Menu Forum

Hľadám kameramana na 11.6.2016 okr.Nitra

19. okt 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
karcoolka345
26
Registrovala sa 15. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 28 príspevkov a 5 albumov. Má 18 priateľov. Komjatice, okres Nové Zámky.
fotoportrét
fotoportrét
karcoolka345
26
Registrovala sa 15. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 28 príspevkov a 5 albumov. Má 18 priateľov. Komjatice, okres Nové Zámky.
 Zdravím vás nevestičky... emoticon viete mi odporučiť nejakého dobrého kameramana ktorý zároveň nieje až taký drahý ? emoticon poprípade vaše skúsenosti s nimi atď.. Hladala som ich už dosť a neviem ako dalej.. Podla mna som našla toho pravého, lenže môj nastávajúci nechce dať za kameru 500€ a pravdupovediac ani ja... pre nás sú dôležitejšie skôr fotky a tie už máme zabezpečené.
Poteším sa aj ked sa mi tu ozvú samotný kameramani a zároveň mi aj pošlú cenník ich prác... emoticon
Ďakujem pekne emoticon
12. okt 2015 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
emkamedia
Emka media videoprodukcia - Mário Králiček
Mário Králiček PRO

Foto a video - Okres Nitra
22

“Milé nevesty, ak hľadáte KAMERAMANA, ktorý zachytí všetky najdôležitejšie okamihy vášho výnimočného svadobného dňa, tak neváhajte a kontaktujte ma :-) Termíny na rok 2016 sa pomaly zapĺňajú. Ukážky si môžete pozrieť na mojej stránke www.emkamedia.sk”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
emkamedia
Emka media videoprodukcia - Mário Králiček
Mário Králiček PRO

22

“Milé nevesty, ak hľadáte KAMERAMANA, ktorý zachytí všetky najdôležitejšie okamihy vášho výnimočného svadobného dňa, tak neváhajte a kontaktujte ma :-) Termíny na rok 2016 sa pomaly zapĺňajú. Ukážky si môžete pozrieť na mojej stránke www.emkamedia.sk”
(Pred 1 rokom)

@karcoolka345 Dobrý deň, nech sa páči, pozrite si moju stránku, tam nájdete cenník aj ukážky mojej práce.
Som priamo z NR takže nie je problém sa kedykoľvek stretnúť a porozprávať sa.
V prípade záujmu ma kontaktujte, prajem pekný deň emoticon
12. okt 2015 o 13:38  •  www.emkamedia.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (28 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
28

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 11 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (28 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
28

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 11 mesiacmi)

Dobrý večer,
Váš termín máme zatiaľ voľný. emoticon V prípade, že máte záujem o viac informácií rada Vám pošlem IP o nás a našej tvorbe. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
13. okt 2015 o 22:11  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
videotvorbaselis
Videotvorba Šelís - AudioVideo Produkcia
Štefan Ďuran PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
videotvorbaselis
Videotvorba Šelís - AudioVideo Produkcia
Štefan Ďuran PRO

3
 Dobrý deň, my sme taktiež z Nitry a radi Vás privítame u nás, kde Vám v rámci nezáväzného, osobného stretnutia urobíme prezentáciu našich služieb, ukážeme rôzne videá zo svadieb a na základe Vašich konkrétnych požiadaviek aj stanovíme presnú cenu za našu prácu. V našom profile, či internetovej stránke taktiež nájdete rôzne prezentačné videá, v prípade záujmu sa nám ozvite a bližšie sa porozprávame.
14. okt 2015 o 11:21  •  www.audiovideoprodukcia.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svadbafotovideo
Svadobné foto a video na profesionálnej úrovni
Svadbafotovideo PRO

fotoportrét
fotoportrét
svadbafotovideo
Svadobné foto a video na profesionálnej úrovni
Svadbafotovideo PRO

Ponúkame Vám nase šlužby.
Natočíme alebo nafotíme Vašu svadbu v profesionalnej kvalite.
Ceny mame na našom webe dostupne. Pozrite si aj náš facebook.
S pozdravom

19. okt 2015 o 15:42  •  www.svadbafotovideo.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”