Menu Forum

Hľadám kameramana na 11.6.2016 okr.Nitra

19. okt 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
karcoolka345
25
Registrovala sa 15. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov. Má 16 priateľov. Komjatice, okres Nové Zámky.
fotoportrét
fotoportrét
karcoolka345
25
Registrovala sa 15. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov. Má 16 priateľov. Komjatice, okres Nové Zámky.
 Zdravím vás nevestičky... emoticon viete mi odporučiť nejakého dobrého kameramana ktorý zároveň nieje až taký drahý ? emoticon poprípade vaše skúsenosti s nimi atď.. Hladala som ich už dosť a neviem ako dalej.. Podla mna som našla toho pravého, lenže môj nastávajúci nechce dať za kameru 500€ a pravdupovediac ani ja... pre nás sú dôležitejšie skôr fotky a tie už máme zabezpečené.
Poteším sa aj ked sa mi tu ozvú samotný kameramani a zároveň mi aj pošlú cenník ich prác... emoticon
Ďakujem pekne emoticon
12. okt 2015 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
emkamedia
Emka media videoprodukcia - Mário Králiček
Mário Králiček PRO

Foto a video - Okres Nitra
22

“Milé nevesty, ak hľadáte KAMERAMANA, ktorý zachytí všetky najdôležitejšie okamihy vášho výnimočného svadobného dňa, tak neváhajte a kontaktujte ma :-) Termíny na rok 2016 sa pomaly zapĺňajú. Ukážky si môžete pozrieť na mojej stránke www.emkamedia.sk”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
emkamedia
Emka media videoprodukcia - Mário Králiček
Mário Králiček PRO

22

“Milé nevesty, ak hľadáte KAMERAMANA, ktorý zachytí všetky najdôležitejšie okamihy vášho výnimočného svadobného dňa, tak neváhajte a kontaktujte ma :-) Termíny na rok 2016 sa pomaly zapĺňajú. Ukážky si môžete pozrieť na mojej stránke www.emkamedia.sk”
(Pred 8 mesiacmi)

@karcoolka345 Dobrý deň, nech sa páči, pozrite si moju stránku, tam nájdete cenník aj ukážky mojej práce.
Som priamo z NR takže nie je problém sa kedykoľvek stretnúť a porozprávať sa.
V prípade záujmu ma kontaktujte, prajem pekný deň emoticon
12. okt 2015 o 13:38  •  www.emkamedia.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 4 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 3 dňami)

Dobrý večer,
Váš termín máme zatiaľ voľný. emoticon V prípade, že máte záujem o viac informácií rada Vám pošlem IP o nás a našej tvorbe. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
13. okt 2015 o 22:11  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
videotvorbaselis
Videotvorba Šelís - AudioVideo Produkcia
Štefan Ďuran PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
videotvorbaselis
Videotvorba Šelís - AudioVideo Produkcia
Štefan Ďuran PRO

3
 Dobrý deň, my sme taktiež z Nitry a radi Vás privítame u nás, kde Vám v rámci nezáväzného, osobného stretnutia urobíme prezentáciu našich služieb, ukážeme rôzne videá zo svadieb a na základe Vašich konkrétnych požiadaviek aj stanovíme presnú cenu za našu prácu. V našom profile, či internetovej stránke taktiež nájdete rôzne prezentačné videá, v prípade záujmu sa nám ozvite a bližšie sa porozprávame.
14. okt 2015 o 11:21  •  www.audiovideoprodukcia.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svadbafotovideo
Svadobné foto a video na profesionálnej úrovni
Svadbafotovideo PRO

Foto a video - Okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
svadbafotovideo
Svadobné foto a video na profesionálnej úrovni
Svadbafotovideo PRO

Foto a video - Okres Bratislava
 Ponúkame Vám nase šlužby.
Natočíme alebo nafotíme Vašu svadbu v profesionalnej kvalite.
Ceny mame na našom webe dostupne. Pozrite si aj náš facebook.
S pozdravom

19. okt 2015 o 15:42  •  www.svadbafotovideo.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”