Hľadám fotografa a kameramana na 19.9.2015

Mohli by ste poradiť kvalitného fotografa a kameramana z okolia PE,TO,BN,TN? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@darina09 No ja by som odporučil sám seba :). Aspoň ako fotografa. Portfólio cenník a bližšie informácie nájdete na mojej stránke. Nie som síce z okolia, ale pri tejto vzdialenosti si dopravu neúčtujem.
Odpovedať
@nedeliak su tie ceny na vasom webe konecne??? mne sa to zda nejako podozrivo lacne :D
Odpovedať
Profilova fotka
@atrin Tak to ste asi prvá komu sa zdám lacný :) Kiež by bolo viac takých neviest :) Cena 250 Euro je iba pre termíny na 2014 a tam mám voľné iba zimné termíny (11 - 12 mesiac), ktoré sú totálne mimo svadobnú sezónu. A áno ceny sú konečné. Podľa toho ako sa zatiaľ plnia termíny na rok 2015 ich možno budem neskôr trochu dvíhať.
Odpovedať
@nedeliak tak ja co zatial sledujem, tak ked ma fotograf uz co-to zasebou a ma aj vela techniky nakupenej ma ceny tak 500 eur za celu svadbu ak nie viac.. tie terminy sa vam musia minat ako teple rozky... lebo fotky mate pekne.. preto tak ma to mierne zaskocilo...
Odpovedať
Profilova fotka
Veľa nevestám sa to nezdá, ale 500 Euro je primeraná cena. Počas svadby je fotograf na nohách aj 18 hodín + opotrebenie veľmi drahej techniky + úprava fotiek, ktorá ak to niekto myslí vážne je na niekoľko dní práce + aj vzdelávať sa treba a to tiež nieje zadarmo. Tiež dúfam že tak do dvoch rokov si budem vedieť toľko zapýtať a mať plný kalendár :). Zatiaľ sa snažím hlavne zväčšiť portfólio.Som rád že sa Vám fotky páčia a je super zistiť že nie všetci riešia iba cenu.
Odpovedať
Profilova fotka
@darina09 pozrite si aj moje svadobne fotografie, cennik mam na webe, som z Bánoviec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si aj naše ponuky na našej stránke. Ponúkame Vám fotografa a kameramana z jedného štúdia. Sme zohraný tím ktorý vie vzájomne spolupracovať a komunikovať s budúcimi mladomanželmi. Štúdio KAMA
Odpovedať
určite LKstudio...............kontakt na Lukáša Kazíka a jeho prácu nájdeš na facebooku - LKstudio Lukáš kazík
Odpovedať
Profilova fotka
Termín máme aktuálny ... vzdialenosť nie je problém! Budeme radi ak nazriete na naše portfolio a pozriete si našu prácu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Naše služby sú tu pre Vás!
Odpovedať
Jednoznačne Kaso ... a mal by mať voľný termín ... my máme u neho 26.9. objednaný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslala som Vám informácie o nás. Sme tím ľudí a dokážeme Vám zabezpečiť služby podľa želania. :-) Ja som konkrétne fotografka a môj otec kameraman. V prípade záujmu máme aj viac kameramanov - kolegov. Ak by ste mali záujem rada Vám odpoviem na Vaše otázky. S pozdravom Lucia Laczová
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Nech sa paci fotografia je moja praca aj hobby uz par rokov :). Pokial mate zaujem nech sa paci :)
Odpovedať
Profilova fotka
@darina09 skuste u nas
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám naše služby. V našom profile si môžete pozrieť nejaké naše zostrihy. a taktiež Vám ponúkam služby fotografa.
Odpovedať
Profilova fotka
@darina09 Dobrý deň, vrámci fotografie viem poradiť seba :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám svoje služby, pozrite si môj web a kontaktujte ma. Urobíme Vám balíček na mieru :) 4K a BlueRay pre rok 2015 samozrejmosť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@darina09 Dobrý deň, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a spomínaný termín mám voľný. Danú oblasť poznám veľmi dobre z dôvodu, že ju pravidelne navštevujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?