Hľadám fotografa na svadbu 27.08.2016 v Žiline

Ahojte, zhanam kvalitneho, overeneho a skuseneho fotografa, ktory by nam zvecnil na fotkach nasu svadbu:) Najlepsie Zilina a blizke okolie. vedlei by ste o niekom? Aj za pokial mozno prijatelnu cenu. Dakujem pekne
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mame zatial volny, sme z Martina, v ZA fotime casto. Viac info telefonicky, alebo mailom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
volny termin.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tento termín sa mi minulý týždeň uvoľnil, takže by som súčasťou Vašej svadby mohla byť aj ja. Skúseností mám dosť, kalitu musíte posúdiť sama, verím, že Vás zaujmem. :) Pre Viac informácii zavolajte/napíšte, rada poskytnem viac ukážok a prepošlem cenník služieb. Ivana
Odpovedať
Profilova fotka
termín máme zatiaľ voľný , viac info na webe ... Ďakujem.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, posielam vám ponuku v správe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný, kľudne napíšte správu :) Nájdete u mňa aj novinku v podobe USB boxu, s ktorým budete mať svoje svadobné fotografie vždy poruke :) Takisto spolupracujem aj s úžasnou vizážistkou a skvelým kaderníkom, môžete mať 3 muchy jednou ranou ako sa hovorí :) Pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam svadobné fotenie, pripadne aj svadobnú výzdobu, viac info a foto v profile.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
@miqocash Dobry den, prosim vas, aka je cena celkoveho fotenia od rana do polnoci? dakujem p.s. nadherne fotooo
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam svoje služby, viac info v profile :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janka278 dobry den , termin este mame dostupny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, som z Martina. Prezrite si moj profil a web! Verim, ze vas moja praca zaujme natolko, ze sa rozhodnete pre mna. Staci napisat a rychlost, profesionalita a kvalita su zarucene ;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?