Menu Forum

Osvetlenie na svadbu 13.6.2015

4. mar 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
diamontko
33
Registrovala sa 6. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 265 príspevkov. Má 13 priateľov. Plavecký štvrtok, okres Malacky.
fotoportrét
fotoportrét
diamontko
33
Registrovala sa 6. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 265 príspevkov. Má 13 priateľov. Plavecký štvrtok, okres Malacky.
 Dobry den, zhanam pre kamaratku osvetlenie do hotela Spark Malacky , par lamp na zem, ktore pekne podsvietia stlpy v modrej farbe + osvetlenie schodista , dakujem kraasne emoticon
28. feb 2015 o 10:57  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
slavodj
SLAVODJ
SLAVODJ PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
PRO Shop: 2 inzeráty
4

“Volne termíny 13.6 a 27.6 a 11.7 a 18.7 cele Slovensko Dj + led nasvietenie priestorov Vašej svadby”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
slavodj
SLAVODJ
SLAVODJ PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
PRO Shop: 2 inzeráty
4

“Volne termíny 13.6 a 27.6 a 11.7 a 18.7 cele Slovensko Dj + led nasvietenie priestorov Vašej svadby”
(Pred 1 rokom)

dobry den popozeraj si moj profi emoticon l pripade otazok ma kontaktuj
28. feb 2015 o 19:56  •  www.slavodj.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Včera)

Dobrý deň,
odporúčam firmu Brilliant agency, ktorá zabezpečuje aj osvetlenie. V prípade záujmu Vám pošlem kontakt. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
4. mar 2015 o 14:31  •  www.daludape.sk  •  Páči sa mi to