Menu Forum

Hľadám fotografa na svadobné fotenie 08.08.2015 /Žilina

20. máj 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
mia117 (36 r.)
3
Registrovala sa 10. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 7 príspevkov. Má 74 priateľov. Okres Žilina.
  • Svadba bola 8. augusta 2015
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
mia117 (36 r.)
3
Registrovala sa 10. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 7 príspevkov. Má 74 priateľov. Okres Žilina.
  • Svadba bola 8. augusta 2015
    okres Žilina
 Hľadám fotografa na svadobné fotenie 8.8.2015 v Žiline.
20. máj 2015 o 07:26  •  Svadba bola v auguste 2015  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
tutuphoto
Radka & Silvia TuTu photography
TuTu photography PRO

Foto a video - Okres Žilina
13

“Hľadáte svadobného fotografa? Ponúkame posledné voľné jesenné a zimné termíny! Budeme rady, ak si nás zarezervujete. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke alebo v ukážkovej fotoknihe. https://www.saal-digital.cz/servis/spolecna-objednavka/?KVgC4p6gPV7lV1qo8VtkzNc97zmcvt8VsGrTjbya”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
tutuphoto
Radka & Silvia TuTu photography
TuTu photography PRO

Foto a video - Okres Žilina
13

“Hľadáte svadobného fotografa? Ponúkame posledné voľné jesenné a zimné termíny! Budeme rady, ak si nás zarezervujete. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke alebo v ukážkovej fotoknihe. https://www.saal-digital.cz/servis/spolecna-objednavka/?KVgC4p6gPV7lV1qo8VtkzNc97zmcvt8VsGrTjbya”
(Pred 4 mesiacmi)

Dobrý deň @mia117, ponúkam Vám naše služby. Skúste pozrieť naše práce, ak sa Vám páčia naše fotky, veľmi rady nafotíme Vašu svadbu emoticon
20. máj 2015 o 09:22  •  www.tutuphoto.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rbgstyle
RBGSTYLE
Tomáš Rázga PRO

Foto a video - Okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
rbgstyle
RBGSTYLE
Tomáš Rázga PRO

Foto a video - Okres Poprad
 Neviete si vybrať svadobného fotografa?
Vyskúšajte RBG STYLE a máte postarané nielen o fotografa ale aj o vizážistku, ktorá sa venuje aj modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam. S týmto tímom profesionálov máte postarané o viac problémov. Snažia sa zachytiť prirodzenú krásu než umelú dokonalosť. Preferujú skôr zachytenie atmosféry , aby ste mali na čo po rokoch spomínať.
Zažite ich aj na Vašej svadbe hocikde na Slovensku.
20. máj 2015 o 10:42  •  www.rbgstyle.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shphoto
SHINE VISION | Simona Hulmanová
Simona Hulmanová PRO

Foto a video - Okres Bratislava
65

“Hľadáte svadobného fotografa? Skúste pozrieť moje práce ... :) Ešte mám nejaké voľné termíy na rok 2017! www.shinevision.sk”
(Pred 2 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
shphoto
SHINE VISION | Simona Hulmanová
Simona Hulmanová PRO

Foto a video - Okres Bratislava
65

“Hľadáte svadobného fotografa? Skúste pozrieť moje práce ... :) Ešte mám nejaké voľné termíy na rok 2017! www.shinevision.sk”
(Pred 2 dňami)

Pekný deň, skúste mňa emoticon
Termín zatiaľ voľný!
20. máj 2015 o 10:53  •  www.shinevision.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
23. máj 2015 o 19:51 • fotostar