Hľadám DJ-a na svadbu 24.9.2016 v BA do 150€

Prosim vas je tu nejaky DJ do BA na 24.9.2016 150e. Dakujem
Odpovedať
@julliet21 @julliet21 ZDRAVIM PODLA TOHO KAM?
Odpovedať
Jasne ze sa da! :-D ale maximalne tak hrat rozvod nie svadbu a toboz nie poriadnu.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@julliet21 my sme mali za 160 eur ale bohuzial je od teba velmi daleko - na orave...
Odpovedať
@jonex mozno potrebuje len na par hodin nejaky hudobny podmaz. Je to sanca pre zacinajuceho dja, mozno jej bude uplne postacovat. Poznala som dja, ktory hral svadby zadarmo, lebo to bolo jeho hobby, nezivil sa tym. Nie vzdy je vysokej sume zodpovedajuca aj kvalita. Uz som zazila dja aj za 450e ozrateho o 22hej a zvysok akcie mal hlavu v zachodovej mise.
Odpovedať
Profilova fotka
@divoshqa Prosím ťa, bol ten DJ dobrý? Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj anglicania tancovali na divoko nemozemm sa stazovat a taktiez sme mali harmonikara a spolupatricne pracovali aj ked su to dve odlisne osoby - mozem nanho zohnat cislo a dufam ze bude mat volno aj ochotu prist dole. Mam aj mini video - velmi laskavy clovek - urcite ked budeme mat nejaku oslavu ho budem zvat znova. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Podla mna robi dja v krematoriu a v cene je aj farebne nasvietenie neboztika a bublinky smutku
Odpovedať
Tiez som zazila takych ktori sa opili a nestali ani za 100€ 😆😆
Odpovedať
Profilova fotka
da za 100 na hodinu
Odpovedať
@markxy vy sa ozaj "krasne" prezentujete svojimi komentarmi a sposobom komunikacie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Fokuska Reagoval som na odkaz lilinky a myslel som zahranicnych djov a ak su dobry tak aj nasi preco nie
Odpovedať
my sme mali za 200 a bol to najhorší článok na svadbe...veľmi sme voľbu oľutovali a teraz, keby sa to dalo, by sme radšej brali toho 3x tak drahého, ale poriadneho s referenciami a aparatúrou, ako sa patrí...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lenka...ano mas pravdu ale ani referencie nemusia byt pravdive moj nazor je to ako s jedlom kolko ludi tolko chuti
Odpovedať
Profilova fotka
viem dať kontakt
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Asi by som sa bal mat na svadbe DJ, ktory sa hodnoti na 150€. Jedine keby to bol niekto z rodiny, ze to urobi za dobru cenu v style: "akoze pre teba, inak za 350€" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Slavo palec hore
Odpovedať
@markxy tu ale nešlo o chuť ani o ľudí...keď pán DJ nemá v playliste ani jeden jediný valčík, nepozná Queen a uprostred nášho prvého tanca mu to tam sekne a on pri mixe ani nestojí,tak to je jeden veľký fail... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Lenka ...fuha dobreee to mi je luto a kolko zobral
Odpovedať
Profilova fotka
Aj za mna robil taky lacnejsi cavo sportovyv zapas ze vyskusaju hrali slovensko rumunsko dal nemecku hymnu a v strede sa roztrhla paska od vtedy chody kapela
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ja si nemyslím že drahé sa automaticky rovná aj dobré, rovnako ako lacné nemusí byť zlé. Názory od profesionálov (akokoľvek dobrých) typu "všetko lacné je napiču" a zosmiešňovanie práce iných, hoci ju nepoznájú, sa mi zdá úbohé. Áno, je predpoklad, že DJ za 150€ asi vie, prečo pýta iba toľko, možno nemá toľko skúseností ani vybavenie, ale nejak začať musí. Možno je to šikovný človek, ktovie, možno šikovnejší ako vy, "profíci", len si netrúfne zatiaľ zapýtať mailand za pár odohraných hodín. Nechcem zhadzovať prácu všetkých profi DJ-ov, chápem, prečo majú ceny také, aké majú. Ale sama by som nechcela niekoho, kto si o sebe myslí, že je naj na svete iba preto, že to robí už dlho a aj si to nechá patrične zaplatiť. Takýto prístup mi je maximálne nesympatický. Sama som zažila "superprofíka", ktorý sa ožral po dvoch hodinách, zvyšok večera strávil na hajzli a nakoniec sa zbalil o dve hodiny skôr s tým, že "aj tak sa už nikto nezabáva" (a parket plný)... Takže, ak niekomu stači lacnejší DJ, pretože nepotrebuje okolo toho fullservis, tak to tu hneď nezosmiešňujte, prosím. Možno by vás ten chalan strčil do vrecka..... Och, skončila som :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Je to uhol pohladu ak dj bere 350 a nie 150 zas to neni mailand...aj ten drahsi sa moze pomylit a s tym ze skonci o 2 hodiny skor to je na dohode pred svadbou
Odpovedať
Profilova fotka
cena myslím nereálna, ja ked som sa u nas "v diere" informovala, tak pýtali medzi 350-600e
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?