Menu Forum

Hľadám kameramana na svadbu do 500€, Nitra 22.4.2017

22. máj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
lusila25
1
Registrovala sa 10. mája 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 22. apríla 2017
    Dolné Obdokovce, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
lusila25
1
Registrovala sa 10. mája 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Nitra.
 Hladam sikovneho kameramana emoticon za rozumnu cenu. Najlepsie pod 500 eur. Dakujem pekne
13. máj 2016 o 20:36  •  Svadba bola v apríli 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
branislav_stefanik_fotoatelier
Branislav Stefanik FOTO-VIDEO ATELIER
Branislav Stefanik PRO

Foto a video - Okres Prešov
9

“Https://vimeo.com/187946701”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
branislav_stefanik_fotoatelier
Branislav Stefanik FOTO-VIDEO ATELIER
Branislav Stefanik PRO

Foto a video - Okres Prešov
9

“Https://vimeo.com/187946701”
(Pred 9 mesiacmi)

termín máme zatiaľ voľný , viac info v profile + na webe ... Ďakujem.. emoticon
13. máj 2016 o 21:21  •  www.branislavstefanik.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (28 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
28

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
Lucia Laczová PRO

28

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň,
ak by ste chceli môžem Vás poslať stručné informácie o nás a našej práci s cenovou ponukou služieb. Váš termín máme zatiaľ voľný. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
14. máj 2016 o 16:53  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lusila25
1
fotoportrét
fotoportrét
lusila25
1
 Dobry den. Dakujem pekne. Budem rada ak mi poslete cenovu ponuku. Popripade kde by som nasla nejake ukazkove videa. Dakujem pekne. Moj mail je veresova.lucia@gmail.com
18. máj 2016 o 12:36  •  Svadba bola v apríli 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
Lucia Laczová PRO

28

(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
Lucia Laczová PRO

28

(Pred 1 rokom)

@lusila25 Poslala som Vám email. emoticon
18. máj 2016 o 15:17  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
28

“Ludia nevedia co chcu pokial im to neukazete .. A preco nas ? Urcite na to pridete sami .. . ;- ) WooW Production Foto Video - http://woowpro.sk https://www.youtube.com/watch?v=5BkuAvmJlig”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
28

“Ludia nevedia co chcu pokial im to neukazete .. A preco nas ? Urcite na to pridete sami .. . ;- ) WooW Production Foto Video - http://woowpro.sk https://www.youtube.com/watch?v=5BkuAvmJlig”
(Pred 5 mesiacmi)

@lusila25 Termin dostupny emoticon
22. máj 2016 o 13:53  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Reklama