Svadobný fotograf, 27.6.2020, Považská Bystrice

Dobrý deň, Vedel by mi niekto poradiť svadobného fotografa( za rozumnú cenu) na 27.6.2020 v okolí Považskej Bystrice. Dakujem pekne
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka298 ahoj, pozrite si moje portfolio a referencie na webe, ak sa Vám budú páčiť určite sa dohodneme. Tomas
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka298 termín zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme zatiaľ voľný, pozrite si náš web pre viac info o tvorbe a cenách 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka298 Pekný deň,rád ponúknem svoje Foto služby,termín voľný,viaceré výhodné časové balíčky :-) A Žilina je blízko i za operatívu. Viac info i na mojom webe. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte, Ďakujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka298 Pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka298 Pekny vecer, Ponukam vam kvalitu, skusenosti, emocne fotografie, mam za sebou 250 svadieb za 5 rokov. Viac na mojom fb Miqo Cash Photography alebo webe. Pekny vecer Miqo
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný, viac informácií posielam v správe :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem aj cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, @lenka298 rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Fotím svadobnú reportáž plnú emócií. Pozrite si moju stránku a zvlášť môj blog, kde nájdete veľa informácií pre nevesty a tiež článkov o tom, ako premýšľam. Veľmi rád budem Vašim fotografom. Keď je moja tvorba to, čo si želáte, kľudne sa pýtajte ďalšie otázky. Ďakujem a prajem Vám príjemný zvyšok dňa a skvelé svadobné plánovanie, Martin
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?