Hľadáme fotografa na termín 08.06.2018 do Viedne

Hľadáme šikovného fotografa, ktorý by prišiel fotiť do Viedne. Obrad bude na úrade poobede v 16. okresku, oslava potom v 19. okresku vo "Fischerhaus". Termín sme mali pôvodne iný, ale zmenil sa nám.
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira0811 Vyberajte si fotografa rovnako starostlivo, ako vyberáte, šaty a všetky ostatné doplnky. Nenechajte sa ohúriť úžasnými portrétmi - v niektorých prípadoch vznikli na svadobnom workshope s modelkami a modelmi. Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty, platíte ho za celodennú prácu. Vo vlastnom záujme žiadajte od nás celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že máme konzistentný štýl a nespravili sme pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Viac informácií posielam v správe.
Odpovedať
Profilova fotka
Nech si výberu podľa vlastného záujmu samozrejme u niekoho hra aj cena...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @slavomira0811 ponúkam luxusné fotografie s nápadmi. Viac z mojej práce môžete vidieť na mojom webe, kde budete mať všetky info. prajem pekný deň M
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira0811 ahoj , pozrite si moje fotky na webe, ak sa budú páčiť, velmi rád poskytnem dalsie info.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť aj moje práce :) Ak sa zapáčia rada Vám poskytnem bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Väčšina fotografov za vami príde v rámci Slovenska kamkoľvek a urcite aj Viedne - možno si vypýtajú náklady za dopravu, ale to mi príde zanedbateľná suma v porovnaní s cenou fotografa, prip. sumou za celu svadbu. Myslím, ze je teda lepšie sa orientovať na fotografa, ktorého práca sa vám páči, než na fotografa, ktorý je blízko vás. Samozrejme svoju úlohu zohrá aj cena za jeho služby a ďalšie faktory, ale jeho vzdialenosť od miesta svadby mne osobne príde ako najmenej podstatný faktor. Ja som vam urcite k dispozicii, pozrite si moj web, mozno vas to oslovi.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň :-) Váš termín mám voľný. V prípade záujmu ma môžete kedykoľvek kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira0811 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje fotografické služby. Pozrite si moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin
Odpovedať
@slavomira0811 dobry vecer, vas termin mame volny, hovorime anglicky a ciastocne nemecky. pozrite prosim nas web a ak sa vam nase fotky pacia, velmi rada zodpoviem vase dalsie otazky. dakujem a zelam prijemne svadobne pripravy, Andrea
Odpovedať
Ahoj, Anton Novotny z Trnavy, sikovny fotograf, krasna praca, vynikajuca spolupraca, konecny produkt je nadherny svadobny album...foti pomerne casto aj svadby rakuskym svadobnym parom.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ak by ste mali záujem termín máme ešte voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžem Vám ponúknuť naše foto a video služby. :-) Ak Vás zaujala naša práca rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Termin mam volny. Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio))
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?