Hľadám fotografa na svadbu (1.5.2017 - Bratislava)

Ahojte nevesty, poradíte mi dobrého fotografa, ktorý nám nafotí svadobný deň? Svadbu budeme mať v Modrom kostolíku v Bratislave, 1. mája 2017. Ďakujem za všetky rady, prípadne ponuky priamo od fotografov :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pouzivatelka Dobrý deň, do internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Pekný podvečer prajem. Svadbu budete mať 1.5.2017, teda v pondelok?
Odpovedať
Profilova fotka
@pouzivatelka ak sa najde cas kludne si pozrite aj moje portfolio....
Odpovedať
Profilova fotka
Odporucam Jojo Tengi- superfotograf.sk http://www.mojasvadba.sk/catalog/vend... Tiez sme mali svadbu v Modrom kostoliku, v pripade zaujmu mozem poslat viac foto zo svadby(v albume nevidno vela prave z kostola), boli sme veeelmi spokojni :) !
Odpovedať
Profilova fotka
Termin mam volny. Mozete si pozriet moju pracu
Odpovedať
Profilova fotka
@pouzivatelka ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný a rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tiež môžem byť k dispozícii, som z BA. Pozrie si moje fotografie a cenník na stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. Ak máte záujem o viac informácií o našej tvorbe rada Vám ich poskytnem. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce.:) Termín zatiaľ voľný a som z Bratislavy :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
termín máme zatiaľ voľný , viac info na webe ... Ďakujem.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pouzivatelka Dobry den termin pre Fotografa tak Kameramana mame este dostupny, staci sa iba vcasne ozvat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Termín máme ešte voľný na svadbe fotíme dvaja takže budete mať veľký deň zaznamenaní aj zo zákulisia sme mladá dvojka s ktorou sa určite nudiť nebudete
Odpovedať
Profilova fotka
@pouzivatelka pozrite aj moje svadobne fotografie na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam svoje služby, viac info v profile :)
Odpovedať
Profilova fotka
ponúkam svadobné fotenie a svadobnú výzdobu, viac info a foto v profile. :-) krásny svadobný deň prajem
Odpovedať
@nedeliak @romikrajcovic @tommyfoto @5esicko @miqocash @dananai @martinko999_2 @sueart @novanska @daludapefotoavideostudio @shphoto @branislav_stefanik_fotoatelier @woowproduction @nikoletka258 @peterduchovic @osmrecek @didifoto ďakujem veľmi pekne za ponuky, fotografa sme si už vybrali a zarezervovali.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?