(Ne)profesionalny fotograf

Ahojte. V máji máme malý sobáš s posedením v rodinnom kruhu. Kedže je to len najbližsia rodina neriešili sme profesionálneho fotografa lebo sa nám to zda zbytočné. Ale samozrejme fotit niekto s pozvaných bude. Ak ste mali niekto podobnu mini svadbu riešili ste profesionálneho fotografa alebo ste to riešili podobne? Občas rozmýšlam či budu fotky fajn a či nebudem ľutovať že nemame profesionálne portréty. A na druhej strane sa mi zda zbytočne veľa platiť ked to bude malinké.
Odpovedať
Dobrý deň , ja budem mať tiež neprofesionálneho fotografa. Je to môj dlhoročný kamarát ,ktorý robí krásne fotky a baví ho to . Ak ste videla jeho prácu a páči sa Vám ako fotí, tak nevidím dôvod na obavy. Niekto si potrpí na dokonalé prostredie a tváre bez chýb a iný zasa chceme zachytiť len tie najdôležitejšie momenty . Dajte na svoj vlastný pocit a nemajte obavy , budete mať určite krásny zážitok ❤️
Odpovedať
@anka_martonova my tiez chystame malu svadbu cca 40 hosti a riesime to partnerovym kolegom, ktory chodi fotit, ma to v podstate ako konicek 🙂 tiez nechceme nic specialne, len aby zachytil tie naj momenty 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, uplynulé obdobie som fotil veľmi veľa malých svadieb (COVID). Dokonca dva dni pred Vianocami som fotil svadbu kde boli 4 ľudia a dvaja z nich boli ženích nevesta. I z malej svadby vedia vzniknúť pekné a hodnotné fotografie na celý život. Otázka nie je veľkosť svadby ale aká je Vaša predstava o fotografických spomienkach z neopakovateľného dňa pričom tieto spomienky ostávajú na celý život. Či sa uspokojíte s nižšou kvalitou neprofesionálneho fotografa z radov svojich hostí alebo chcete mať profesionálnu spomienku. Ak by ste si chceli pozrieť moje portfólio, nájdete ho na webe.
Odpovedať
Zamysli sa velmi dobre nad svojim rozhodnutim. Kamarat sa ide bavit, pozret si vas sobas a zabavu. Ma teda sediet a fotit obrad z lavice alebo chodit okolo? Hobby fotograf nemusi mat zaloznu bateriu, zaloznu pamatovu kartu. Od kamaratov budeta zbierat fotky z telefonu? A co ak zrovna nebudu fotit vymenu prstienkov lebo budu sediet a forka z 3m je o hovne? Od niekoho komu povies, ze by mohol urobit "nejake fotky" mozes tiez dostat velke houby. Od profesionala ocakavas urcitu sluzbu na urcitej úrovni. Tak popremyslaj, ci aspon tie 3 hodiny profikovi nezaplatite, prichod na obrad, obraz a spolocne fotky a potom nech ti to kamos cvakne trebars aj mobilom..
Odpovedať
No ide asi aj o to si povedat ake fotky od neho ocakavas, ak je to teda niekto znami, na ktoreho je spolah a vies ze robi pekne fotky tak ok. My budeme mat pravdepodobne tiez mensiu svadbu a aj tak chceme profesionala, predsa len ten tam bude na to a od hosti chcem aby sa bavili, nie aby chodili okolo a fotili 🙂
Odpovedať
Dobrý deň, ak by ste predsa len zháňali svadobného fotografa, napíšte mi. Iste sa dohodneme.
Odpovedať
Profilova fotka
Ono ja by som si aspon fotografa neupierala. Profesionalny fotograf, zachyti emocie, proste vie co a ako, aby mali tie fotky v sebe nejake emocie a boli krasne v kazdom pripade
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?