Hľadám fotografa na 28.4.2018 z Košíc, Michaloviec

Dobrý deň, hľadám fotografa na 28.4.2018 z KE/MI a okolia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer prajem. Ponukam Vam moje fotosluzy. Pozrite si moju tvorbu tu na Moja svadba alebo na mojom webe. V tento termin som velmi, velmi rad Vas odtotim. Ohladom blizsich otazok ma pokojne kontaktujte, rad Vam usijem fotbalicek aj cenovu ponuku namieru. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň rada ponúknem svoje fotografické služby :)
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevesty, nezverujte svoju svadbu do rúk niekomu iba preto, lebo má na webe vystavených niekoľko dokonalých nastajlovaných portrétov. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mám ešte voľný. Ak máte chuť sa zveriť do mojich rúk, prosím kontaktujte ma. ;-)
Odpovedať
@miriamka2016 dobry den. Odporucam Vam Foto Micenko. Velmi profesionalny pristup a rozumne ceny. Kontakt ako aj web kde si mozte pozriet jeho pracu Vam poskytnem cez spravu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Momentálne máme dvoch fotografov k balíku médium za cenu jedného. 8-) S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
termín nateraz aktuálny ,,, Budeme radi ak nazriete na naše portfolio :-) VIDEO+FOTO služby
Odpovedať
Profilova fotka
ak by sa vám naša tvorba páčila budeme vás radi sprevádzať vašim dňom D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?