Menu Forum

Nasiel by sa volny fotograf na 6.6.2015 v Bratislave?

7. máj 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
chicabonita
Registrovala sa 3. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
chicabonita
Registrovala sa 3. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 1 priateľa.
 Dobry den,
hladam fotografa, ktory nie je obsadeny na termin 6.6.2015. Svadba sa bude konat v Bratislave. Prosim info o cenach a sluzbach do spravy.
Dakujem
12. apr 2015 o 14:27  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
shphoto
SHINE VISION | Simona Hulmanová
Simona Hulmanová PRO

Foto a video - Okres Bratislava
65

“Hľadáte svadobného fotografa? Skúste pozrieť moje práce ... :) Ešte mám nejaké voľné termíy na rok 2017! www.shinevision.sk”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
shphoto
SHINE VISION | Simona Hulmanová
Simona Hulmanová PRO

65

“Hľadáte svadobného fotografa? Skúste pozrieť moje práce ... :) Ešte mám nejaké voľné termíy na rok 2017! www.shinevision.sk”
(Včera)

Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Termín mám zatiaľ voľný. emoticon
12. apr 2015 o 15:52  •  www.shinevision.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 3 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 3 dňami)

Dobrý deň,
ak máte záujem o naše služby rada Vám odpoviem na Vaše otázky. Váš termín máme zatiaľ voľný. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
12. apr 2015 o 16:04  •  www.daludape.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andrej76
Andrej Repka
Andrej Repka PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
andrej76
Andrej Repka
Andrej Repka PRO

5
 Zdravím Vás, termín mám ešte voľný, rád vám ponúknem svoje služby. Info o cene som Vám poslal do pošty.
12. apr 2015 o 18:12  •  www.andrejrepka.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svadbafotovideo
Svadobné foto a video na profesionálnej úrovni
Svadbafotovideo PRO

fotoportrét
fotoportrét
svadbafotovideo
Svadobné foto a video na profesionálnej úrovni
Svadbafotovideo PRO

Radi prídeme na Vašu svadbu, Vaš profi team,
Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 299 EUR
13. apr 2015 o 10:18  •  www.svadbafotovideo.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (24 r.)
Foto-ateliér Nika art
nikoleta jančichová PRO

Foto a video - Okres Partizánske
20
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (24 r.)
Foto-ateliér Nika art
nikoleta jančichová PRO

Foto a video - Okres Partizánske
20
 Dobrý deň váš termín mám zatiaľ voľný a rada by som vám ponúkla naše služby , Teraz svadobné fotenie aj s 30% zľavou
15. apr 2015 o 13:13  •  www.nika-art.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beatahrbackova
BH PHOTOGRAPHY
Beata Hrbackova PRO

fotoportrét
fotoportrét
beatahrbackova
BH PHOTOGRAPHY
Beata Hrbackova PRO

V prípade vášho záujmu a stručnej bližšej špecifikácie požadovaného rozsahu fotenia vám obratom pošlem cenovú ponuku.
Ukážky mojej práce nájdete najmä na mojej webovej a facebookovej stránke. Ďakujem a prajem pekný deň.
18. apr 2015 o 04:29  •  www.beatahrbackova.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pier_photography
Pier photography - svadby
Jana Samáková PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky

“Sme pár svadobných fotografov Peter a Jana pre Nové Zámky a široké okolie, nech sa páči nevestičky, pozrite si naše portfólio tu alebo na www.pier.sk, kde je uvedený aj cenník svadobného fotenia. Pekný deň želá Jana :-)”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
pier_photography
Pier photography - svadby
Jana Samáková PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky

“Sme pár svadobných fotografov Peter a Jana pre Nové Zámky a široké okolie, nech sa páči nevestičky, pozrite si naše portfólio tu alebo na www.pier.sk, kde je uvedený aj cenník svadobného fotenia. Pekný deň želá Jana :-)”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň, možno sa Vám zapáčia naše fotografie. Sme pár svadobných fotografov Jana a Peter -Pier photography, nech sa páči viac fotiek, info aj svadobný cenník nájdete na našom webe. Želám pekný deň emoticon
20. apr 2015 o 18:46  •  www.pier.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
zuzanabn
3
Registrovala sa 20. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
zuzanabn
3
Registrovala sa 20. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Okres Bratislava.
 No hlavne ani neuvazujte nad fotografkou Lenka Kosicka. Maximalne sme na nu nahnevani, absolutne neprofesionalna fotografka, dnes sme po 7 mesiacoch dostali fotky s albumom nad ktorym sa nam pozastavil rozum, totalne obycajny a skaredy. Komunikacia s nou je nulova, riesi si svoje sukromne problemy namiesto prace. Dva mesiace nam nedvihala telefony, ani neodpovedala na sms ani maily. Prachy zobrala a tym to pre nu haslo.
Tuto pani fotografku neodporucam ani svojmu nepriatelovi!!!! Fotografku KOSICKU nikdy viac!!!!!!
7. máj 2015 o 09:52  •  Páči sa mi to