Svadobný fotograf - 9.10.2021

Dobrý deň, zháňam fotografa na svadbu. Ideal by bol z okolia Žiliny.
Odpovedať
Profilova fotka
@tinita610 Pekny den prajem, tento termin mam volny. Pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. Skúste sa pozrieť na môj web, kde nájdete všetky potrebné informácie - a ak by Vás moja práca zaujala neváhajte ma kontaktovať - som Vám plne k dispozícii. S pozdravom a prianím pekného dňa skolnikphotography
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín svadby je ešte voľný v ponuke máme aj krátke video aj fotokútik
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade záujmu ma môžete kontaktovať. Viac info v správe.
Odpovedať
@tinita610 aj my sme hľadali z okolia z Žiliny, ale nakoniec neľutujem pána z Lokce - Foto-Štúdio Lokca. Profi prístup, super práca a hlavne má človek pocit, že ho pozná "celý život" a cíti sa pri ňom uvoľnene 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Mam tiez volny termin. Mozete pozriet moje fotky v profile.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Vám prajem. Váš svadobný deň veľmi rád nafotím a tiež zhotovím svadobné video. Na fotografovanie sme dvaja fotografi, ja a Lucka a tak váš svadobný deň bude zachytený z každej strany. Informácie a cenník nájdete na mojej stránke: https://dendiszdenko.wixsite.com/mysite S pozdravom Zdenko a Lucia.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som z Martina. Nech sa páči, moje portfólio si môžete pozrieť tu www.fotografclavo.sk
Odpovedať
Zdravím Vás. Ak by ste mali záujem, mám voľný termín. Moje fotografie sú v profile, prípadne na www.gaphoto.webnode.sk a fb (odkaz v profile). Pekný deň.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?