Hľadám kameramana na svadbu 5.8.2017, Červený Kláštor

Hladam schopneho kameramana a fotografa za rozumnu cenu na svadbu,ktora sa bude konat 5.augusta 2017 v Cervenom Klastore. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
termin mam zatial volny ... viac info na webe .. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Sne tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII - kameraman + fotografa. S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den u nas je termin este dostupny ( foto + video) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) V prípade otázok ma prosím kontaktujte rada Vám ponúknem naše foto a video služby. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Termín u nas atuálny .... teraz výhodne ceny setu VIDEO+FOTO
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikat18 pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, termin zatial volny.
Odpovedať
Dobrý deň, pozrite si naše portfólio a pokojne nás kontaktujte. Zašleme Vám cenovú ponuku.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Termín mám ešte voľný! Ponúkam foto a video v jednom za bezkonkurenčné ceny, vždy na dohodu so zákazníkom! S profesionálnymi 4K kamerami, dlhoročné skúsenosti, prvotriedna kvalita Prepis záznamov z VHS na DVD, z Digitál 8 z DVD, CD, Mini DV a DV na VHS, DVD a CD. Na mojej stránke je mail alebo tel.číslo, ozvite sa mi, neoľutujete, lebo mám naozaj dobré ceny a odvádzam dobrú prácu ! S pozdravom Maroš
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?