Nasiel by sa volny fotograf na 6.6.2015 v Bratislave?

Dobry den, hladam fotografa, ktory nie je obsadeny na termin 6.6.2015. Svadba sa bude konat v Bratislave. Prosim info o cenach a sluzbach do spravy. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Termín mám zatiaľ voľný. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak máte záujem o naše služby rada Vám odpoviem na Vaše otázky. Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím Vás, termín mám ešte voľný, rád vám ponúknem svoje služby. Info o cene som Vám poslal do pošty.
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme na Vašu svadbu, Vaš profi team, Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 299 EUR
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám zatiaľ voľný a rada by som vám ponúkla naše služby , Teraz svadobné fotenie aj s 30% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade vášho záujmu a stručnej bližšej špecifikácie požadovaného rozsahu fotenia vám obratom pošlem cenovú ponuku. Ukážky mojej práce nájdete najmä na mojej webovej a facebookovej stránke. Ďakujem a prajem pekný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, možno sa Vám zapáčia naše fotografie. Sme pár svadobných fotografov Jana a Peter -Pier photography, nech sa páči viac fotiek, info aj svadobný cenník nájdete na našom webe. Želám pekný deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No hlavne ani neuvazujte nad fotografkou Lenka Kosicka. Maximalne sme na nu nahnevani, absolutne neprofesionalna fotografka, dnes sme po 7 mesiacoch dostali fotky s albumom nad ktorym sa nam pozastavil rozum, totalne obycajny a skaredy. Komunikacia s nou je nulova, riesi si svoje sukromne problemy namiesto prace. Dva mesiace nam nedvihala telefony, ani neodpovedala na sms ani maily. Prachy zobrala a tym to pre nu haslo. Tuto pani fotografku neodporucam ani svojmu nepriatelovi!!!! Fotografku KOSICKU nikdy viac!!!!!!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?