Menu Forum

Kapela na 10.6.2016 Herľany (20 km od Ke)

14. mar 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
renciskeu
19
Registrovala sa 27. februára 2015 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 9 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 10. júna 2016
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
renciskeu
19
Registrovala sa 27. februára 2015 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 9 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 10. júna 2016
    okres Košice
 Hľadáme dobrú kapelu na svadbu, ktorá je nakoniec úplne narýchlo. Chceme staré veci, nové taký mix. Vacsina hostí bude mať okolo 30-50 takže žiadne Repete a podobne emoticon
12. mar o 18:19  •  Svadba bola v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
duoaxis (14 r.)
duo Axis - party band
Adriana & Robi PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
15
fotoportrét
fotoportrét
duoaxis (14 r.)
duo Axis - party band
Adriana & Robi PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
15
 @renciskeu ak ešte máte záujem môžte sa spätne ozvať buď na náš e-mail, príp. sem do pošty.Repertoár máte k nahliadnutiu na našej webovej stránke.
Na Váš termín sme voľní. Zatiaľ.
12. mar o 22:09  •  www.duoaxis.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra svoje kontaktné údaje”
fotoportrét
fotoportrét
tankaj
Registrovala sa 25. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Okres Svidník.
  • Svadba bola 3. augusta 2013
    okres Svidník
fotoportrét
fotoportrét
tankaj
Registrovala sa 25. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Okres Svidník.
  • Svadba bola 3. augusta 2013
    okres Svidník
 Ahoj. môžem ti odporučiť kapelu extent. Nám tiež hrali a hrali výborne, aj ludovky aj moderne... A moderne hrali perfektne, hlavne pre mladých emoticon Keby si potrebovala kontakt tak mi napis správu a poslem ti...
14. mar o 12:00  •  Svadba bola v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to