Menu Forum

Hľadám kameramana na 21.9.2013 z okolia Popradu

16. mar 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
nikyniky
28
Registrovala sa 10. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 12 priateľov.
  • Svadba bola 21. septembra 2013
    Poprad, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
nikyniky
28
Registrovala sa 10. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 12 priateľov.
    Poprad, okres Poprad
 Ahojte, neviete mi prosím odporučiť nejakého dobrého kameramana z okolia Popradu? Ale naozaj niekoho na koho práci reálne aj vidno, že ho baví... ďakujeem
13. mar 2013 o 22:02  •  Svadba bola v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zolidiver (38 r.)
zolidiver video štúdio
PRO

Foto a video - Okres Košice
15

“Https://www.youtube.com/watch?v=7xt40NqPb2Y”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
zolidiver (38 r.)
zolidiver video štúdio
PRO

Foto a video - Okres Košice
15

“Https://www.youtube.com/watch?v=7xt40NqPb2Y”
(Pred 6 mesiacmi)

skús PASO studio zo Svitu, sú dobrí emoticon
13. mar 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
duckling production PHOTO VIDEO
Tomo&Andrea Suchal PRO

Foto a video - Okres Bratislava
55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
Tomo&Andrea Suchal PRO

55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 3 týždnami)

Zdravim Niky,

Nasa praca je pre nas zabavou a spokojnost zakaznika najvacsou odmenou. Docestovat nieje problem a radi budeme pri vasich najdolezitejsich okamihoch zivota. Prezrite si nasu stranku a rozhodnutie je uz na vas.

Prajeme vela stastia so svadobnymi pripravami

Vas tim duckling
14. mar 2013 o 14:55  •  duckling.sk , office@duckling.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
Tomo&Andrea Suchal PRO

55

(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
Tomo&Andrea Suchal PRO

55

(Pred 3 týždnami)

@nikyniky Ak ste si este nikoho nevybrali urcite navstivte nasu stranku, myslim si ze nasa tvobra by vas mohla oslovit.

Andrea z duckling production
15. mar 2013 o 21:02  •  duckling.sk , office@duckling.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikyniky
28
    Poprad, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
nikyniky
28
    Poprad, okres Poprad
 @ducklingproduction napísala som Vám mail.... ďakujem, že ste reagovali
16. mar 2013 o 14:47  •  Svadba bola v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikyniky
28
    Poprad, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
nikyniky
28
    Poprad, okres Poprad
 @zolidiver PASO je obsadené na ten termín
16. mar 2013 o 14:48  •  Svadba bola v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
weddsk
wedd.sk
wedd.sk PRO

Foto a video - Okres Martin
1

“..:: Svadobne video - www.wedd.sk - 399 € kdekolvek v SR ... plati iba na volne terminy a iba dnes do 24:00 hod. ::..”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
weddsk
wedd.sk
wedd.sk PRO

Foto a video - Okres Martin
1

“..:: Svadobne video - www.wedd.sk - 399 € kdekolvek v SR ... plati iba na volne terminy a iba dnes do 24:00 hod. ::..”
(Pred 3 rokmi)

Z nasho pohladu je vas termin tento rok najziadanejsim. Drzime velmi velke palce aby ste niekoho zohnali.
16. mar 2013 o 15:29  •  www.wedd.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to