Menu Forum

Hľadám kameramana na 14.9.2013 z okolia Bratislavy

30. jún 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
ofelia1504
103
Registrovala sa 19. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 55 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
ofelia1504
103
Registrovala sa 19. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 55 priateľov. Okres Bratislava.
 Keďže predošlý príspevok mal skvelé ohlasy fotografov...tak opäť hádžem do éteru, že hľadám nejakého kameramana, ktorý ponúka svoje služby za rozumnú cenu.
Za vaše odpovede, návrhy a správy vopred ďakujem emoticon
24. máj 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
phototuti_sk
Phototuti.sk - svadobný a rodinný fotograf
Katarína PRO

Foto a video - Okres Bratislava
PRO Shop: 5 inzerátov
4

“Moje zatiaľ NAJ svadobné video, aké som spravila, aj kvôli tomu, že som bola len kameramanka, a fotila len trošku, ale hlavne preto, že som vytvorila svadobný príbeh, klip.... no pozrite si to :-) https://vimeo.com/83255346”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
phototuti_sk
Phototuti.sk - svadobný a rodinný fotograf
Katarína PRO

Foto a video - Okres Bratislava
PRO Shop: 5 inzerátov
4

“Moje zatiaľ NAJ svadobné video, aké som spravila, aj kvôli tomu, že som bola len kameramanka, a fotila len trošku, ale hlavne preto, že som vytvorila svadobný príbeh, klip.... no pozrite si to :-) https://vimeo.com/83255346”
(Pred 2 rokmi)

Ahoj, ja sa hlasim emoticon.
Natacam video nie je to profi kamerou, ale mojim fotakom, je to pre pary ktore si nemozu dovolit profi kameramana, video je zostrih 30min. toho najdolezitejsieho.
(skomprimovana na nizsiu kvalitu aby to dobre nacitalo na webe, v originaly je to v plnej kvalite a krasne sa pozera ostro na plazmovej TV)...
cena je 120 Eur (skusenosti s filmovanim mam, od 16r. som pracovala v lokalnej TV az dokym som neisla na VS).
30. jún 2013 o 03:22  •  www.phototuti.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
damdamin
Exkluzívne svadobné filmy a profi fotografie.
Michal Hubus PRO

Foto a video - Okres Trnava
3
fotoportrét
fotoportrét
damdamin
Exkluzívne svadobné filmy a profi fotografie.
Michal Hubus PRO

Foto a video - Okres Trnava
3
 Zdravím Vás, rád Vám poskytnem bližšie info ohľadom našich služieb emoticon

S pozdravom Michal
30. jún 2013 o 13:00  •  www.damdamin.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to