Hľadá sa fotograf a kameraman, 31.8.2019

Ahojte hľadáme si kameramana a fotografa na našu svadbu ktorá bude 31.8.2019 v Pezinku v rozalke. Najlepšie by bolo ak by ste mi vedeli poslať aj cennik služieb 😊 Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam služby fotografa. skúste pozrieť moju tvorbu u mňa na webe, tu na profile, alebo krátky svadobný zostrih tu: https://www.youtube.com/watch?v=Cy2WQ... Do správy posielam ponuku. Prajem pekný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
@admulko Dobrý deň prajem, termín vašej svadby mám voľný. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať. :) Do správy posielam cennik.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj som k dispozicii na kamerovanie, ak ta zaujme tvorba, napis mi a poslem cennik :) www.vimeo.com/filipmorjak
Odpovedať
Profilova fotka
@admulko Pekný večer. Ponuku som Vám poslal do IP
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@admulko Dobrý deň, termín mám voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
@admulko
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@admulko Dobrý deň, poslal som Vám správu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@admulko sme z Trnavy ak by ste mali záujem pozrote si našu tvorbu. ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@admulko pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň , budeme radi ak nazriete na naše portfólio a pozriete si našu tvorbu. Ponúkame kompletné profesionálne foto+video služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, prosím kontaktujte ma a ja Vám pošlem moje portfólio svadobných videí.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň.. Termín mám voľný.. Preposielam niekoľko fotografií na ukážku + cenovú ponuku do správy.. Pekný zvyšok dňa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať :-) Pekný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme volný. Ponúkame skúsený tím, profesionálnu techniku, dlhoročné skúseností. Viac sa dozviete na našej stránke. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, rád odpoviem na vaše otázky. S pozdravom Martin Kavecký
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?