Hľadám fotografa na 23.9.2017 v Humennom, Vranove

Ahojte :-) Hľadáme nápaditého fotografa na predsvadobné a svadobné fotenie v termíne 23.09.2017, ideálne z okolia HE alebo VT.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Termín zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie internou poštou resp. e-mailom.
Odpovedať
Profilova fotka
@petusa14 Dobrý deň. tento termín máme voľný. Vedeli by sme vám za veľmi dobrú cenu zabezpečiť dvoch fotografoch na celú Svadbu + za veľmi dobrú cenu predsvadobné fotenie. Sme priamo z Humenného. S pozdravom video-štúdio MAVEX
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, kľudne prebehni môj web. Stále mám termín voľný. Ďakujem. Prajem pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ďakujem všetkým za ponuky. V príp. záujmu vás budem kontaktovať prostredníctvom IP alebo mailu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný v prípade, že máte záujem o viac informácií o našej práci napíšte mi prosím... :) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky :D sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava :D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?