Skvely fotograf na svadbu v BA 24.09.2016

ahojte, hladam skveleho a kreativneho fotgrafa na svadbu v BA. Nemam zaujem o tuctove fotky typu poza pri stene a podobne...viete mi prosim niekoho odporucit? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som Vám jednoznačne odporučil pozrieť si moju prácu :) Ak Vás zaujme rád doplním bližšie informácie.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, byvam v Bratislave, viac fotografii si mozete pozriet na mojej web stranke. Ak vas moja praca zaujala mozete ma kontaktovat. Termin mam volny. Miro
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkova5 Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce, možno sa zapáčía... :) Termín zatiaľ voľný...
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkova5 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
ďakujem Vám všetkým za ponuky, uz si len vybrat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo.Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
@dananai poslete mi prosim Vasu cenovu ponuku?
Odpovedať
@lenkova5 mám známych,čo nie len fotia , ale robia aj 1-2hod video + 4-5min klip z celej svadby. Ale to nemusí byť, závisí to od toho ako si kto povie, my sme si vybrali všetko :-) Ich práca sa dá pozrieť na FB - Synovec Production ;-)
Odpovedať
co tak Werdza? Mne sa jej fotky pacia, ale nie je to pre kazdeho. http://www.werdza.sk/fotogaleria/phot...
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám zatiaľ voľný. Ak vás moje fotky zaujali, neváhajte ma kontaktovať :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lydka91 dobry den mozem sa spytat to vam robil jeden clovek alebo ich bolo viac? A este sa chcem spytat co vas to vsetko dokopy vyslo,klip,video + fotky? Dakujem velmi pekne za info
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame zatial volny, bližšie informácie na požiadanie alebo na webe :)
Odpovedať
ďakujem Vám všetkým za ponuky, fotograf je uz objednany ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?