Hľadáme fotografa a kameramana na svadbu 14.9.2019

Hľadáme dobrého fotografa poprípade kameramana na našu svadbu 14.9.2019 okolie Bánovce nad Bevravou
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina308 Pekný deň,rád Vám ponúknem Foto i Video služby v zohranej dvojici a výhodnom balíčku. :-) Viac i na mojom webe,pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina308
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina308 Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina308 Dobrý večer. Termín mám voľný. Nahliadnite na môj web pre viac tvorby :) Želám všetko dobré & be happy :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina308 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. A som aj členom asociácie svadobných reportážnych fotografov WPJA. Viac sa dočítate na mojom blogu. Kľudne si pozrite si moju tvorbu a referencie od neviest a klientov. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina308 písala som Vám správu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, bližšie info Vám pošlem do správy. Prajem krásny svadobný deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás sme z Prievidze a Partizánskeho okolie dobre poznáme
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, neváhajte nás osloviť ;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín máme volný. Ponúkame skúsený tím, profesionálnu techniku, dlhoročné skúseností. Viac sa dozviete na našej stránke.Ponúkame taktiež vhodnú alternatívu kameraman + fotograf. V každom našom balíku cena zahŕňa aj záverečný videoklip / zostrih/. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, rád odpoviem na vaše otázky. S pozdravom Martin Kavecký
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, spoločnosti Daria Tesar photography záleží na Vašej spokojnosti. " Dôležitá je spokojnosť, cena je len otázka dohody" Sme profesionálny tím s 15-násť ročnými skúsenosťami. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na maili. S prianím pekného dňa Daria Tesar photography
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?