Menu Forum

Hľadáme Dj na 26.4.2014 do Prievidze

30. dec 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
etelica (30 r.)
2
Registrovala sa 2. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Prievidza.
  • Svadba bola 26. apríla 2014
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
etelica (30 r.)
2
Registrovala sa 2. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Prievidza.
  • Svadba bola 26. apríla 2014
    okres Prievidza
 je niekto k dispozicii ??????
4. dec 2013 o 13:53  •  Svadba bola v apríli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
59

“Patrí zábava na Vašej svadbe medzi najdôležitejšie veci? Neváhajte ma prosím kontaktovať tu na MS, mailom či telefonicky a preberieme všetky detaily. Ponúkam kompletné ozvučenie s osvetlením vo vysokej kvalite, prispôsobené Vašim predstavám! Ďakujem za Váš čas a želám pekný deń.”
(Pred 5 dňami)

fotoportrét
fotoportrét

59

“Patrí zábava na Vašej svadbe medzi najdôležitejšie veci? Neváhajte ma prosím kontaktovať tu na MS, mailom či telefonicky a preberieme všetky detaily. Ponúkam kompletné ozvučenie s osvetlením vo vysokej kvalite, prispôsobené Vašim predstavám! Ďakujem za Váš čas a želám pekný deń.”
(Pred 4 dňami)

Dobrý deň, nemám tu síce veľa odporúčaní nakoľko som tu registrovaný len krátko, ale ako DJ fungujem už roky. Pozrite si v profile fotky a videá mojej práce. Fungujem v rámci celého Slovenska a na Váš termín mám zatiaľ voľno. V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte.
S pozdravom DjMajk
4. dec 2013 o 17:25  •  www.djmajk.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét

59

(Pred 5 dňami)

fotoportrét
fotoportrét

59

(Pred 4 dňami)

@etelica Dobrý deň, nemám tu síce veľa odporúčaní nakoľko som tu registrovaný len krátko, ale ako DJ fungujem už roky. Pozrite si v profile fotky a videá mojej práce. Fungujem v rámci celého Slovenska a na Váš termín mám zatiaľ voľno. V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte.
S pozdravom DjMajk Marián Kováč
4. dec 2013 o 17:35  •  www.djmajk.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 3 rokmi)

termín voľný pozrite prosím na môj profil alebo stránku - rád Vás prídem zabaviť emoticon
4. dec 2013 o 18:20  •  www.djcuky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djaifel (38 r.)
DJ AIFEL
p.Prášek PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
7
fotoportrét
fotoportrét
djaifel (38 r.)
DJ AIFEL
p.Prášek PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
7
 termín Vášho svadobného dňa mám zatiaľ voľný, ak by Ste mali záujem, pozrite si môj profil alebo web stránku - rád Vám pomôžem. Dj Aifel
30. dec 2013 o 21:38  •  www.djaifel.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
5. jan 2014 o 13:19 • slavejkova