejnopravnu TV uz 30 rokov a ked som to strihala, tak mi bolo do placu, take na prd zabery. Ledva som z toho vyrobila ako taky 3minutovy film...
10. jan 2014 o 13:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mamaveronika
Registrovala sa 27. januára 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 5 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
mamaveronika
Registrovala sa 27. januára 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 5 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
 pokial ide točiť s vami film tak je to slušná cena:D
10. jan 2014 o 14:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabidekor
GabiDekor
Gabriela Blaňárová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Bardejov
20
fotoportrét
fotoportrét
gabidekor
GabiDekor
Gabriela Blaňárová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Bardejov
20
 Tak 900eur je pálka možno by to chcelo vysvetlenie od nejakého profíka, prečo taká cena ... alebo opýtať sa priamo tohto kameramana, prečo je jeho cena tak navýšená, alebo sa pripadne dohodnúť na cene ... emoticon
10. jan 2014 o 17:06  •  www.gabidekor.wbl.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
uzanka16
11
Registrovala sa 23. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 89 príspevkov a 1 inzerát. Má 12 priateľov. Okres Liptovský Mikuláš.
fotoportrét
fotoportrét
uzanka16
11
Registrovala sa 23. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 89 príspevkov a 1 inzerát. Má 12 priateľov. Okres Liptovský Mikuláš.
 Vysoká suma až moc, nedala by som 900 eur, to by som mala 3 kameramanov
27. jan 2014 o 22:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vladomrva (38 r.)
Videoprodukcia - svadobný kameraman
Vladimír Mrva PRO

3

“Svadobný klip Michal a Michaela https://www.youtube.com/watch?v=22mIFlEPD5o&index=2&list=UUWZlzjc7PAFF78L5cW0eV9w”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
vladomrva (38 r.)
Videoprodukcia - svadobný kameraman
Vladimír Mrva PRO

3

“Svadobný klip Michal a Michaela https://www.youtube.com/watch?v=22mIFlEPD5o&index=2&list=UUWZlzjc7PAFF78L5cW0eV9w”
(Pred 2 rokmi)

Záleží čo ponúka...za tých 900€ ako to bude spracované...
28. jan 2014 o 14:44  •  www.vladimirmrva.com/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kattruss
12
Registrovala sa 13. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Pezinok.
fotoportrét
fotoportrét
kattruss
12
Registrovala sa 13. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Pezinok.
 katastroficka cena podla mna ... dala by si 30 000 sk za natocenie videa zo svadby? ako viem, ze uz nie su sk, ale aj tak 900e za nieco, co si raz pozries, mozno nie, mozno hej... ale je to strasidelne take sumy... my kameramana nechceme aj tak si to pozerat nebudeme a mozno by sme iba raz. ja radsej investujem do fotografa a aj to bude rozumnejsia cena emoticon
28. jan 2014 o 15:38  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vlcik1 (30 r.)
235
Registrovala sa 20. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 949 príspevkov a 12 albumov. Má 113 priateľov. Okres Myjava.
  • Svadba bola 10. októbra 2014
    Ždiar/Tatranská Lomnica, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
vlcik1 (30 r.)
235
Registrovala sa 20. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 949 príspevkov a 12 albumov. Má 113 priateľov. Okres Myjava.
  • Svadba bola 10. októbra 2014
    Ždiar/Tatranská Lomnica, okres Poprad
 žeby ďalšia zakomplexovaná bytosť skrývajúca sa za falošným nickom? emoticon
k téme... mne osobne sa to zdá veľa, ale z druhej strany ako napísala slečna (pani) vyššie, ak to bude niečo na spôsob filmu, tak také ceny majú bežne...
28. jan 2014 o 17:58  •  Svadba bola v októbri 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rulu
2
Registrovala sa 16. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Pochabany, okres Bánovce nad Bebravou.
fotoportrét
fotoportrét
rulu
2
Registrovala sa 16. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Pochabany, okres Bánovce nad Bebravou.
 veľmi veľa...
28. jan 2014 o 19:20  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamilaba
2
Registrovala sa 11. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 29. mája 2014
    Rakúsko, Rakúsko
fotoportrét
fotoportrét
kamilaba
2
Registrovala sa 11. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 29. mája 2014
    Rakúsko, Rakúsko
 zaujímave koľko ľudí plače že veľa veľa za video alebo fotografa... by som povedala, že za kvalitu treba platiť... aký je rozdiel medzi škodou felíciou a Audi A8 ? 350€ Alebo foto a video jeden človek ? Spravte si v tom jasno... emoticon
13. feb 2014 o 21:19  •  Svadba bola v máji 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jadranka99
Registrovala sa 13. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Pezinok
fotoportrét
fotoportrét
jadranka99
Registrovala sa 13. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Pezinok
 Je najmenej si dať poslať kompletné DVDčka. Kameramani ktorí sa za nich nehanbia sú ochotní ich poslať aj internetom s tým problém nie je. Keby ich jarkak005 naozaj videla nepísala by také hlúposti až mi to pripadá ako keby boli pre "neho" tí kameramani konkurencia. Je to tu anonymné čo si budeme nahovárať ....
Práve tí kameramani čo spomína mi DVDčka poslali a pozerala som ich na internete. Netreba sa báť ale treba si pozrieť a zodpovedne si vybrať kým je čas. Po svadbe je neskoro ľutovať že som si mohla priplatiť a bola by som spokojná.
Kto na to nemá nuž bohužlaľ ani ja nemám na AUDI A8 ale za to nebudem útočiť na predajcov z Audi emoticon
13. feb 2014 o 22:03  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nadejnanevesta
Registrovala sa 13. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Bánovce nad Bebravou.
  • Svadba bola 23. augusta 2014
fotoportrét
fotoportrét
nadejnanevesta
Registrovala sa 13. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Bánovce nad Bebravou.
  • Svadba bola 23. augusta 2014
 jadranka99 väčšinou sa necháme nachytať na videoklipy lebo tie sú najkrajšie ale máš pravdu v tom že platíme za celé DVD nie iby za klip tak je v mojom záujme si pozrieť za čo vlastne platím.
Aby sa mi nestalo to čo sestrenke keď si vybrala kameramana z ČR za vyše 1000 EUR. Klip mala už o pár dní po svadbe, veľmi sa tešila na DVD a Blue-ray. Keď jej to poslal tak sme nechápali emoticon Odfláknutý záznam lebo kameraman evidentne kameroval všetko len do toho klipu a na zvyšok kašlal. Nakamerované hocijako nakrivo, obraz raz tmavý potom svetlý,šaty mala všelijakých farieb len nie béžové ako v skutočnosti. Zo zábavy mala asi 10 minút aj to bolo hocijako nakamerované,kameroval chrbty a ľudí ani poriadne nevidno !!!!! No hrozné. Jediné čo stálo za to bol klip.
Ona ani nečakala že DVD bude také krásne ako klip lebo na svadbe sú aj nudné momenty a prestoje ale čakala kvalitné video zo svojej svadby. Nečakala že jej to takto odflákne. Reklamovala mu to ale povedal jej že vedela čo si kupuje a bolo po reklamácii.
Práveže nevedela čo kupuje lebo DVD nevidela,videla len klipy ktoré má vraj aj oceňované.
Určite si pozrite DVD a nedajte len na klipy. Je plno špekulantov čo sú bez práce alebo si chcú rýchlo zarobiť.
Viem že nie každá máme na najvyššiu kvalitu ale to DVD si pozrieť treba lebo sú to NAŠE peniaze a MY si za to platíme.
13. feb 2014 o 22:37  •  Svadba bola v auguste 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vojtekovad (28 r.)
5
Registrovala sa 12. marca 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 105 príspevkov a 10 inzerátov. Má 4 priateľov.
  • Svadba bola 16. augusta 2014
    okres Stará Ľubovňa
fotoportrét
fotoportrét
vojtekovad (28 r.)
5
Registrovala sa 12. marca 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 105 príspevkov a 10 inzerátov. Má 4 priateľov.
  • Svadba bola 16. augusta 2014
    okres Stará Ľubovňa
 Veľmi veľa! Taká normálna cena je okolo 450-500 Eur, niekto už má v tej cene aj asistenta čiže 2 kameramani. Ale nájdeš aj lacnejšie, ale z tých kvalitnejších je normálna cena okolo 500 Eur
25. okt 2014 o 15:34  •  Svadba bola v auguste 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milan4
Registroval sa 3. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridal 10 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
milan4
Registroval sa 3. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridal 10 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Aj slepý vidí rozdiel medzi video za 500 a za 1000. Takéto otázky sú úplne zbytočné.
Komu je veľa zaplatiť poctivú prácu nech si objedná na zalepenie očí hoci aj 5 kameramanov za 500 emoticon Výsledok aj tak nebude ani zďaleka podobný práci profesionála emoticon
30. okt 2014 o 11:06  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataly92
2
Registrovala sa 2. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
nataly92
2
Registrovala sa 2. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 Tu na MS je cena dodávatelov večná téma. Ja to samozrejme chápem, na SR je to momentálne tak, že väčšina ľudí sa snaží prežiť, nie to ešte ušetriť. Ale na druhej strane, prečo nadávať na kameramanov ktorí si pýtajú viac? Je to čisto ich vec. Cenu môžeme buď akceptovať alebo ju zamietnuť a to nielen pri videu ale aj v potravinach a inych komoditach stači si nekupiť daný tovar a radšej hladať inú alternatívu. Potom je tu ale otázka, akú kvalitu očakávame... emoticon
30. okt 2014 o 12:30  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janko2
Registroval sa 9. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Pridal 7 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
janko2
Registroval sa 9. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Pridal 7 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 V dnešnej internetovej dobe nie je predsa problém si dať poslať na pozretie kompletné svadobné DVD. Nie je treba nikam chodiť ani sa vypytovať po fórach. Tiež klipy nie sú všetko lebo sú to len 3 minútky toho naj.
Pozriem si komplet DVD za 400 aj za 1000 a vyhodnotím čo je pre mňa vhodné. Možno prídem na to že mi stačí aj za 250 a možno zistím že presne toto nechcem ale moja predstava je mať svadobné video ako je ponúkané za +1000. Potom už len či má kameraman voľný môj termín a či som ochotná jeho prácu zaplatiť.
Každý vidí rozdiely medzi videami za 400 a za 1000. Nižšia cena sa niekde musí prejaviť a v prípade lacného svadobného videa v nižšej obsahovej aj technickej kvalite záberov a spracovania.
Žiadny kameraman ani fotograf ktorý má prácu na vyššej kvalitatívnej úrovni nebude pracovať za ceny o 2 levely nižšie emoticon
2. nov 2014 o 08:46  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majuska1985
18
Registrovala sa 15. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
majuska1985
18
Registrovala sa 15. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Bratislava.
 Podľa môjho názoru a osobnej skúsenosti to vôbec nie je veľa, ak chce človek naozaj kvalitné, moderné a štýlové svadobné video, pri ktorom sa nebude nudiť, ale budete sa stále smiať. My sme mali chalanov z Pandorasbox a bola to naša najlepšia voľba. Naše očakávania splnili na 1 000 %. Pre nás sú to TOP kameramani, ktorí si robia svoju prácu profesionálne, s nadšením a dávajú do toho aj kus svojho srdca! Za cenu 900 eur nám boli k dispozícii dvaja kameramani počas 16 hodín aj s dopravou a výsledkom je krásny svadobný videoklip a 112 minútové video, v ktorom je naozaj všetko, čo má byť....
Veď posúďte sami, tu je náš svadobný videoklip:
http://vimeo.com/96686449

emoticon
11. nov 2014 o 21:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mravcek69
2
Registrovala sa 14. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 96 príspevkov. Má 2 priateľov. Žilina, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
mravcek69
2
Registrovala sa 14. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 96 príspevkov. Má 2 priateľov. Žilina, okres Žilina.
 babky, ste sa zbláznili ?! 900 eur ???? to sú naozaj tí - akože ťažký profíci emoticon úplne bez hanby pýtať také nekresťanské peniaze za pár minút filmu , ktorý si -- koľko krát pozriete ?! kočky zamyslite sa , absolutne to nemá tú hodnotu , sú to vyhodené peniaze , radčej si prilož a máte na dovolenku.... emoticon emoticon
11. nov 2014 o 21:27  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dianka33 (32 r.)
4
Registrovala sa 24. mája 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 37 príspevkov, 1 album a 1 inzerát. Má 17 priateľov. Martin, okres Martin.
  • Svadba bola 30. augusta 2013
    Martin, okres Martin
fotoportrét
fotoportrét
dianka33 (32 r.)
4
Registrovala sa 24. mája 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 37 príspevkov, 1 album a 1 inzerát. Má 17 priateľov. Martin, okres Martin.
  • Svadba bola 30. augusta 2013
    Martin, okres Martin
 Ahoj, je to dosť. Mám kamaráta, ktorý robí svadby na vysokej profesionálnej úrovni, má techniku za vyše 35 tisíc EUR, točia dvaja, aby všetko zachytili, má také vymoženosti ako koľajnice, žeriav, s ktorým môže urobiť zábery z 8m výšky a pod. On berie max. 800 EUR a to už je juuujjjj... neviem nájsť slová... jednoducho vysoko profi. Čo poznám, lepší sú už len manželia Žitňanský, ale tí berú vraj okolo 2500 EUR.
25. aug 2011 o 07:30  •  Svadba bola v auguste 2013  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetkab. (34 r.)
Registrovala sa 5. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov, 2 albumy a 11 inzerátov. Má 8 priateľov. Košice, okres Košice.
  • Svadba bola 9. mája 2009
    V kostolíku v Kokšove Bakši, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
ivetkab. (34 r.)
Registrovala sa 5. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov, 2 albumy a 11 inzerátov. Má 8 priateľov. Košice, okres Košice.
  • Svadba bola 9. mája 2009
    V kostolíku v Kokšove Bakši, okres Košice
 Pokiaľ je to pre Teba primeraná cena, tak potom nie je o čom. Pre mňa by to bolo veľa ... emoticon
25. aug 2011 o 07:48  •  Svadba bola v máji 2009  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
84vali
146
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 229 príspevkov. Má 214 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
84vali
146
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 229 príspevkov. Má 214 priateľov. Okres Bratislava.
 podla mna je to dost vela, ale za kvalitu sa plati.. asi nie je priemerny
25. aug 2011 o 08:46  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
crapula (24 r.)
4
Registrovala sa 2. marca 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 60 príspevkov. Má 16 priateľov. Karlova Ves, okres Bratislava.
  • Svadba bola 25. júna 2011
    Obrad Bratislava, hostina Senec, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
crapula (24 r.)
4
Registrovala sa 2. marca 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 60 príspevkov. Má 16 priateľov. Karlova Ves, okres Bratislava.
  • Svadba bola 25. júna 2011
    Obrad Bratislava, hostina Senec, okres Bratislava
 ty kokos, jedine ze by to bol zitnansky alebo niekto skuseny ako on.. ja som mala dobreho za 450eur
25. aug 2011 o 10:24  •  Svadba bola v júni 2011  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkabendikova
Registrovala sa 19. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 109 príspevkov. Má 1 priateľa.
    Sl, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
zuzkabendikova
Registrovala sa 19. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 109 príspevkov. Má 1 priateľa.
    Sl, okres Prešov
 Ak sa ti jeho praca pači nieje čo riešit ......kedže pýta viac asi vie prečo
komu stači svadba natočena z IPHONom na pamiatku na celý život nech pači
každy ma určeny svoj strop financii kde a aku sumu je ochotný dať pan kameraman ktorý pýta viac sa zrejme tomu venuje naplno a nie že cez týžden vyklad tovar v tescu a v sobotu s trapnou malou kamerou kameruje tak ten vam može isť aj za 300e
25. aug 2011 o 10:40  •  Svadba bola v júni 2011  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livg
3
Registrovala sa 1. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Má 2 priateľov. Haniska, okres Košice-okolie.
fotoportrét
fotoportrét
livg
3
Registrovala sa 1. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Má 2 priateľov. Haniska, okres Košice-okolie.
 tak ja si myslím, že je to prehnane veľa.... my máme tiež profi kameramana, bude s nami od rána - kaderníčka, príprava doma, celý sobáš, celá svadba a neviem čo.... a vezme 350€ - a je fakt profi... 900€ ufff... to je dosť veľká pálka
25. aug 2011 o 11:18  •  Páči sa mi to
25. aug 2011 o 12:10 • beba52
fotoportrét
fotoportrét
dtveronika
3
Registrovala sa 5. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 25 príspevkov. Má 17 priateľov.
  • Svadba bola 18. júna 2011
    okres Sabinov
fotoportrét
fotoportrét
dtveronika
3
Registrovala sa 5. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 25 príspevkov. Má 17 priateľov.
  • Svadba bola 18. júna 2011
    okres Sabinov
 Tak to je veľmi veľa, ja by som toľko nedala. My sme za dvdčko platili 250 eur mame 2x dvdčko a 1x blue ray disk.
Spravili nám to nádherne, kvalita je veľmi dobra, mame ho podľa predstav ako sme chceli. Kameraman bol zo stredného slovenska, svadba bola na východe a k tomu boli dve kamery čiže zábery na dvdčkach sú zaujímave a je 3 hodinové. Takže ta cena 900 E je riadne prehnaná.
25. aug 2011 o 15:51  •  Svadba bola v júni 2011  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenushka_th
15
Registrovala sa 28. decembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 423 príspevkov. Má 45 priateľov. Špačince, okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
lenushka_th
15
Registrovala sa 28. decembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 423 príspevkov. Má 45 priateľov. Špačince, okres Trnava.
 veci typu mnohohodinová odborná práca,kvalita,špičkové vybavenie atd. sú síce pekné,ale 900e to už je úžerníctvo.... videla som aj prácu žitnanských,aj AT studio ale v porovnaní s niektorými menej zvučnými menami trebárs aj za 300e neboli o nič výnimočnejší.... aj u kameramanov za menej penazí sa da povedat že práca bola pekná,kvalitná aj nápaditá a zaujímavá... ale každý nech sa zariadi podla seba a svojich možností emoticon
25. aug 2011 o 16:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lejla35
Registrovala sa 4. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 40 príspevkov. Okres Humenné.
    okres Bardejov
fotoportrét
fotoportrét
lejla35
Registrovala sa 4. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 40 príspevkov. Okres Humenné.
    okres Bardejov
 noooo veeeeeeeeeeeeeela jednoznacne..my platime 340eur
25. aug 2011 o 18:47  •  Svadba bola v septembri 2011  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubaska
1
Registrovala sa 6. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 59 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
lubaska
1
Registrovala sa 6. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 59 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Prešov.
 uf, tak to jedine ak 3 budu natacat tak to neni vela, ale inak je to strasne vela, moj kamos, ktory toci a ma najlkvalitnejsie vybavenie, tak si pytal 700e ... a mne sa to zdalo velmi vela.... nakoniec mam kameru za 300e a myslim, ze to je v pohode... 900 je velmi vela...
25. aug 2011 o 19:23  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tanicka696
3
Registrovala sa 8. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 40 príspevkov. Má 24 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
tanicka696
3
Registrovala sa 8. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 40 príspevkov. Má 24 priateľov. Okres Nitra.
 no to je hrozne veľa,ja mam kameramana za 150eur pd rana do rana a plus ešte ideme sobotu točiť rande...tak 900eur je podľa mňa nehorazna suma...ale možno ma nejaku extra techniku...
25. aug 2011 o 20:57  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nini1010
3
Registrovala sa 18. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 18 príspevkov. Má 6 priateľov.
  • Svadba bola 14. apríla 2012
fotoportrét
fotoportrét
nini1010
3
Registrovala sa 18. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 18 príspevkov. Má 6 priateľov.
 My máme manželov čo robia skvelé foto a kameru počas 14 hodín za 500 eur spolu! A robia fakt dobre, veľa som hľadala, ký som sa pre nich rozhodla a porovnávala. Takže 900 eur je brutus veľa!
25. aug 2011 o 20:59  •  Svadba bola v apríli 2012  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
irin12
Registrovala sa 19. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 277 príspevkov. Má 11 priateľov. Veľká Británia.
fotoportrét
fotoportrét
irin12
Registrovala sa 19. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 277 príspevkov. Má 11 priateľov. Veľká Británia.
 je to strasne vela........... teraz nedavno som bola na svadbe kde za 450 eur msli kameramana, dj, a fotografa v 2 osobach. dat 900 eur za neviem ake video asi bude vykladane swarovskymi kamenmi emoticon emoticon ale nie svadba je drahy spas a kazdy si ju zariadi na co ma..............co si moze dovolit............. ale ja by dala max. kameramanovi 300 ecka ani o ecko viac. za tych zvysnych 600 by som mala kolace, alebo limuzinu emoticon emoticon
25. aug 2011 o 22:39  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
karamel (36 r.)
4
Registrovala sa 19. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 293 príspevkov a 1 inzerát. Má 11 priateľov. Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 30. septembra 2006
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
karamel (36 r.)
4
Registrovala sa 19. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 293 príspevkov a 1 inzerát. Má 11 priateľov. Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 30. septembra 2006
    okres Trenčín
 To je premrstena cena!!!!
26. aug 2011 o 08:56  •  Svadba bola v septembri 2006  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinuska (32 r.)
1
Registrovala sa 7. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 233 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Košice-okolie.
  • Svadba bola 20. augusta 2011
    Kechnec, okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
martinuska (32 r.)
1
Registrovala sa 7. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 233 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Košice-okolie.
  • Svadba bola 20. augusta 2011
    Kechnec, okres Košice-okolie
 ahoj, my sme mali video+foto na cely den za 550, boli dvaja, a fotili sme sa uz v piatok a nebol problem, 900 eur je rozhodne vela.
26. aug 2011 o 10:22  •  Svadba bola v auguste 2011  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzulkamr (33 r.)
2
Registrovala sa 1. júna 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 25 príspevkov. Má 5 priateľov. Unín pri Skalici, okres Skalica.
  • Svadba bola 15. mája 2010
    Senica, okres Senica
fotoportrét
fotoportrét
zuzulkamr (33 r.)
2
Registrovala sa 1. júna 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 25 príspevkov. Má 5 priateľov. Unín pri Skalici, okres Skalica.
  • Svadba bola 15. mája 2010
    Senica, okres Senica
 Ahoj, my sme mali foto exteriér + album, video a foto na svadbe za 550 Euro, boli dva a nebol žiadny problém, a neuveriteľne veľa fotiek. 900 by som určite nedala, je to hrozne veľa :-ň
26. aug 2011 o 11:00  •  Svadba bola v máji 2010  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
oskvarka
4
Registrovala sa 13. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1211 príspevkov. Má 23 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
oskvarka
4
Registrovala sa 13. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1211 príspevkov. Má 23 priateľov.
 vela
26. aug 2011 o 11:14  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katka2224
2
Registrovala sa 12. decembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 19 príspevkov. Má 11 priateľov. Okres Veľký Krtíš.
fotoportrét
fotoportrét
katka2224
2
Registrovala sa 12. decembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 19 príspevkov. Má 11 priateľov. Okres Veľký Krtíš.
 Ahoj! My sme mali kameramana za 370.-eur, k tomu sme dostali 3x originál DVD. Kameraman bol super, natočil všetko, čo sa dalo, bol s nami celý deň, a odchádzal iba vtedy, keď sa opýtal, či môže o hodinu odísť. Okrem toho sme ho poprosili aj o nejaký bonus na DVD, a bez problémov a peňazí naviac to urobil.

Tie peniaze môžeš naozaj minúť na iné veci okolo svadby, resp. po svadbe, kedy si budete plánovať svadobnú cestu, zariaďovať byt atď...
Určite nájdeš aj lacnejšieho a takisto dobrého! Veľa šťastia!
26. aug 2011 o 11:45  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cleona
Registrovala sa 4. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 126 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
cleona
Registrovala sa 4. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 126 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
 My budeme mat video za 500 euro (v BA). Natacat budu dvaja ludia na dvoch kamerach. Zacneme kamerovat fotenie, potom obrad a hostinu do jednej rana. 900 eur sa mi zda byt dost ale pravdepodobne to budete mat v HD. Ja som si povedala ze pri takomto type videa je to zbytocne.
26. aug 2011 o 12:26  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika9797
23
Registrovala sa 5. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 42 príspevkov a 1 album. Má 13 priateľov.
  • Svadba bola 25. augusta 2012
    okres Sobrance
fotoportrét
fotoportrét
veronika9797
23
Registrovala sa 5. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 42 príspevkov a 1 album. Má 13 priateľov.
  • Svadba bola 25. augusta 2012
    okres Sobrance
 je to urcite vela.....vacsina kameramanov berie (aspon u nas) do 400 eur...ja osobne by som nedala tolko za kameramana, nas na 900 eur vyjde kameraman, fotograf aj kapela, tak si predstav, kolko mozes usetrit, ak si najdes lacnejsieho kameramana emoticon drzim palce
26. aug 2011 o 12:53  •  Svadba bola v auguste 2012  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majkka28
1
Registrovala sa 12. júna 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 16. júna 2012
    Jamnik, okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
majkka28
1
Registrovala sa 12. júna 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 16. júna 2012
    Jamnik, okres Spišská Nová Ves
 ahojte.ja som dala za kameramana a fotografa spolu 550€ tak tych 900 je podla mna ozaj dost vela...
19. sep 2011 o 08:18  •  Svadba bola v júni 2012  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katka_mis (29 r.)
4
Registrovala sa 12. januára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 91 príspevkov a 1 album. Má 10 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 26. mája 2012
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
katka_mis (29 r.)
4
Registrovala sa 12. januára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 91 príspevkov a 1 album. Má 10 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
    okres Spišská Nová Ves
 Určite to nie je málo... ale aj môj kameraman toľko stojí. Sme ochotní dať takú sumu za jeho prácu, lebo je to profík a stojí za to. Klasický kameraman sa nedá rovnať s profíkom. Teda, jeho práca... Tak i suma musí byť iná. Keď klasický stojí 300-400e, tak profík 900-1000. To sú normálne ceny. V Amerike kameraman na profi úrovni stojí 2500e. Ja odporúčam.. emoticon Som za to, investovať do toho, lebo sa mi to vráti. emoticon
20. sep 2011 o 16:21  •  Svadba bola v máji 2012  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikayla
5
Registrovala sa 11. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 95 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
nikayla
5
Registrovala sa 11. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 95 príspevkov. Má 2 priateľov.
 To idete točiť film za 900 Eur ? emoticon
20. sep 2011 o 21:18  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
abbie (32 r.)
5
Registrovala sa 23. júla 2011 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 39 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Bratislava.
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
abbie (32 r.)
5
Registrovala sa 23. júla 2011 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 39 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Bratislava.
    okres Bratislava
 pre bohaaaaaaaaaaaaaaaaa emoticon to ste oslovili priamo Camerona???
20. sep 2011 o 22:06  •  Svadba bola v apríli 2012  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanka2910
1
Registrovala sa 16. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov a 3 inzeráty. Má 6 priateľov. Kanianka, okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
nanka2910
1
Registrovala sa 16. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov a 3 inzeráty. Má 6 priateľov. Kanianka, okres Prievidza.
 strasne vela, my mame kameramana a fotografa spolu za 300 EUR a to robi aj obal na DVD a nalepku... strasne prehnana cena je tych 900 EUR, to by som urcite hladala nieco ine
21. sep 2011 o 08:30  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petrisorka
4
Registrovala sa 10. mája 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 155 príspevkov. Má 22 priateľov. Brandýs nad Labem, Česká republika.
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
petrisorka
4
Registrovala sa 10. mája 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 155 príspevkov. Má 22 priateľov. Brandýs nad Labem, Česká republika.
    Žilina, okres Žilina
 900 eur za kameramana je vela
a mate aj fotografa? ten vas kolko stoji?
my sme si dali len profi fotografa a platime 450 eur od rana az do skorej zabavy po polnoci
21. sep 2011 o 09:40  •  Svadba bola v máji 2012  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dvekacicky (35 r.)
1
Registrovala sa 22. mája 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 10. septembra 2011
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
dvekacicky (35 r.)
1
Registrovala sa 22. mája 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 10. septembra 2011
    okres Bratislava
 Straaaasne vela za tu sumu by si mohla mat foto+kamera
21. sep 2011 o 12:43  •  Svadba bola v septembri 2011  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
severaseptima
7
Registrovala sa 12. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 213 príspevkov a 2 albumy. Má 5 priateľov. Žilina, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
severaseptima
7
Registrovala sa 12. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 213 príspevkov a 2 albumy. Má 5 priateľov. Žilina, okres Žilina.
 900 €??? za to by si mala obrad na bojnickom zámku+pozicané saty+ kopu kolacov...
22. sep 2011 o 07:29  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mitomi (31 r.)
Registrovala sa 22. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Má 1 priateľa. Varhanovce, okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
mitomi (31 r.)
Registrovala sa 22. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Má 1 priateľa. Varhanovce, okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj,ano je to vela 900 eura.Silvia.My sme davali 600 eura,a je to rozdiel,hladaj nieco ine.
29. okt 2011 o 18:42  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ninka25
3
Registrovala sa 4. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 43 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Svadba bola 17. marca 2012
    Bratislava, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
ninka25
3
Registrovala sa 4. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 43 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Svadba bola 17. marca 2012
 zalezi o akeho kameramana ide, ak je dobry a znamy tak hej ceny sa aj tak pohybuju ale musi byt uz fakt dobry, ziadny priemer! no a ci je to vela zalezi len od teba, pre niekoho to je par "korun" pre ineho cely majetok ale to ci budes chciet takeho draheho a kvalitneho kameramana alebo zvolis niceo lacnejsie, mozno rovnako dobre, alebo aj o dost horsie zalezi uz len na tebe...
29. okt 2011 o 21:15  •  Svadba bola v marci 2012  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11zuzanka11
Registrovala sa 29. marca 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
11zuzanka11
Registrovala sa 29. marca 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
 Na východe , kosice a okolie Vám vrelo odporúčam nášho kameramana, kto by ste mali záujem poslem link na krátke video 2 min. Ja som chcela tento clip do práce a pre známych , ktorí tam napr. Neboli. Vyhľadáva si ho aj na vimeu pod značkou r.o.
29. okt 2011 o 23:18  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aicha15
18
Registrovala sa 5. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 232 príspevkov a 6 inzerátov. Má 12 priateľov. Okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
aicha15
18
Registrovala sa 5. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 232 príspevkov a 6 inzerátov. Má 12 priateľov. Okres Poprad.
 podla toho v ktorom meste, ale je to desna suma podla mna
22. feb 2013 o 13:14  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majkaa30 (33 r.)
1
Registrovala sa 24. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 18 príspevkov. Okres Senec.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
majkaa30 (33 r.)
1
Registrovala sa 24. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 18 príspevkov. Okres Senec.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Senec
 Janka3112 a koho si mala? Bola si spokojna?
22. feb 2013 o 13:28  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
karin7777
Registrovala sa 13. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Dunajská Streda
fotoportrét
fotoportrét
karin7777
Registrovala sa 13. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Dunajská Streda
 900 EUR za svadobné video je primeraná cena ak to robí profesionál s praxou výsledkami a referenciami. Len bacha na kameramanov ktorí nechcú ukázať celé DVD a ukážu len klipy. Za 900 EUR by už malo byť kvalitné celé DVD nie iba klip.
24. feb 2013 o 10:30  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
niki22
29
Registrovala sa 5. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 115 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Piešťany.
fotoportrét
fotoportrét
niki22
29
Registrovala sa 5. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 115 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Piešťany.
 ahoj, ja som dala za profesionálneho kameramana ktorý je aj DJ (pracuje s manželkou) 300euro spolu, takže 900 mi príde neskutočná suma, ale záleží na tom ako si na tom finančne niekto si to dovoliť môže a niekto nie
24. feb 2013 o 10:32  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nika14121
17
Registrovala sa 28. júna 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 44 príspevkov. Má 20 priateľov. Červeník, okres Hlohovec.
fotoportrét
fotoportrét
nika14121
17
Registrovala sa 28. júna 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 44 príspevkov. Má 20 priateľov. Červeník, okres Hlohovec.
 podľa mňa je to dosť, ja osobne by som toľko nedala, my budeme mať V HD kvalite a za 500€
24. feb 2013 o 11:45  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
branislavmiksik (34 r.)
Branislav Mikšík - RecordingPro
Branislav Mikšík PRO

Foto a video - Okres Prievidza
9
fotoportrét
fotoportrét
branislavmiksik (34 r.)
Branislav Mikšík - RecordingPro
Branislav Mikšík PRO

Foto a video - Okres Prievidza
9
 Nekrestansky vela.....
24. feb 2013 o 12:54  •  www.recordingpro.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikolla2
41
Registrovala sa 28. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 218 príspevkov a 2 inzeráty. Má 54 priateľov. Prešov, okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
nikolla2
41
Registrovala sa 28. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 218 príspevkov a 2 inzeráty. Má 54 priateľov. Prešov, okres Prešov.
 my full hd 450,e....
riadna palka 900 e....
24. feb 2013 o 12:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luluka13 (27 r.)
44
Registrovala sa 13. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 30 priateľov.
  • Svadba bola 12. októbra 2013
    Nová Baňa, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
luluka13 (27 r.)
44
Registrovala sa 13. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 30 priateľov.
  • Svadba bola 12. októbra 2013
    Nová Baňa, Slovensko
 Ahoj!podla mna to je vela ak porovnám že mi máme kameru,foto a ešte aj predsvadobné fotenie za 800 eur .
24. feb 2013 o 13:02  •  Svadba bola v októbri 2013  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miska2603
3
Registrovala sa 8. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Má 2 priateľov. Sala, okres Šaľa.
fotoportrét
fotoportrét
miska2603
3
Registrovala sa 8. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Má 2 priateľov. Sala, okres Šaľa.
 nas bude stat kameraman + fotograf 450E. Je to sice vychod - Vranov nad Toplou a tam je vsetko lacnejsie. Jeho robotu som videla a paci sa mi.
25. feb 2013 o 17:34  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julichen
6
Registrovala sa 24. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 675 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Dolný Kubín.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
julichen
6
Registrovala sa 24. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 675 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Dolný Kubín.
  • Nevie kedy bude svadba
 za tu cenu by som ho poslala tak daleko ako dovidi, to radsej svadbu niekde o dvoch svedkov, lebo za tie peniaze by si mala zaplatenu hostinu z casti alebo krasnu dovolenku pre dvoch
25. feb 2013 o 17:49  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maria233 (29 r.)
10
Registrovala sa 2. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 21 príspevkov. Má 7 priateľov. Humenné, okres Humenné.
    Humenné, okres Humenné
fotoportrét
fotoportrét
maria233 (29 r.)
10
Registrovala sa 2. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 21 príspevkov. Má 7 priateľov. Humenné, okres Humenné.
    Humenné, okres Humenné
 uuuuff.......to je dosť..emoticon)))
25. feb 2013 o 17:58  •  Svadba bola v júni 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eviksnv
Registrovala sa 25. decembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
eviksnv
Registrovala sa 25. decembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 ani Mercedes nemôže mať každý, ale závidieť ho môžem emoticon
25. feb 2013 o 18:06  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11jaja11
Registrovala sa 22. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
11jaja11
Registrovala sa 22. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
 no osobne si myslim ze to je dost vela, ale pokial bude vysledok pozlateny...ok
26. feb 2013 o 13:17  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zdenka8484
1
Registrovala sa 7. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
zdenka8484
1
Registrovala sa 7. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Košice.
 tak to je podľa mňa dosť.. ja tiež budem mať blue ray disc, normálny disc, kamerovanie 3 kamerami, kamerovanie fotenia ale nie v svadobný deň, videa ktoré mi boli poskytnuté k nahliadnutiu kameramanom boli perfektne urobené, super efekty atď. a cena úžasná 450 Eur. emoticon
9. mar 2013 o 13:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
renata_179
1
Registrovala sa 13. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
renata_179
1
Registrovala sa 13. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov.
 zboristka môžem ťa poprosiť o kontakt na kameramana, ďakujem
3. apr 2013 o 14:30  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elisa7778
14
Registrovala sa 29. decembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Má 2 priateľov. Okres Žarnovica.
fotoportrét
fotoportrét
elisa7778
14
Registrovala sa 29. decembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Má 2 priateľov. Okres Žarnovica.
 Hm... podla toho či si to mozez dovolit, ale podla mna to je trošku vela emoticon
3. apr 2013 o 15:15  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alpega (44 r.)
Alpega-Peter Gallo, svadobné video a foto
Peter Gallo PRO

Foto a video - Okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
alpega (44 r.)
Alpega-Peter Gallo, svadobné video a foto
Peter Gallo PRO

Foto a video - Okres Detva
 Aj podľa môjho názoru je takáto cena vysoká, ale priznám sa, že momentálne sa aspoň v mojom okolí pohybujú ceny na inej úrovni, ako by som si predstavoval, lebo je kopec "kameramanov" amatérov, ktorý nemajú ani firmu (teda ani žiadne náklady) ani skúsenosti a kazia ceny. Ale toto je problém asi na celom SVK. Pokiaľ bude mladomanželom stačiť taká kvalita budú existovať aj taký "kameramani". No 900,- je veľa.
4. apr 2013 o 01:27  •  www.alpega.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gedeilich
ARTfix
PRO

Foto a video - Okres Trnava
2
fotoportrét
fotoportrét
gedeilich
ARTfix
PRO

Foto a video - Okres Trnava
2
 alpeg má pravdu, ale tieto príspveky majú už dva roky emoticon
4. apr 2013 o 09:39  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanahomolova
12
Registrovala sa 5. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov a 1 album. Má 19 priateľov. Okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
zuzanahomolova
12
Registrovala sa 5. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov a 1 album. Má 19 priateľov. Okres Banská Bystrica.
 my máme 300€ je to kameraman z RTVS a v cene je 3xdvd+1x usb(HD)+ aplikácia do telefonu, ktorá nie je pre mna nejaká podstatná ale je v cene a kameraman este pojde aj natacat ženícha 50km od miesta obradu a hostiny
4. apr 2013 o 23:06  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaankaa1 (26 r.)
7
Registrovala sa 22. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 34 príspevkov. Má 5 priateľov. Hranovnica, okres Poprad.
  • Svadba bola 24. mája 2014
    Poprad, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
jaankaa1 (26 r.)
7
Registrovala sa 22. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 34 príspevkov. Má 5 priateľov. Hranovnica, okres Poprad.
  • Svadba bola 24. mája 2014
    Poprad, okres Poprad
 My za 600 ale je to aj s fotografom emoticon
9. jan 2014 o 15:01  •  Svadba bola v máji 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
morandia
41
Registrovala sa 10. januára 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 697 príspevkov a 18 inzerátov. Má 47 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
morandia
41
Registrovala sa 10. januára 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 697 príspevkov a 18 inzerátov. Má 47 priateľov. Okres Košice.
 urcite vela... my mame kameramanov 2-och a fotografa za 500eur dokopy
9. jan 2014 o 16:05  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sandra1989
94
Registrovala sa 12. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 76 príspevkov a 5 albumov. Má 41 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
sandra1989
94
Registrovala sa 12. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 76 príspevkov a 5 albumov. Má 41 priateľov. Okres Bratislava.
 velmi vela...
9. jan 2014 o 16:06  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dasenkaaaa
25
Registrovala sa 16. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 221 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Vranov nad Topľou.
fotoportrét
fotoportrét
dasenkaaaa
25
Registrovala sa 16. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 221 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Vranov nad Topľou.
 my mame za 450 € mladeho veeeelmi sikovneho chalana, kt.videa obleteli republuku, bol aj v spravach a vsade....takze 900 € je vela!
10. jan 2014 o 13:36  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzulka14
15
Registrovala sa 22. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 115 príspevkov a 2 inzeráty. Má 10 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
zuzulka14
15
Registrovala sa 22. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 115 príspevkov a 2 inzeráty. Má 10 priateľov. Okres Bratislava.
 ja kameraman nechcem.. iba fotky emoticon
10. jan 2014 o 14:10  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bimba01 (33 r.)
9
Registrovala sa 16. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 58 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 1. júna 2013
fotoportrét
fotoportrét
bimba01 (33 r.)
9
Registrovala sa 16. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 58 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 1. júna 2013
 Nechapem tie ceny. vy si beriete kvoli svadbe pozicky alebo ste vyhrali v loterii? podla mna 900 eur za kameramana je PRIIIIISERNE vela. je to trojnasobok priemernej mzdy na slovensku. emoticon
27. jan 2014 o 20:58  •  Svadba bola v júni 2013  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andrejka2424
5
Registrovala sa 13. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 66 príspevkov a 6 inzerátov. Má 7 priateľov. Okres Banská Štiavnica.
fotoportrét
fotoportrét
andrejka2424
5
Registrovala sa 13. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 66 príspevkov a 6 inzerátov. Má 7 priateľov. Okres Banská Štiavnica.
 nemali sme vôbec kameramana,lebo som nenašla zvyšných 300 eur v rozpočte...teraz mi je to ľúto síce,ale 900 eur???Mali sme okolo 45 ľudí plus 8 gratulantov a celá svadba vrátane alkoholu,jedla,DJ,foto,.obleku,šiat nás to nevyšlo viac ako 2700 eur.No a brať si kôli svadbe úver...to snáď nie emoticon
27. jan 2014 o 21:10  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janluk29051
3
Registrovala sa 4. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 144 príspevkov. Okres Senica.
  • Svadba bola 8. novembra 2014
    okres Senica
fotoportrét
fotoportrét
janluk29051
3
Registrovala sa 4. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 144 príspevkov. Okres Senica.
  • Svadba bola 8. novembra 2014
    okres Senica
 Tak podľa mňa 900 eur je veľmi prehnaná cena.. Ja mám foto + video celkovo za 350 EUR emoticon
28. jan 2014 o 15:07  •  Svadba bola v novembri 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikushka2521
23
Registrovala sa 29. augusta 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 355 príspevkov, 1 album a 1 inzerát. Má 13 priateľov. Šurany, okres Nové Zámky.
fotoportrét
fotoportrét
nikushka2521
23
Registrovala sa 29. augusta 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 355 príspevkov, 1 album a 1 inzerát. Má 13 priateľov. Šurany, okres Nové Zámky.
 velááá
28. jan 2014 o 15:17  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anike1
Registrovala sa 13. marca 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 20 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
anike1
Registrovala sa 13. marca 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 20 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Nevie kedy bude svadba
 vela !!!
28. jan 2014 o 15:19  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kvetka231
4
Registrovala sa 4. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 50 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
kvetka231
4
Registrovala sa 4. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 50 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Topoľčany.
 vela............
28. jan 2014 o 18:06  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunflower01
Registrovala sa 3. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Okres Košice.
  • Svadba bola 27. septembra 2014
fotoportrét
fotoportrét
sunflower01
Registrovala sa 3. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Okres Košice.
  • Svadba bola 27. septembra 2014
 podla mna veeela....je to vec nazoru a a hlavne moznosti financovania....podla mna da sa zohnat aj lacnejsie a rovnako kvalitne. Ozaj, ako casto si ludia pozeraju svadobne video? Asi nie casto....ci?
13. feb 2014 o 21:40  •  Svadba bola v septembri 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rbabulka
Registrovala sa 25. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov.
  • Svadba bola 4. októbra 2014
    okres Humenné
fotoportrét
fotoportrét
rbabulka
Registrovala sa 25. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov.
  • Svadba bola 4. októbra 2014
    okres Humenné
 No to teda nie je! Aj ja som vo svojej praci profesional a o takej cene na hodinu mozem len snivat. A dam krk na to, ze nie som sama...
24. okt 2014 o 18:24  •  Svadba bola v októbri 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
diamontko
33
Registrovala sa 6. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 265 príspevkov. Má 13 priateľov. Plavecký štvrtok, okres Malacky.
fotoportrét
fotoportrét
diamontko
33
Registrovala sa 6. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 265 príspevkov. Má 13 priateľov. Plavecký štvrtok, okres Malacky.
 My sme mali za 500,velmi fajn spolupraca,2x kameramani,3x dvd,1x blueray,od rana do 1 v noci,viac peniazkov by sme asi ale nedali emoticon
25. okt 2014 o 11:54  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rebeka2511
1
Registrovala sa 1. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 54 príspevkov. Okres Prievidza.
  • Svadba bola 19. júla 2014
    Nitrianske Rudno, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
rebeka2511
1
Registrovala sa 1. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 54 príspevkov. Okres Prievidza.
  • Svadba bola 19. júla 2014
    Nitrianske Rudno, okres Prievidza
 Určite veľa.Náš si pýtal 420 eur-urobil nám 6DVD, 1x HD kvalitu a bol s nami celučičký den a odchádzal ráno o 3:00.
25. okt 2014 o 15:16  •  Svadba bola v júli 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
thinka001
5
Registrovala sa 11. decembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 134 príspevkov a 108 inzerátov. Má 6 priateľov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 26. júla 2014
    Prešov, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
thinka001
5
Registrovala sa 11. decembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 134 príspevkov a 108 inzerátov. Má 6 priateľov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 26. júla 2014
    Prešov, okres Prešov
 vela, za 900 eur uz dvoch das..ja som mala za 400, bol od rana do 02h, originalne napady..
25. okt 2014 o 15:27  •  Svadba bola v júli 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ingush
4
Registrovala sa 24. augusta 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 5 príspevkov. Má 18 priateľov. Kráľovský Chlmec, okres Trebišov.
fotoportrét
fotoportrét
ingush
4
Registrovala sa 24. augusta 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 5 príspevkov. Má 18 priateľov. Kráľovský Chlmec, okres Trebišov.
 podľa mňa je to príliš veľa, aj my sme mali profesionála ale zas toľko peňazí sme nedávali...
30. okt 2014 o 11:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luthyl
Registrovala sa 10. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 43 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
luthyl
Registrovala sa 10. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 43 príspevkov. Má 2 priateľov.
 tak sa mi zda dost prehnana cena
30. okt 2014 o 11:16  •  Svadba bola v auguste 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
brcana
4
Registrovala sa 9. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 38 príspevkov a 2 inzeráty.
  • Svadba bola 13. septembra 2014
    Prešov, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
brcana
4
Registrovala sa 9. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 38 príspevkov a 2 inzeráty.
  • Svadba bola 13. septembra 2014
    Prešov, okres Prešov
 je to dosť veľa, ale myslím, že tam bude potom rozdiel v kvalite videa.. resp. ze to bude krajsie, nez tie ostatne.. ja som mala lacneho kameramana.. ale drahsieho fotografa.. a musim povedat, ze je vidno rozdiel vo fotografovi za 200 e a za 450 e ako sme mali my.. no zalezi ake mas na neho odporucania a ci si videla jeho pracu, ci to stoji za to.. emoticon
30. okt 2014 o 12:05  •  Svadba bola v septembri 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
proximaa
Registrovala sa 14. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 26 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 3. októbra 2014
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
proximaa
Registrovala sa 14. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 26 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 3. októbra 2014
    okres Prievidza
 aj keď tu mnohí píšu, že video, za ktoré zaplatíš toľko peňazí musí byť zákonité ohromne kvalitné a určite je to obrovský profesionál a videá za 400 eur sú odpad, myslím, že tak ako ani v iných veciach, tak ani tu vysoká cena nezaručuje vysokú kvalitu. Treba myslieť aj na to
30. okt 2014 o 12:38  •  Svadba bola v októbri 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daniela.ho
69
Registrovala sa 3. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 175 príspevkov a 4 inzeráty. Má 29 priateľov. Okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
daniela.ho
69
Registrovala sa 3. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 175 príspevkov a 4 inzeráty. Má 29 priateľov. Okres Trenčín.
 Muselo by mi riadne hrabať.
11. nov 2014 o 21:52  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
unicornphotography
UNICORNProduction
Martin Senčák PRO

fotoportrét
fotoportrét
unicornphotography
UNICORNProduction
Martin Senčák PRO

@mravcek69 uplne bez hanby, pretoze nevidite co za tym vsetkym stoji. Keby som nepotreboval nic k tomu natacaniu a spracovaniu videa iba svoj cas, tak nepoviem, aj 200 eur by bolo vela za jeden den natacanie, a cca 3 dni prace na pocitaci(ktory by som tym padom nemal) ale zohladnite v tom aj techniku( ktoru treba po dvoch/troch rokoch menit lebo odchadza) a software(to ze vy si nacierno stahujete software, pesnicky a podobne, neznamena, ze to robia vsetci), a dostanete sa na tu Vasu "nenormalnu" sumu ! A konkretne teraz ku Vam vy "tazky profik" predpokladam ze v cisteni podlah, kedze sa do tohoto asi moc nerozumiete, ked je to pre Vas vela, tak si chodte kupit kamierku za 50e do tesca a si to natocte sam. Pekny den, mier !
12. nov 2014 o 00:22  •  www.unicornproduction.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
Nedeliak Photo
Daniel Nedeliak PRO

23
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
Nedeliak Photo
Daniel Nedeliak PRO

23
 Wau 3 roky stará téma a stále je o čom emoticon
12. nov 2014 o 01:08  •  www.nedeliakphoto.sk/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ejuska2586
29
Registrovala sa 24. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 149 príspevkov a 1 album. Má 106 priateľov. Galanta, okres Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
ejuska2586
29
Registrovala sa 24. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 149 príspevkov a 1 album. Má 106 priateľov. Galanta, okres Galanta.
 Podľa mňa je to veľa. My máme za 710 Euro dve kamery a dvoch fotografov (do konca prvého tanca, potom ostáva jedna kamera a jeden fotograf).
12. nov 2014 o 08:29  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
keischa (30 r.)
1
Registrovala sa 20. februára 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 16 príspevkov a 3 inzeráty. Má 39 priateľov.
    okres Trebišov
fotoportrét
fotoportrét
keischa (30 r.)
1
Registrovala sa 20. februára 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 16 príspevkov a 3 inzeráty. Má 39 priateľov.
    okres Trebišov
 Pre mna sialene veľa !!!
12. nov 2014 o 09:15  •  Svadba bola v auguste 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miroslavkamenik (31 r.)
Video štúdio Miroslav Kameník
Miroslav Kamenik PRO

4

“Svadobný zostrih Lukáš & Ivanka (Wedding Tralier 2014) https://vimeo.com/115663748”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
miroslavkamenik (31 r.)
Video štúdio Miroslav Kameník
Miroslav Kamenik PRO

4

“Svadobný zostrih Lukáš & Ivanka (Wedding Tralier 2014) https://vimeo.com/115663748”
(Pred 1 rokom)

900€ priemer... video za veľmi slušnej úrovni...
12. nov 2014 o 21:40  •  Svadba bude v auguste 2019  •  www.svadobnykameramanvip.tk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
videostudiojarka
Roman Gabaš videostudio Jarka
Roman Gabaš PRO

Foto a video - Okres Púchov
58

“Https://vimeo.com/191631771”
(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
videostudiojarka
Roman Gabaš videostudio Jarka
Roman Gabaš PRO

Foto a video - Okres Púchov
57

“Https://vimeo.com/191631771”
(Pred 2 týždnami)

K tejto téme je ťažké sa vyjadriť , pretože nepoznáme výsledný produkt a čo všeličo iné je ešte v cene . emoticon . Takže odpoveď na to neexistuje . Keby som bol nevestou , tak kričím veeeeľa emoticon
12. nov 2014 o 22:54  •  www.videostudiojarka.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
1. sep 2015 o 17:54 • janka28bh
fotoportrét
fotoportrét
dodo29
Registroval sa 2. decembra 2016 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
dodo29
Registroval sa 2. decembra 2016 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahote viete mi poradit cameramana a fotografa ktory je na profi urovni ?
4. dec o 15:54  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

Foto a video - Okres Nitra
2
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

Foto a video - Okres Nitra
2
 FOTO STANČÍK a PANDORASBOX
5. dec o 13:12  •  www.photostancik.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
realista
Registroval sa 14. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Pridal 91 príspevkov.
  • Svadba bola 30. novembra 1999
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
realista
Registroval sa 14. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Pridal 91 príspevkov.
  • Svadba bola 30. novembra 1999
    okres Nitra
 Ak chceš dobre vybrať musíš tomu obetovať čas a dobre si pozrieť prácu kameramanov a fotografov ktorí vyhovujú Tvojej cenovej požiadavke, ideálne pozrieť si kompletné fotky/videá a nie iba klipy lebo klipy o kvalite kompletnej práce nič nehovoria.

https://www.google.sk/search?q=kameraman+na+svadbu&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=BKBFWLSTLK2t8weJ7bOADA

https://www.google.sk/search?q=fotograf+na+svadbu&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=G6BFWLnsAq2t8weJ7bOADA

Niektorí kameramani ponúkajú iba klip a ku klipu ešte max 20min videa , iní zasa klip a ku klipu kvalitné hodinové alebo dlhšie video, rozdiely v kvalite odovzdaného videa môžu byť obrovské

Nedaj sa odbiť tým že kameraman Ti odpíše že celé videá si môžeš pozrieť iba pri osobnej návšteve alebo celé videá vôbec k náhľadu neposkytuje (sú to Tvoje peniaze !), ak nemá čo skrývať nemôže mať problém Ti videá ukázať cez internet. Na takého ak natrafíš musí sa Ti rozsvietiť červená kontrolka

Najhoršie čo môže byť je roztrasený obraz, namiesto strihu len narýchlo posekané video a nekvalitný obraz a zvuk. Veľa napovedia referencie spokojných alebo nespokojných nevies

Profi video začína okolo 800€, profi foto okolo 600€, maximálky foto alebo video sú 2000- 2500€

5. dec o 18:10  •  Svadba bola v novembri 1999  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
karolapop
Registrovala sa 7. novembra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 21 príspevkov. Okres Považská Bystrica.
  • Svadba bude 2. septembra 2017
    okres Považská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
karolapop
Registrovala sa 7. novembra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 21 príspevkov. Okres Považská Bystrica.
  • Svadba bude 2. septembra 2017
    okres Považská Bystrica
 Mne to príde tiež trošku veľa, ale pokiaľ vieš že robia fakt kvalitne a máš s nimi dobré skúsenosti tak treba ísť do toho. Bratranec chcel tiež vyslovene len jedného kameramana ktorý patrí tiež medzi drahších ale on je s ich službami max. spokojní takže mu nerobilo problém dať toľko peňazí za neho
Včera o 12:38  •  Svadba bude v septembri 2017  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Príspevok nespadá do témy fóra”
Včera o 15:39 • svadbafotovideo
fotoportrét
fotoportrét
bukva_matka
Registrovala sa 10. októbra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 18 príspevkov. Okres Topoľčany.
  • Svadba bola 20. augusta 2016
fotoportrét
fotoportrét
bukva_matka
Registrovala sa 10. októbra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 18 príspevkov. Okres Topoľčany.
  • Svadba bola 20. augusta 2016
 veľa, veľa podľa mňa tiež. Byť tebou si popozerám ešte ponuky iných kameramanov, sú aj lacnejší a taktiež si svoju prácu robia dobre. My sme kameramanovi platili 400€
Včera o 17:44  •  Svadba bola v auguste 2016  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elenka74
1
Registrovala sa 16. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 4 príspevky. Má 3 priateľov. Okres Lučenec.
fotoportrét
fotoportrét
elenka74
1
Registrovala sa 16. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 4 príspevky. Má 3 priateľov. Okres Lučenec.
 Nie, nie je to veľa.
Včera o 17:51  •  Páči sa mi to