Saris Park 3.6.2016. foto + video

Ahojte, mate nejake tipy na fotogrfa alebo kameramana z okolia Presova, Lipian, alebo niekoho, kto by nemal problem cestovat? Nechcem gyc :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ak by bol termín 3.6.2016 tak skús pozrieť moju tvorbu :) Cestovanie problém nie je :)
Odpovedať
praveze nie je, len sa to nedalo opravit, a mam pocit, ze to neviem ani zmazat, preto som pridala ten druhy prispevok. Je to 3.9.2016 dakujem D.
Odpovedať
Profilova fotka
doporučujem ti kameramana Plančára robí velmi pekne nadčasove klipi
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás! Poskytujeme kompletne služby!
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
ak sa Vam paci moja tvorba, ozvite sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den,, ak vas moja praca zaujala mozete mi napisat. Viac foto na webe. Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, portfólio nájdete na mojom webe. v prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať
Odpovedať
"Kameramana" Tomaša Š z Presova neodporucam z vlastnej skusenost.Navysovanie ceny pri dodani diela,vydieranie vymazanim videa.Skratka Vsetko zle.Komunikacia otrasna.
Odpovedať
Dakujem vam velmi pekne :) dufam, ze ste si vsetci vsimli, ze som urobila omyl, a snazila som sa na to upozornit, ze termin nasej svadby je 3.9.2016 a nie tri mesiace skor :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame zatial volny, bližšie informácie na požiadanie alebo na webe :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?