Menu Forum

Dobrý kameraman na deň 25.06.2015 v Žiline

16. mar 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzzka118
Registrovala sa 20. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Žilina.
  • Svadba bola 25. júna 2016
fotoportrét
fotoportrét
zuzzka118
Registrovala sa 20. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Žilina.
  • Svadba bola 25. júna 2016
 Hľadáme dobrého kameramana na našu svadbu na deň 25.06.2016, ktorá bude v Žiline. Chceli by sme video komplet čiže od poobedia až do nejakej polnoci až 01:00 hod.. Ak sa nájde ešte niekto voľný pošlite rozumné cenové ponuky. Ďakujem
12. mar o 22:41  •  Svadba bola v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Včera)

@zuzzka118 Dobry den, termin mame este dostupny , staci sa vcasne ozvat, tesime sa na Vas emoticon
15. mar o 12:34  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
branislavmiksik (34 r.)
Branislav Mikšík - RecordingPro
Branislav Mikšík PRO

Foto a video - Okres Prievidza
9
fotoportrét
fotoportrét
branislavmiksik (34 r.)
Branislav Mikšík - RecordingPro
Branislav Mikšík PRO

Foto a video - Okres Prievidza
9
 Dobry den,
ponukam Vam moje sluzby. Vas termin mam zatial este volny. Prosim, pozrite si moju stranku, kde najdete aj akutalny cennik. V pripade zaujmu ma kludne kontaktujte.
Prajem pekny den
16. mar o 12:16  •  www.recordingpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
4. apr o 23:33 • radim121