Hľadám fotografa na svadbu 30.7.2016 Poprad

Profilova fotka
hlada sa fotograf na našu svadbu, ktorá sa uskutoční 30.7.2016. nechceme tradičné fotky, ale nejaké nápadité, a zároveň dych vyražajúce, aby si každy pri ich prezeraní povedal: " táto svadba musela stať za to" prosíme, poradťe nám :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, bývam síce trošku dalej, ale ak by Vás moje fotografie zaujali, cestovanie nieje problém :) Váš termín mi zostal zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
@meggiepp termin mam este volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam svoje služby, poslal som Vám internú poštu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@meggiepp Dobrý deň, u mňa zatiaľ voľno..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@meggiepp Skúste pozrieť aj môj profil, ak Vás moja mpráca zaujme rád poskytnem bližšie info :D
Odpovedať
Profilova fotka
termín máme zatiaľ voľný ... ponuku posielam do internej pošty :-)
Odpovedať
To ci nejaka svadba "stala za to" nezalezi vobec na fotografovi
Odpovedať
Profilova fotka
Prosím, skúste pozrieť na moje fotky, možno aj na rande foto... a zábava môže začať :-) Ak sa vám môj štýl zapáči, na požiadanie vám rada pošlem cenník. Zatiaľ prajem pekný deň a dobrý výber fotografa... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Leto budem tráviť na štrbskom plese a mam voľný termín tak prípadne pozrite moju stránku. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@meggiepp Dobry den, termin mame dostupny pracu si viete pozriet na nasom webe ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Nás fotil Marek Zalibera a veľká spokojnosť, pozri môj album. Je aj tu aj na fb, tak skús omrknúť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@meggiepp ak ste ešte nenašli, pozrite si moje portfólio a ozvite sa. som k dispozícii :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Pôsobím v Spišskej Novej Vsi a okolí. Ak by Vás zaujala moja práca neváhajte ma kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem pekne za vsetky ponuky, vsetci robite krasne a zaujimave fotografie. My sme si už vybrali a už mame zarezervovaného fotografa.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?