Menu Forum

Ahojte, hladame fotografa a kameramana na nasu svadbu na 17.9.2016.

11. nov 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
moninka22
Registrovala sa 6. novembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Spišská Nová Ves.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
moninka22
Registrovala sa 6. novembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Spišská Nová Ves.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, hladame fotografa a kameramana na nasu svadbu na 17.9.2016. Mal by to byt profesional. Viete o niekom? Každý typ je dobrý a pomôže nám. Dakujeme emoticon
9. nov 2015 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
 Dobrý deň, ponúkame Vám naše služby a vhodné alternatívy pre Vás. Už v základnom balíku ponúkame prácu dvoch kameramanov a záznam na 3 Full - HD kamery.Podľa želania pracujeme aj zo skúseným fotografom. Viac nájdete na našej stránke. martin kavecký - štúdio KAMA
9. nov 2015 o 19:30  •  www.studiokama.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pompi1
Registrovala sa 9. januára 2015 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 25 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
pompi1
Registrovala sa 9. januára 2015 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 25 príspevkov.
 @moninka22 Ahoj, ako fotografov ti môžem odporučiť : Fero Kollár, Slavo Halapi -Košice, Marek Zalibera, Jozef Brajer - SNV, Alena a Marek Lukačko - tuším Prešov, Tibor Bubeník. Tých fakt profesionálov je na Slovensku veľa, ale títo sú najbližšie. Samozrejme treba rátať aj s vyššou sumou, ale písala si, že hľadáš profesionálov emoticon Prajem dobrý výber, ale u týchto máš záruku, že fotky budú tip -top emoticon aspoň podľa mňa emoticon
9. nov 2015 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adrienka180
1
Registrovala sa 20. februára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 13 príspevkov. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
adrienka180
1
Registrovala sa 20. februára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 13 príspevkov. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
 krásny dátum aj mi máme vtedy emoticon
9. nov 2015 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
artvideo
Artvideo
Ladislav Piatnica PRO

Foto a video - Okres Bratislava
3

“Nový videoklip zostrihaný zo svadobného filmu z našej produkcie https://vimeo.com/142377231”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
artvideo
Artvideo
Ladislav Piatnica PRO

Foto a video - Okres Bratislava
3

“Nový videoklip zostrihaný zo svadobného filmu z našej produkcie https://vimeo.com/142377231”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň, termín máme zatiaľ voľný.
Ukážky práce sú k dispozícii na web stránke, na FB alebo v našom profile tu na mojasvadba, viac info mailom.
11. nov 2015 o 10:14  •  www.artvideo.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
filmaproduction
Filma, s.r.o.
Produkčné oddelenie PRO

Foto a video - Okres Prešov
13
fotoportrét
fotoportrét
filmaproduction
Filma, s.r.o.
Produkčné oddelenie PRO

Foto a video - Okres Prešov
13
 Dobrý deň, termín máme zatiaľ voľný. Pozrite si naše portfólio a pokojne nás kontaktujte. Zašleme Vám obratom cenovú ponuku našich služieb.
11. nov 2015 o 13:28  •  vimeo.com/channels/svadobnyklip  • Odpovedz  •  Páči sa mi to