Menu Forum

Hľadám fotografa na 29.6.2013 z okolia Bánoviec alebo Topoľčian

10. jún 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
newesticka12
24
Registrovala sa 6. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov. Má 14 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
newesticka12
24
Registrovala sa 6. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov. Má 14 priateľov.
 Prosim vas najdem dobreho fotografa na svadbu na tento termin? rozhodli sme sa na rychlo pre tento termin svadby kedze nam uz 2 krat svadba nevysla koli neprijemnym okolnostiam nechceme uz dlhsie cakat.dakujem emoticon
21. máj 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

Dobrý deň. Termín mám ešte voľný. Som svadobný fotograf z Nových Zámkov a fotím svadby v širokom okolí..., takže aj Bánovce nie je žiadny problém. Celkom by sa my páčilo fotiť na Beckove, ale podobnom krásnom mieste, ale samozrejme v prvom rade uprednostním vaše predstavy. Pozrite si moju tvorbu a ak Vás zaujme určite sa dohodneme na dobrej cene. emoticon Prajem pekný deň.
26. máj 2013 o 08:54  •  www.romiphoto.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dominikszombathfotograf
Dominik Szombath - Svadobný fotograf
Dominik Szombath PRO

Foto a video - Okres Nitra
9
fotoportrét
fotoportrét
dominikszombathfotograf
Dominik Szombath PRO

9
 Dobrý deň!
Daný termín mám zatial voľný a som z Nitry čiže okolie poznám dôverne, ak máte záujem prezrite si galériu na mojom webe emoticon
Bude mi potešením emoticon
27. máj 2013 o 13:15  •  www.dominikszombath.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
newesticka12
24
fotoportrét
fotoportrét
newesticka12
24
 @dominikszombathfotograf. Dobry den chcem sa spytat aka by bola cena ak by sme chceli fotenie den pred svadbou asi v brodzanoch a v den svadby by sa fotila len odobierka obrad a hostina takze len od poobedia.odobierka by bola v krusovciach a obrad a hostina v banovciach.dakujem emoticon
27. máj 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dominikszombathfotograf
Dominik Szombath PRO

9
fotoportrét
fotoportrét
dominikszombathfotograf
Dominik Szombath PRO

9
 Už som vám zaslal info do správy emoticon
27. máj 2013 o 14:40  •  www.dominikszombath.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

@newesticka12 Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc, no z dôvodu, že sa budem zdržiavať v danom období v oblastí Trenčína a mam volny termin tak reagujem. V pripade, ak by sa Vam nedarilo zohnat svadobného fotografa, kludne ma tento tyzden kontaktujte. Moju pracu si mozete pozriet bud tu na moja svadba, pripadne na www stranke.
28. máj 2013 o 08:44  •  www.janicko.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

Foto a video - Okres Bratislava
2
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

Foto a video - Okres Bratislava
2
 Dobry den, rad nafotim Vasu svadbu. Fotky a kontakt mam v profile emoticon
10. jún 2013 o 04:04  •  www.claviclephotography.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (34 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
28

“Ďaľší nový album na mojej webstránke - svadba Dominika a Michal - Púchov - http://duchovic.sk/svadba-metropolis-puchov.html”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (34 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
28

“Ďaľší nový album na mojej webstránke - svadba Dominika a Michal - Púchov - http://duchovic.sk/svadba-metropolis-puchov.html”
(Včera)

pozrite si aj moje fotografie a v pripade zaujmu ma kontaktujte emoticon
10. jún 2013 o 12:08  •  www.duchovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to