Menu Forum

Hľadám Dj na 23.8.2014 do Bratislavy

22. feb 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
tharabaska
4
Registrovala sa 29. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 23. augusta 2014
    Bratislava, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
tharabaska
4
Registrovala sa 29. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 23. augusta 2014
    Bratislava, okres Bratislava
 Ahojte, hladam DJ na svadbu v Bratislave na 23.08.2014. Mozte mi niekoho odporucit? Co hovorite na DJ Juraj Turcar? Nasla som na neho dobre recenzie, ale su stare par rokov. Poznate niekto jeho brata Jaroslava?
11. feb 2014 o 14:40  •  Svadba bola v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
16. feb 2014 o 18:13 • simula_30
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 4 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 4 dňami)

Dobrý deň,
sme tím ľudí: fotografka, kameraman, DJ, vizážistka a zaoberáme sa aj výzdobou. Ak by ste chceli akýkoľvek kontakt na niektorého člena našej firmy rada poskytnem a odporučím emoticon Juraja Turcara nepoznám spolupracujeme s DJ Kisso - Marián Streit.
S pozdravom
21. feb 2014 o 13:18  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
caplak
Hudba Dušan Čaplák
Dušan Čaplák PRO

Hudba a zábava - Okres Levice
12
fotoportrét
fotoportrét
caplak
Hudba Dušan Čaplák
Dušan Čaplák PRO

Hudba a zábava - Okres Levice
12
 V piatok 14.2. som hral Bál snov v BA,v sobotu v Rovinke ples,pred tým v Dunajskej Lužnej dva plesy....Vyguglujte si Čaplák. Termín ešte mám volný.
22. feb 2014 o 03:34  •  www.dusancaplak.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
7. máj 2014 o 12:50 • djvaclav