Menu Forum

Hudobna skupina 6.6.2015

18. sep 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
andrejjjka88 (28 r.)
4
Registrovala sa 28. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
  • Svadba bola 6. júna 2015
    Veľký Biel, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
andrejjjka88 (28 r.)
4
Registrovala sa 28. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
  • Svadba bola 6. júna 2015
    Veľký Biel, okres Senec
 Dobrý deň, hľadám skupinu na svadbu ktorá hrá slovenské, maďarské, zahraničné,moderné, oldies, ľudovky..atď.. Viete mi niekoho poradiť ??? Západ.Slovensko...Termín 6.6.2015... Začínam byť zúfalá všetkých čo som chcela sú už obsadeníí emoticon emoticon emoticon
17. sep 2014 o 21:39  •  Svadba bola v júni 2015  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
dj_peter_simo
DJ Peter Šimo
Peter Šimo PRO

Hudba a zábava - Okres Trnava
21
fotoportrét
fotoportrét
dj_peter_simo
DJ Peter Šimo
Peter Šimo PRO

Hudba a zábava - Okres Trnava
21
 Ak chcete dobrych chalanov,skúste oslovit kupinu Fantom,sú síce zo Žiliny ale cestujú po celej SR.Ak by mali volný termín,nebudete lutovat.
18. sep 2014 o 16:28  •  www.finelismelody.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hana145 (28 r.)
Registrovala sa 13. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 4 príspevky a 5 inzerátov. Má 1 priateľa. Nitra, okres Nitra.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hana145 (28 r.)
Registrovala sa 13. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 4 príspevky a 5 inzerátov. Má 1 priateľa. Nitra, okres Nitra.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj, skús Halúzkovcov...
17. sep 2014 o 21:59  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

Ak by ste sa rozhodli pre DJa pozrite prosím na môj profil, rád Vás prídem zabaviť. emoticon
18. sep 2014 o 16:38  •  www.djcuky.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
akcentlive
AKCENT LIVE ® hudobná skupina
Vojtech Barányi PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
3
fotoportrét
fotoportrét
akcentlive
AKCENT LIVE ® hudobná skupina
Vojtech Barányi PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
3
 Máme voľný termín, hráme všetko to čo požadujete
18. sep 2014 o 20:17  •  www.akcent-live.wbl.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
11. nov 2014 o 18:51 • lukas2888
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
25. apr 2015 o 22:01 • lazaro