Menu Forum

Hľadáme Dj na 26.4.2014 do Prievidze

30. dec 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
etelica (29 r.)
2
Registrovala sa 2. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Prievidza.
  • Svadba bola 26. apríla 2014
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
etelica (29 r.)
2
Registrovala sa 2. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Prievidza.
  • Svadba bola 26. apríla 2014
    okres Prievidza
 je niekto k dispozicii ??????
4. dec 2013 o 13:53  •  Svadba bola v apríli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“Hľadáte deejaya a moderátora na vašu svadbu? Pozrite si môj profil a odporúčania od neviest, napíšte mi správu tu alebo mail na majkteam@gmail.com a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné! V ponuke máme aj video disko, karaoke a k tomu všetkému samozrejme aj kvalitné inteligentné svetlá! Nasvietime vašu sálu do akejkoĺvek farby! Kľudne píšte, volajte....”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét

52

“Hľadáte deejaya a moderátora na vašu svadbu? Pozrite si môj profil a odporúčania od neviest, napíšte mi správu tu alebo mail na majkteam@gmail.com a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné! V ponuke máme aj video disko, karaoke a k tomu všetkému samozrejme aj kvalitné inteligentné svetlá! Nasvietime vašu sálu do akejkoĺvek farby! Kľudne píšte, volajte....”
(Dnes)

Dobrý deň, nemám tu síce veľa odporúčaní nakoľko som tu registrovaný len krátko, ale ako DJ fungujem už roky. Pozrite si v profile fotky a videá mojej práce. Fungujem v rámci celého Slovenska a na Váš termín mám zatiaľ voľno. V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte.
S pozdravom DjMajk
4. dec 2013 o 17:25  •  www.djmajk.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét

52

(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét

52

(Dnes)

@etelica Dobrý deň, nemám tu síce veľa odporúčaní nakoľko som tu registrovaný len krátko, ale ako DJ fungujem už roky. Pozrite si v profile fotky a videá mojej práce. Fungujem v rámci celého Slovenska a na Váš termín mám zatiaľ voľno. V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte.
S pozdravom DjMajk Marián Kováč
4. dec 2013 o 17:35  •  www.djmajk.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

termín voľný pozrite prosím na môj profil alebo stránku - rád Vás prídem zabaviť emoticon
4. dec 2013 o 18:20  •  www.djcuky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djaifel (37 r.)
DJ AIFEL
p.Prášek PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
4
fotoportrét
fotoportrét
djaifel (37 r.)
DJ AIFEL
p.Prášek PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
4
 termín Vášho svadobného dňa mám zatiaľ voľný, ak by Ste mali záujem, pozrite si môj profil alebo web stránku - rád Vám pomôžem. Dj Aifel
30. dec 2013 o 21:38  •  www.djaifel.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
5. jan 2014 o 13:19 • slavejkova