Svadobný fotograf Nitra, 18.4.2015

Ahojte ! Hľadám šikovného fotografa / fotografku z Nitry a okolia. Najlepšie by bolo začať foto v kostole ( od 14-15 ) a potom nejaké pekné foto v prostredí Pálenica Jelšovce - kde budeme mať svadbu a hostinu cca do 1 hodiny. Budem čakať na Vaše ponuky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, termín mám zatiaľ voľný:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @Zolka89, už som Ti písala v inej diskusii. :) Ale pre istotu ešte raz :) Viac foto na mojej fb stránke. Cestovanie nie je problém.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, pozrite sa na nasu pracu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zolka89 Dobrý deň, plne k dispozícii :)
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste si pozrieť portfólio na mojej stránke. Cestovné už v cene.
Odpovedať
Profilova fotka
@shphoto mohli by ste mi poslat cennik na alexandra.kinczerova@gmail.com? dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@vlado_ivan_photo mohli by ste mi poslat cennik na alexandra.kinczerova@gmail.com? dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se prosím na naše stránky. Pokud Vás naše tvorba zaujme, tak se můžeme nezávazně pobavit, například přes skype. Fotíme vždy ve dvou fotografech a jsme schopni nabídnout i vizážistické služby. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovedať
Profilova fotka
@zolka89 @17sunny17 pozrite si aj moje svadobne fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
@zolka89 Ahoj, pekný večer, Váš svadobný termín mám zatiaľ voľný. Portfolio aj cenník mám na webe. Otázkam promptne odpoviem. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zolka89
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, poslala som Vám IP s našou ponukou :) V prípade Vášho záujmu Vám rada odpoviem na otázky. PS: Posielam Vám fotografiu nášho tímu z akcie na Červenom kameni. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Viac info v profile...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termín zatial volný, viac info rad pošlem do mailu.
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
Profilova fotka
@zolka89 Prajem pekný deň,rad ponuknem svoje foto služby. Budem rád ak si pozriete môj profil kde nájdete lin na web a FB,kde si môžete pozrieť viac mojich fotiek. Neváhajte ma s akoukoľvek otázkou kontaktovať. Teším sa na prípadnú spoluprácu 😃
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, ponúkame dve fotenia v jednej cene a mnoho ďalších výhod za skvelé ceny. Radi Vám to krásne zdokumentujeme. Pre ďalšie info nás prosím kontaktujte.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?