Hľadáme kameramana na 8.9.2018 (Kysuce)

Ahojte, hľadáme kameramana na svadbu dňa 8.9.2018. Obrad bude v Ochodnici (Kysuce) a hostina v Žiline. Ak ma niekto záujem prosím kontaktujte ma. Rada uvidím pár videí a plus uvedenie ceny. Za každá ponuku veľmi pekne ďakujem :)
Odpovedať
@adrikav Dobrý deň prajem. Nerozmýšlali ste si vyberať kameramana radšej podľa jeho práce? :) A nie podľa toho, čo Vám kto na mojej svadbe ponúkne? Ja by som sa rozhodoval tak. Najskôr si popozerať prácu kameramanov (kde? tu v sekcii Profesionáli, potom YouTube, Vimeo, Instagram...) a keď Vás práca niekoho niečim zaujme tak vyzistiť viac info ;) Samozrejme, robil by som to v prípade, že Vám na videu naozaj záleží! ;)
Odpovedať
@magusheen z jej prispevku je uplne jasne, ze jej je jedno kto to bude, kto chce nech sa jej ozve a cenu nezabudnut, 275€ je vela, za 267€ beriem :-D kto da menej ten je moj ;-)
Odpovedať
@slavka121212 ak máš pravdu, tak verím, že som na správnu cestu naviedol aspoň nejakú inú nevestu, ktorá to čítala.
Odpovedať
@magusheen mohli ste si odpustit ten ustipacny ton. Pani sa slusne dopytuje po kameramanoch ktori maju v tomto case volny termin. Podla mna je to dobra taktika hladania nakolko v tomto case je uz mnozstvo kameramanov obsadenych. Takto nemusi vypisovat desiatkam firiem s tym ze ani nevie ci maju volno. A ak ste si nevsimli pise ze chce vidiet aj ich pracu. Myslim ze si z ukazok bude vediet sama posudit co sa jej paci a co nie. Nemusi to hladat a preklikavat sa mnozstvom stranok a bude to mat pekne pokope. Ked tam bude aj cenova ponuka ma o pracu menej. Nechapem preco su tu niektori kameramani taki protivni a buzeruju kazdu nevestu.
Odpovedať
Profilova fotka
Keďže spomenutú nevestu poznám osobne, verím tomu, že jej na videu bude záležať a nebude si rozhodne vyberať len na základe ceny... Preto si myslím, že aj daný príspevok písala... Niekedy by naozaj trocha taktu nezaškodilo..
Odpovedať
@ninka25 Pekný deň. Neviem, čo je na mojom príspevku uštipačné. Rovnako ako sa slečna slušne dopytuje, ja som jej slušne napísal svoj názor a pohľad na najsprávnejší spôsob hľadania kameramana. Samozrejme aj vo Vašej správe je čistá pravda, nechať si zaslať ponuky je pre nevestu najmenej prácnym spôsobom, na to sa nedá nič namietať. Treba si život zjednodušovať. Len daňou za túto pohodlnosť je, že toto vlákno si všimne možno 1-2% slovenských kameramanov. Takže aj paleta, ktorú dostane slečna na výber bude veľmi obmedzená. A preto som odporučil či už jej alebo iným nevestám, ktoré to tu čítajú - aby si hľadali kameramanov radšej inak aj mimo mojasvadba. Je každého vec, či niekto dá na moju radu alebo si bude robiť po svojom :))
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?