Menu Forum

Hľadám hudbu na November 2016

31. jan 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
quixik
4
Registrovala sa 27. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 161 príspevkov. Má 2 priateľov. Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves.
fotoportrét
fotoportrét
quixik
4
Registrovala sa 27. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 161 príspevkov. Má 2 priateľov. Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves.
 Mám záujem o hudbu, či už DJ-a alebo živú hudbu na niečo ako svadobné posedenie, ktoré sa bude realizovať vo väčšom kamennom dome z 18. storočia. ,,Oslava´´by bola pre max. 25 ľudí. Dátum ešte nemám fixovaný, ale rozmýšľam nad 11.11. okolo 16-17:00 hod. Mala by som záujem o hudbu max. do polnoci.
Ak ste voľní a Vás to oslovilo, napíšte mi prosím poštu s Vašou ponukou. ďakujem
31. jan o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
quixik
4
fotoportrét
fotoportrét
quixik
4
 zabudla som napísať, ide o región Spiš emoticon
31. jan o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
5
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
5
 Dobry den, skuste pozriet nas profil, zatial mame datum volny, velmi radi poradime a pomozeme emoticon emoticon emoticon
31. jan o 22:53  •  www.musicevent.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to