Menu Forum

DJ Trnava 8.9.2018

4. jan 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
36zewa36
1
Registrovala sa 3. januára 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Trnava.
  • Svadba bude 8. septembra 2018
fotoportrét
fotoportrét
36zewa36
1
Registrovala sa 3. januára 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Trnava.
  • Svadba bude 8. septembra 2018
 Dobrý deň, poradte prosim DJa na svadbu z okolia Trnavy. Svadba je 8.9.2018
3. jan o 21:00  •  Svadba bude v septembri 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
rastozamecnik
Dj Rasty-Moderátor-Západ SR
PRO

Hudba a zábava - Okres Malacky
6
fotoportrét
fotoportrét
rastozamecnik
Dj Rasty-Moderátor-Západ SR
PRO

Hudba a zábava - Okres Malacky
6
 Dobrý deň Váš termín je zatiaľ voľný,v klude mňa kontaktujte emoticon viac info tu alebo na web stránke emoticon
3. jan o 21:40  •  www.djnasvadby-stuzkove.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anulienka27
Registrovala sa 4. októbra 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Senec.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
anulienka27
Registrovala sa 4. októbra 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Senec.
  • Nevie kedy bude svadba
 DOBRY den,
Mate niekto skusenosti s DJ Mirom Varečkom z TT?alebo s kameramanom Žilkom -sered?
Vopred dakujem za odpoved
3. jan o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anulienka27
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
anulienka27
  • Nevie kedy bude svadba
 @36zewa36 zevraj DJ Blesak z TT je dobry,ale osobnu skusenost nemam...
3. jan o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
kv_production_slovensko
KV-Production
KV-Production PRO

Hudba a zábava - Česká republika
3

“Náš prvý ročník svadobnej výstavy SORRY KÁMO JÁ SE VDÁVÁM, ktorý sme usporadali v Ostrave 17.2.2018 sa podaril. A návštevníci odchádzali s emóciami, ktoré presne odrážajú našu prácu. Bolo to "wau"- proste zážitok ! :-) Pozrite si video a načerpajte pozitívnu atmosféru tiež ! www.kv-production.sk https://www.youtube.com/watch?v=f4gGM6Rj1O8”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
kv_production_slovensko
KV-Production
KV-Production PRO

Hudba a zábava - Česká republika
3

“Náš prvý ročník svadobnej výstavy SORRY KÁMO JÁ SE VDÁVÁM, ktorý sme usporadali v Ostrave 17.2.2018 sa podaril. A návštevníci odchádzali s emóciami, ktoré presne odrážajú našu prácu. Bolo to "wau"- proste zážitok ! :-) Pozrite si video a načerpajte pozitívnu atmosféru tiež ! www.kv-production.sk https://www.youtube.com/watch?v=f4gGM6Rj1O8”
(Pred 3 mesiacmi)

Pekný deň, nie sme síce z okolia Trnavy, ale dopravu tento rok po Slovensku neriešime (takže nám nerobí problém akýkoľvek dojazd ), keďže máme štartovaciu promo cenu pre Slovensko- 290 EUR (a teda nezapočítavame nič navyše za dopravu). emoticon Info určite nájdete na našom webe alebo facebooku emoticon.
4. jan o 10:44  •  www.kv-production.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
26. jan o 09:41 • djgabo

Reklama