Hľadám fotografa na svadbu 28.9.2018 Nitra

Hľadám fotografa na svadbu v NItre 28.9.2018.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenica31 Dobrý, 28/9/2018 - Piatok u mňa voľné :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenica31 Vyberajte si fotografa rovnako starostlivo, ako vyberáte, šaty a všetky ostatné doplnky. Nenechajte sa ohúriť úžasnými portrétmi - v niektorých prípadoch vznikli na svadobnom workshope s modelkami a modelmi. Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, žiadajte od fotografov celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že fotograf má konzistentný štýl a nespravil pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Viac informácií posielam v správe.
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem rada vám ponúkam aj naše služby :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rád budem Vašim fotografom. Pozrite si moju tvorbu a keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť aj moje práce :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenica31 ahoj pozrite si moje portfolio na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, vas termin mam volny. Viac info v sprave.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý, pomerne často chodím na okolie NR, rád Vám ponúknem bližšie info!
Odpovedať
@lenica31 Dobry den zelam, my mame tiez tento termin este volny. Ak sa vam pacia nase fotografie, velmi radi zodpovieme vase otazky. Dakujeme a zelame prijemne svadobne pripravy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenica31 V prípade záujmu nás kontaktujte a zašleme Vám cenník. Ak ste si nenašli svoj balík, nezúfajte :) vieme Vám naceniť balík podľa Vašich predstáv. Neváhajte nás v prípade akýchkoľvek otázok kontaktovať.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?