Menu Forum

Svadobný fotograf Šambron 24.7.2018

27. júl 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
mataoa
4
Registrovala sa 14. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 94 príspevkov a 2 inzeráty. Má 3 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 21. júla 2018
    Šambron - Jakubany, okres Stará Ľubovňa
fotoportrét
fotoportrét
mataoa
4
Registrovala sa 14. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 94 príspevkov a 2 inzeráty. Má 3 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
 Ahojte, opať sa tu obraciam na Vás s prosbou či je tu nejaký fotograf na 24.7.2018 na portretové fotenie v lese okres Stará Lubovna konkrétne Šambron v čase od cca 16 tej hodiny v cene max do 100 EUR Dakujem
11. júl o 09:03  •  Svadba bola v júli 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

Foto a video - Okres Nitra
14
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

14
 @mataoa stoeurovych najdete kolko sa vam zaziada. o chvilu mate v sprave kopu ponuk a nemate problem emoticon
11. júl o 09:15  •  www.photostancik.com/sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mataoa
4
fotoportrét
fotoportrét
mataoa
4
 @photostancik no praveže mám s tým problém nájsť niekohoSu to 2 týždne do daného termínu a niektorý pod 300 eur len za foto portretové nejdu
11. júl o 09:18  •  Svadba bola v júli 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

14
 @mataoa ale tu ste na dobrom mieste, je tu vela lacnych fotografov, fakt by to malo ist rychlo emoticon co znamena, ze vela za tie peniaze neocakavajte. ti lepsi ozaj stoja 200 a viac. za mensi peniaz iba ozaj v specialnom pripade, ze sa na poslednu chvilu uvolni termin. musite tiez ratat s tym, ze hladate fotografa na absolutne poslednu chvilu a v hlavnej sezone emoticon
11. júl o 09:23  •  www.photostancik.com/sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
hj
Helena Jankovičová Kováčová - HMfoto
Helen PRO

Foto a video - Okres Bratislava
32
fotoportrét
fotoportrét
hj
Helena Jankovičová Kováčová - HMfoto
Helen PRO

32
 @photostancik pán kolega, ja dúfam, že @mataoa niekoho v požadovanej sume nájde. S menším kompromisom by sa zmestila aj do nášho cenníka. Fotenie je plánované na utorok emoticon
11. júl o 09:33  •  Svadba bola v auguste 2010  •  www.hmfoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

14
 @hj ale ved ine ani netvrdim emoticon
11. júl o 09:35  •  www.photostancik.com/sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vladomiklos
Vlado Mikloš
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
vladomiklos
Vlado Mikloš
PRO

1
 Na utorok ťažko nájdete niekoho lacného, pretože amatéri, ktorí by Vám to potenciálne mohli nafotiť, budú v tom čase v práci a profíci ten čas radšej venujú na spracovávanie svadby z predchádzajúcej soboty emoticon Ak by ste si dali fotenie na víkend, tak šanca by bola vyššia
11. júl o 20:50  •  www.vladomiklos.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zalibera (36 r.)
Registroval sa 17. decembra 2017 na mojasvadba.sk. Pridal 43 príspevkov. Borša, okres Trebišov.
  • Svadba bola 6. októbra 2018
    Borša
fotoportrét
fotoportrét
zalibera (36 r.)
Registroval sa 17. decembra 2017 na mojasvadba.sk. Pridal 43 príspevkov. Borša, okres Trebišov.
  • Svadba bola 6. októbra 2018
    Borša
 Myslim si ze cez vikendy fotografi fotia cele svadby.
12. júl o 09:13  •  Svadba bola v októbri 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

14
 @zalibera ano, ale lacni amateri volno mat istotne budu emoticon nie vsetci, ale je ich dost, takze niekto sa bez problemov najde emoticon
12. júl o 09:42  •  www.photostancik.com/sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
6myska
2
Registrovala sa 2. januára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 200 príspevkov. Košice, okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
6myska
2
Registrovala sa 2. januára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 200 príspevkov. Košice, okres Košice.
 @mataoa pozri si lubovnianskych fotografov: Jan Salon, Anna Opinova, Lubomir Kasina, Michal Petrilak, Petra Smidova, Klaudia Kirschner...viac asi nepoznam
12. júl o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (40 r.)
Maroš Markovič Photography
Maroš Markovič PRO

Foto a video - Okres Pezinok
4

“Nový článok na mojej webke: Čo by mala nevesta vedieť: Krájanie svadobnej torty. Ku každej svadbe dnes patrí krájanie svadobnej torty. Ale odkiaľ sa toto krájanie vzalo a čo symbolizuje? Pripravte sa na prekvapenie! Viac na https://marosmarkovic.sk/krajanie-svadobnej-torty/”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (40 r.)
Maroš Markovič PRO

4

“Nový článok na mojej webke: Čo by mala nevesta vedieť: Krájanie svadobnej torty. Ku každej svadbe dnes patrí krájanie svadobnej torty. Ale odkiaľ sa toto krájanie vzalo a čo symbolizuje? Pripravte sa na prekvapenie! Viac na https://marosmarkovic.sk/krajanie-svadobnej-torty/”
(Pred 3 mesiacmi)

@mataoa mna by zaujimalo ako to dopadlo. nasli ste? za aku cenu? boli ste spokojni s fotkami? ak to teda nie je nejake tajomstvo emoticon
26. júl o 21:16  •  www.marosmarkovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (26 r.)
Foto-ateliér Nika a Fizzy
nikoleta jančichová PRO

Foto a video - Okres Partizánske
37
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (26 r.)
nikoleta jančichová PRO

37
 @maros_markovic dopadlo to takto
27. júl o 12:37  •  www.nika-art.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (26 r.)
nikoleta jančichová PRO

37
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (26 r.)
nikoleta jančichová PRO

37
 @maros_markovic
27. júl o 12:43  •  www.nika-art.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (40 r.)
Maroš Markovič PRO

4

(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (40 r.)
Maroš Markovič PRO

4

(Pred 3 mesiacmi)

@nikoletka258 dakujem, pytal som sa na to, aby bol nejaky track o tom, ze ci sa take poziadavky ako mala @mataoa daju splnit, lebo tu boli take vselijake polemiky o tom, ci je to dost penazi, ci v dany den atd. mozno to bude info aj pre dalsie nevesty a eventualne aj pre PRO, ktori tvrdia, ze sa neda.

Fotky, aspon podla mna dopadli, vyborne, len este mozno tie ostate veci. to by sa dalo nejako ozrejmit?

dakujem
27. júl o 15:39  •  www.marosmarkovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Reklama