Hľadáme fotografa na 19.10.2013 do Hlohovca

Profilova fotka
Dobrý deň všetkým :-) Kamarátka, ktorá sa vydáva 19. októbra v Hlohovci zháňa fotografa! Vybraného už aj mala, ale... A keďže budem jednou z družičiek, musíme jej zohnať niekoho úžasného 8-) Fotky by chcela mať prirodzené, žiadne strojené a vyumelkované, možno skôr niečo reportážne a pretože je to naše slniečko vždy veselé a usmiate, tak by sa jej určite páčilo aj niečo originálne a nápadite :-D je tu taký fotograf alebo viete o niekom prosím, kto by mal na ten termín voľno a prišiel do Hlohovca? vopred veľmi pekne ďakujem za všetky tipy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, Vas termin mam volny, pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac informacii. J.D.
Odpovedať
Profilova fotka
@saralevi my sme mali manželov Lendackých a môžem len odporúčať...v pohode prídu do HC.Mám sa spýtať na termín?
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme rad ak si pozriete naše portfolio ... možno vas naša práca zaujme či inšpiruje. Krásny večer prajem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer! Naše služby sú tu pre Vás! Posledný voľný termín!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Som z NR, takže skočiť do HC nemám problém ak by Vás zaujali moje fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den @saralevi , dany termin mam volny :-) pozrite si moje fotografie na mojom webe alebo na facebooku
Odpovedať
Profilova fotka
@jan_ducko @michalmajcher @jilekproduction @svadobnypribeh @peterduchovic velmi pekne dakujeme za vase ponuku, urcite si vsetky prezrieme a ak by sme mali otazky, alebo sa rozhodli, urcite sa ozveme. este raz velka vdaka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rad Vam ponuknem moje sluzby tento termin mam este volny.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mame este volny :) Sme dvaja profesionalni fotografi (manzelia), radi pricestujeme aj do Hlohovca- cesta je u nas gratis. Viac info najdete na nasej stranke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby :) S pozdravom
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?