Menu Forum

DJ na svadbu 18.08.2018 v Žiline

16. jan 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
julinkasa
Registrovala sa 13. januára 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Okres Žilina.
  • Svadba bude 18. augusta 2018
fotoportrét
fotoportrét
julinkasa
Registrovala sa 13. januára 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Okres Žilina.
  • Svadba bude 18. augusta 2018
 Prosim Vas nejaky dobry dj na svadbu v Žiline 18.08.2018
13. jan o 14:16  •  Svadba bude v auguste 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
kv_production_slovensko
KV-Production
KV-Production PRO

Hudba a zábava - Česká republika
3

“Náš prvý ročník svadobnej výstavy SORRY KÁMO JÁ SE VDÁVÁM, ktorý sme usporadali v Ostrave 17.2.2018 sa podaril. A návštevníci odchádzali s emóciami, ktoré presne odrážajú našu prácu. Bolo to "wau"- proste zážitok ! :-) Pozrite si video a načerpajte pozitívnu atmosféru tiež ! www.kv-production.sk https://www.youtube.com/watch?v=f4gGM6Rj1O8”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
kv_production_slovensko
KV-Production
KV-Production PRO

Hudba a zábava - Česká republika
3

“Náš prvý ročník svadobnej výstavy SORRY KÁMO JÁ SE VDÁVÁM, ktorý sme usporadali v Ostrave 17.2.2018 sa podaril. A návštevníci odchádzali s emóciami, ktoré presne odrážajú našu prácu. Bolo to "wau"- proste zážitok ! :-) Pozrite si video a načerpajte pozitívnu atmosféru tiež ! www.kv-production.sk https://www.youtube.com/watch?v=f4gGM6Rj1O8”
(Pred 4 mesiacmi)

Krásny deň.
U nás si vyberiete DJa podľa svojho vkusu . Navyše na celom Slovensku hráme tento rok za 290 EUR. V cene je okrem kvalitnej hudobnej produkcie tiež osvetlenie a moderovanie emoticon.

S pozdravom KV- Production.
13. jan o 15:54  •  www.kv-production.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikolobezka
16
Registrovala sa 21. septembra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 82 príspevkov. Má 19 priateľov. Považská Bystrica, okres Považská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
nikolobezka
16
Registrovala sa 21. septembra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 82 príspevkov. Má 19 priateľov. Považská Bystrica, okres Považská Bystrica.
 Skús kuknúť Roman Vicena, je aj tu na moja svadba. Je síce z Považskej, ale naozaj je vynikajúci. emoticon http://www.romandj.sk/
15. jan o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
renya3
46
Registrovala sa 3. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 458 príspevkov a 12 albumov. Má 16 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
renya3
46
Registrovala sa 3. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 458 príspevkov a 12 albumov. Má 16 priateľov. Okres Žilina.
 Odporúčam DJ Mike, je naozaj skvelý. emoticon Hráva aj pravidelne v lete v Mirage-i na tej "pláži".
15. jan o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djleo
Ján DjLEO Zelník - Celé Slovensko
Ján DjLEO Zelník PRO

Hudba a zábava - Okres Dolný Kubín
fotoportrét
fotoportrét
djleo
Ján DjLEO Zelník - Celé Slovensko
Ján DjLEO Zelník PRO

Hudba a zábava - Okres Dolný Kubín
 Rád by som Vám ponúkol svoje služby DJa a moderátora pre Vašu svadbu. Pre bližie info ma môžete kontaktovať cez správu.
16. jan o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to