Hľadám DJ-a na svadbu, 21.7.2018 - Poprad a okolie

Dobrý deň, hľadalám DJ-a aj s osvetlením na svadbu 21.7.2018. Poprad a okolie
Odpovedať
Profilova fotka
@lilo635 našli ste😉Kľudne sa mi ozvite čím skôr.Termin mám zatiaľ volny.Som z Popradu .
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, tento termín mám zatiaľ voľný
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ponúkame kombináciu DJ aj harmonikára čiže 2 v 1
Odpovedať
Profilova fotka
Uvolnil sa nam termin, radi Vam urobime ponuku. Pozrite si nas profil.
Odpovedať
Profilova fotka
Z neďalekého Liptovského Mikuláša je @djhusenica - jeden z najlepších svadobných DJ-ov, akých sme zatiaľ stretli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Chlapci vy to tu mate aky biznis dj ze...poznam najlepsiu kapelu a kapela pozname naj dj...ste super :-x
Odpovedať
Profilova fotka
@martinleo odporucam ludom kvalitnych dodavatelov s ktorymi som sa na svadbe/plese/evente nazivo stretol (striedali sme sa) a co je najdolezitejsie zanechali vo mne pozitivne dojmy a vacsina z nich je dokonca na MS registrovana... ci @clh_popradcan alebo napr. @veselamuzika... To ze sa aj im paci moja praca je perfektne a som im za kazdy takyto spontanny komentar velmi vdacny. @martinleo pevne verim, ze sa raz na nejakej akcii stretnes s ludmi (ratam medzi nich aj fotografov/kameramanov nielen kapely), s ktorymi sa dokazete (medzi sebou) navzajom respektovat a tak dodat celej paarty, hostom, svadobnacom pocit dobre odvedenej prace. :) P.S. to @clh_popradcan... este ze si napisal ze jeden z najlepsich, nie najlepsi :D kazdopadne dik za kazde odporucanie, velmi si to vazim a tesim sa na den ked sa opat vsetci niekde stretneme a nemusi to byt len svadba! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Suhlasim ja odporucam majkteam poprad...fsenky....dj benny....a hlavne odporucam sam seba...nehrajme sa tu kto je naj....vsetci sme naj...nech si nevesta vyberie nato su recenzie a pod ale je to tvoj nazor.....
Odpovedať
Profilova fotka
@martinleo nehnevaj sa :) ale odporucat ludi, s ktorymi som sa v zivote stretol a v tom co robia su famozni beriem ako svoju nepisanu povinnost a tak to aj bude nadalej... 8-) Buduce nevesty & zenichovia, ktori sa tu na fore pytaju na cokolvek - su za kazdu radu, alebo odporucanie urcite vdacni...
Odpovedať
Profilova fotka
Nezvyknem sa zapájať do týchto nezmyselných debát, ale dnes spravím výnimku |-| Môžeme sa k sebe správať ako konkurenti, no môžeme sa správať aj ako kolegovia. Môžeme na seba útočiť (aj takto verejne pred potenciálnymi zákazníkmi), alebo si môže navzájom pomáhať (aj takto verejne pred potenciálnymi zákazníkmi). Preto za dobrý pocit ako cimbalovka pokojne odporučím DJ-ov, fotografov či kameramanov, ktorých z môjho pohľadu považujem za tých najlepších... Majte pekný víkend a tešme sa, že môžeme tešiť iných! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@clh_popradcan vies co je zaujimave? niekedy o vybere toho spravneho cloveka na svadbu (ci uz fotografa, kameramana, DJa, kapely...) rozhodne taka malinka vec a tou je vo vacsine pripadov LEN komunikacia na urovni :) A toto je dalsia z veci preco si vas vsetkych v kapele vazim. No a potom neodporucaj! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aby som sa vratil spat k teme tohoto prispevku - 21.7.2018 uz som nedostupny - @lilo635 skus oslovit @dj.benny je priamo z Popradu, ak budes mat stastie mozno bude este volny ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, rád by som Vám predstavil portfolio svojich služieb ako moderného DJ, Starejšieho a koordinátora voľnej zábavy. Pozrite si môj profil, kde sa viete dozvedieť viac. Rád Vám odpoviem na všetky otázky. S pozdravom Dušan
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?