Menu Forum

Hľadám kameramana na september 2017 v Bratislave

31. okt 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
emi28 (29 r.)
Registrovala sa 27. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Bratislava.
  • Svadba bude 8. septembra 2017
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
emi28 (29 r.)
Registrovala sa 27. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Bratislava.
    okres Bratislava
 Prosim poradte dobreho kameramana,mam zaujem o kratsie svadobne video(cca 30min) + klip.Bratislava a okolie.Privitam realne skusenosti s dotycnym/ou/mi.vdaka
6. sep o 16:59  •  Svadba bude v septembri 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Dnes)

Dobrý deň,
veľmi rada Vám poskytnem viac informácií o našej tvorbe. Váš termín máme zatiaľ voľný. emoticon
V prípade, že Vás naša práca zaujala rada Vám odpoviem na rôzne otázky.
Ďakujem
S pozdravom
12. sep o 17:57  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gajda3
1
Registrovala sa 20. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 9 príspevkov. Okres Nové Zámky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
gajda3
1
Registrovala sa 20. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 9 príspevkov. Okres Nové Zámky.
  • Nevie kedy bude svadba
 tento chalan robi kratke dlhe videa ake si povies my sme ho mali spravil nam velke aj kratke video perfektne a ked sa nam nieco nepacilo bol ochotny to viac krat upravit podla nasich predstav ma nadcasove zabery pripajam nas zostri https://www.youtube.com/watch?v=NXpEG6I3D3o
31. okt o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
emi28 (29 r.)
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
emi28 (29 r.)
    okres Bratislava
 Dakujem uz mame ;)
31. okt o 20:51  •  Svadba bude v septembri 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to