Hľadám fotografa na svadbu 29.10.2016 v Starej Turej

Ahojte, nejake odporucania na Fotografa/Fotografku? Svadba je 29.10.2016 na Starej Turej, obrad na urade a hostina Hotel Lipa,. Okolie na fotenie nepoznam, tak by to chcelo niekoho, kto tam pozna pekne miesto/miesta a v pripade zleho pocasia nejaky interier. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie internou poštou resp. e-mailom.
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, tam to je nadherne, bolo by mi ctou Vas fotit a bolo by to pre mna krasne ukoncenie svadobnej sezony 2016 :)
Odpovedať
Profilova fotka
z vidieckeho prostredia je možnosť zájsť do Gazdovského dvora - Myjava Turá Lúka, sú tam aj malé izby s dobovým nábytkom a aranžami (interiérové fotenie) :). Bývajú tam svadby, tak môže byť obsadené... je to tam dosť malé
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim termin je volny. Viac foto v profile
Odpovedať
@novanska @kathka11 Co sa tyka spomínaného Gazdovskeho dvora, v tomto albume su nejake fotky odtial, je to tam krasne, pokial sa vam paci tradicna svadba http://www.mojasvadba.sk/blog/luckato...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@kathka11 Dobrý deň, termín mám voľný...
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
dakujem kazdemu, kto sa ozval. Postupne vam dam vediet. Tusila som,ze to nebude lahka uloha :).
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?