Hľadám fotografa na fotenie - 18.08.2018, okolie Bratislavy

rada by som sa informovala ohľadne fotenia svadobného obradu. Termín by bol 18.08. so začiatkom obradu o 10 hod. v Budmericiach v kaštieli. Moja predstava by bola fotenie obradu, gratulácii a potom fotenie buď v interiéri alebo v parku. Predpokladám, ze by to boli také 2-3 hodiny. Kto má ešte voľný termín a bol by ochotný? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
na takyto datum a take kratke fotenie jedine niekto, komu tesne predtym nevesta zrusi termin a nebude tam mat nic
Odpovedať
Profilova fotka
ja este pridam informaciu, ze z pohladu profesionalneho fotografa je neefektivne slubit sa na svadbu, na ktorej uz vopred vie, ze bude fotit polovicu bezneho casu a tym padom zarobi cca polovicu standardnej sumy. Samozrejme, nepisete nic o vasom rozpocte, takze mozno aj za ten cas co bude fotit zarobi dostatocne na to aby sa mu to oplatilo. Ide len o to, ze termin je este relativne daleko a vacsina profi fotografov sa vam asi neslubi, lebo bude dufat, ze neskor najde klienta na fotenie celej svadby za plnu sumu. Takze tak ako pise @photostancik bud to bude a) profi fotograf, ktoremu na poslednu chvilu odriekne termin nevesta, alebo b) fotograf, ktory je rad, ze moze fotit aspon nieco a vypyta si za to relativne malo penazi. Ale to sme uz uplne v inej teme hobby svadobnych fotografov, o ktorych som pisal napr aj na mojom webe... Nehovorim, ze to je vyslovene vas pripad, ale ja osobne tam vidim niektore paralely. Takze mozno skuste napisat aky rozpocet na taketo fotenie mate a tym o dost zvysite sancu, ze niekto sa na to predsa len ozve. Tot moj nazor :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ja mám osobne rada kratšie fotenia a termín mám voľný, takže ak sa Vám páči moja práca, určite sa dohodneme
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?