Menu Forum

Volny DJ 6.9.2014 Orava?

16. apr 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
rheuska
2
Registrovala sa 31. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 326 príspevkov. Okres Rimavská Sobota.
fotoportrét
fotoportrét
rheuska
2
Registrovala sa 31. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 326 príspevkov. Okres Rimavská Sobota.
 Vekovy priemer na svadbe bude okolo 35 rokov. Takze nebude problem zabavit ludi. V ziadnom pripade nechcem Jede jede masinka :D
16. apr 2014 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 2 rokmi)

@rheuska iba DJ?
16. apr 2014 o 10:48  •  www.fantom.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rheuska
2
fotoportrét
fotoportrét
rheuska
2
 zavisi od ponuky ...
16. apr 2014 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (40 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
59

“Dobrý den prajem. Dj a moderator na vašu akciu : svadby, oslavy, rodinné akcie, verejné aj súkromné akcie,videoprojekcie,karaoke a nasvietenie saly k dispozícii samozrejme. Kto by mal záujem, nech mi napíše svoje požiadavky na mail majkteam@gmail.com,alebo kľudne volajte dohodneme sa tel.c.0903 618 888.PÔSOBNOSŤ CELÉ SLOVENSKO.....Ďakujem.”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (40 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
59

“Dobrý den prajem. Dj a moderator na vašu akciu : svadby, oslavy, rodinné akcie, verejné aj súkromné akcie,videoprojekcie,karaoke a nasvietenie saly k dispozícii samozrejme. Kto by mal záujem, nech mi napíše svoje požiadavky na mail majkteam@gmail.com,alebo kľudne volajte dohodneme sa tel.c.0903 618 888.PÔSOBNOSŤ CELÉ SLOVENSKO.....Ďakujem.”
(Dnes)

Volny termin.Skuste si pozriet moju ponuku.V profile samozrejme aj moj kontakt.
16. apr 2014 o 21:13  •  www.djmajk.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to